نظرات شرکت کنندگان آزمون پره انترنی(پیش کارورزی) شهریور 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
شرکت کنندگان آزمون می تونند نظرات خودشون رو در مورد امتحان پیش کارورزی شهریور 92 اعلام کنند(سختی و آسانی، کلید اولیه و نهایی، حد نصاب قبولی و...)

شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه شهریور92 رشته های پزشکی و دندان و دارو به لینک های زیر مراجعه کنند
1: امتحان علوم پایه پزشکی به این لینک مراجعه کنند: http://olumpezeshki.ir/thread10041.html
2: امتحان علوم پایه دندانپزشکی به این لینک مراجعه کنند: http://olumpezeshki.ir/thread6057.html
3: امتحان علوم پایه داروسازی به این لینک مراجعه کنند: http://olumpezeshki.ir/thread10039.html

gole maryam

New member
نظرسنجی

سلام.میخواستم نظر دوستان را راجع به امتحان بدانم.دوستان شرکت کننده در آزمون علوم پایه پزشکی نظراتی را ارسال کردند ولی از دوستان شرکت کننده در آزمون پیش کارورزی خبری نیست چرا؟!

daneshjooee

New member
از دید بنده متأسفانه امتحان خیلی سخت بود و از طرفی نمیدونم بیس چند میشه و اینکه تا چقدر میخوان ارفاق کنن و اینکه اصلا ارفاقی میکنن یا نه؟!!...

gole maryam

New member
ممنون از اینکه در نظرسنجی شرکت کردید.داشتم ناامید میشدم فکر کردم همه دوستان شرکت کننده در آزمون پیش کارورزی بعد از تصحیح نمره ی 100 به بالا را کسب کردند برای همین در نظر سنجی شرکت نمیکنند و فقط من هستم که نتوانستم حداقل نمره ی 100 را کسب کنم.از دوستان خود خبری دارید؟راستی چرا امسال کلید نهایی ثبت نشده؟ تا اعلام نتایج نهایی کمتر از 1 هفته باقی مانده؟!

fmd

New member
درود
به نظر من هم امتحان سخت بود. از کلید نهایی هم خبری نیست. ایا شما خبر دارید که سالهای قبل ارفاقی صورت گرفته ؟و چه مقدار؟

nasi 2

New member
سلام منم از ازاد تهران هستم.متاسفانه بدجور خراب کردم و 95 تا درست دارم.خیلی نگرانم اما شنیدم بیس میاد زیر 100 انشالله!

fmd

New member
سلام nasi 2,
من هم خیلی خراب کردم و وقت هم کم اوردم.امیدوارم که بیس پایین باشه و همه قبول شیم.
در ضمن شنیدم که نتایج شنبه اعلام می شه.

gole maryam

New member
سلام nasi 2 .خوش به حالت که 95 تا درست داری.نگرانیت برای چیه؟!من مطمئنم که حتما قبول میشوی.ولی من 89 تا درست دارم و خیلی از وضعیت خود نگرانم.

askari.hosni

New member
منم 95 تا بیشتر نتونستم بزنم
بچه ها برا اسفند برنامه ریزی کنیم:ahi5slcgm04mi8jqqkl

nasi 2

New member
سلام nasi 2 .خوش به حالت که 95 تا درست داری.نگرانیت برای چیه؟!من مطمئنم که حتما قبول میشوی.ولی من 89 تا درست دارم و خیلی از وضعیت خود نگرانم.

سلام.خداکنه هممون قبول بشیم.هممون زحمت کشیدیم.شاید تفاوت نمره هامون سر 5و6 تا سوال باشه.اما واقعا نامردیه چون امتحان سختی بود.اسفند 91 بچهای بانمرات89به بالا قبول شدن.انشالله ماهام قبول بشیم.نگران نباش دوستم.هممون تو1رنج نمره ایم.

gole maryam

New member
سلام.خداکنه هممون قبول بشیم.هممون زحمت کشیدیم.شاید تفاوت نمره هامون سر 5و6 تا سوال باشه.اما واقعا نامردیه چون امتحان سختی بود.اسفند 91 بچهای بانمرات89به بالا قبول شدن.انشالله ماهام قبول بشیم.نگران نباش دوستم.هممون تو1رنج نمره ایم.

سلام.ممنون بابت دلگرمیت.انشالله

daneshjooee

New member
خب من یه آماری درآوردم گویا بیس پره حدودای 90 هست، اما جهت اینکه ارفاقی بکنن یا نه، امروز تصمیم میگیرن!! بله امروز یعنی جمعه
در ضمن نتایج اولش براي دانشگاهها ارسال میشه و بعد میاد روی سایت ...
پس امروز رو حسابی دعا کنید که خدا به دلشون بندازه ارفاق کنن
در ضمن لطفا دوستان بالای 90 اینقدر نيان اینجا آه و ناله كنن چون بلاشک پاس هستن و فقط مايه ي حرص و نااميدي ديگران هستن!!
بحث اصلي برای دوستان بالای 75 هست که توی اسفند با اين نمره رو پاس كرده بودن، اما الان معلوم نيست چه ميكنن
درضمن ٧٠٪ ميانگين ٥٪ اول، چيز جديدي نيست چون قبلا هم همين بود، فقط ٤دوره دكتر محققي بيس رو روي ٥٠٪ آزمون ثابت كرد كه طريقت دوباره برگردوند به روال سابق و معمولا هم بيس در اين روش زير ١٠٠ هست، حتي من خاطرم هست زماني كه پايه ميداديم، پره ي همزمانمون بيسش ٨٣ بود ...
پس فقط دعا كنيد
موفق باشید

آخرین ویرایش:

nasi 2

New member
خب من یه آماری درآوردم گویا بیس پره حدودای 90 هست، اما جهت اینکه ارفاقی بکنن یا نه، امروز تصمیم میگیرن!! بله امروز یعنی جمعه
در ضمن لطفا دوستان بالای 90 اینقدر نيان اینجا آه و ناله كنن چون بلاشک پاس هستن و فقط مايه ي حرص و نااميدي ديگران هستن!!
بحث اصلي برای دوستان بالای 75 هست که توی اسفند با اين نمره رو پاس كرده بودن، اما الان معلوم نيست چه ميكنن
درضمن ٧٠٪ ميانگين ٥٪ اول، چيز جديدي نيست چون قبلا هم همين بود، فقط ٤دوره دكتر محققي بيس رو روي ٥٠٪ آزمون ثابت كرد كه طريقت دوباره برگردوند به روال سابق و معمولا هم بيس در اين روش زير ١٠٠ هست، حتي من خاطرم هست زماني كه پايه ميداديم، پره ي همزمانمون بيسش ٨٣ بود ...
پس فقط دعا كنيد
موفق باشید

جدی؟ببخشید بنظرتون حول وحوش90یعنی 90وخورده ای یا مثلا88و89؟البته همینم که گفتی ممنون واقعا

آخرین ویرایش:

kamelia

New member
سلام. من دردانشگاه خارج درس خوانده ام. دانشگاه امریکایی ولی درس خواندن به فارسی و تبدیل از انگلیسی به فارسی اون هم در یک ماه سخت بود. فکر می کنم 121 درست جواب دادم .ولی می دونم برای فارغ ا لتحصیلان خارج ارفاقی در کار نیست. ایا کسی هست مرا راهنمایی کنه؟ این تنها امیدمه و سخت واقعا نگران هستم. ایا راهی است بتوان کاری کرد؟ با قوانین ایران اشنایی ندارم؟

arian1989

New member
با سلام
خانوم کاملیا شما نگران هیچ چیزی نباشید بدون شک شما رو قبول خواهند کرد.
اون هایی که مثل ما نمره هاشون کمه و حدود 90 آوردن رو احتمال داره رد کنن که امیدوارم این کار رو نکنن.

با تشکراز دوست عزیز و بزرگوار آقای daneshjooee که همه نکات رو تمیز و واضح بیان کردن و تشکر بسیار از این تاپیک عالی.

gole maryam

New member
پس فقط دعا كنيد
موفق باشید

سلام.ممنون بابت اطلاعی که دادید امیدوارم از منبع معتبری گفته باشید.راستی ممنون بابت اینکه حرف دل من را هم زدید(منظورم از گفته هایتان در پاراگراف ششم میباشد.)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا