ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    salam.mishe raje b arzyabie in azmun yekam tozih bedin???nomre chjurie???tedade soale dorost????
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    y chize dige bporsam???rptbeye khub avordan tu in azmun kare sakhtie???ch juri mishe???age etelaati darin mishe behem komak konid lotfan??
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    سلام
    من ورودی بهمنم
    تابستون93 علوم پایه دارم
    از الان بخونم زود نیست؟؟
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.reyhaneh نمایش پست ها
    سلام
    من ورودی بهمنم
    تابستون93 علوم پایه دارم
    از الان بخونم زود نیست؟؟
    salam,chera kheili zude chand mah bishtar nemikhad bekhuni
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr raha.y نمایش پست ها
    y chize dige bporsam???rptbeye khub avordan tu in azmun kare sakhtie???ch juri mishe???age etelaati darin mishe behem komak konid lotfan??
    salam,man khodam rotbeye tak raghami avordam-khob age bekhai kare mohemi anjam bedi bayad yek meghdari sakhtio tahamol koni ama ba dashtane eradeye ghavi va faghat 5-6 mah khundan mishe be rahati natijeye khubi begiri.tedade soala 200ta hast ke bayad hadeaghal 100 begiri ke albate komak mikonan.tedade soale har darso age bekhai bayad tedade vahedesho dar 6 zarb koni,bazam age soali dashti bepors,movafagh bashi
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    salam
    man olumpayam esfand mahe be nazaretun kei shoru konam behtare? ham lazeme ya faghat mir?kodum seri az soala ? kheili dus daram rotbeye tak raghami biaram
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    سلام به همه.
    خوندن وا3 علوم پایه به 1ماه بیشتر زمان نیاز نداره.من کتاب ابی میر رو سوالات 84تا91 رو خوندم نمرمم 153 شد.
    فقط یه مسئله ای که جدیدا بیان شده اینه که حد نصاب پاسی وا3 شهریور امسال 70% نمرات 5% اول دانشگاه ها هست.
    بنظرتون آیا این به ضرر بچه هاست یا نه؟؟؟؟؟
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط helesa نمایش پست ها
    salam
    man olumpayam esfand mahe be nazaretun kei shoru konam behtare? ham lazeme ya faghat mir?kodum seri az soala ? kheili dus daram rotbeye tak raghami biaram
    age mikhai faghat pass shi 1mahe akhar ketabe abie mir soalate 86 be baad! age mikhai nomreye khub begiri ya rotbe biari az mehr shoru kon ke behet feshar vared nashe! ruzi 2-3 saat bekhun akhare hafte ham 5-6 saat! dar zemn az ketabe zarde mir shoru kon ke ta ghabl az bahman tamum she va dar 1mahe akhar faghat ketabe aabi testaye 82 be baad.ketabaye darsi ham aslan lazem nist faghat age tu darsi moshkel dashti mituni bekhuni! good luck
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18