ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 55
    0
    846
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    man halam bade.base chande.chera nemigan?
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط gole maryam نمایش پست ها
    سلام nasi 2 .خوش به حالت که 95 تا درست داری.نگرانیت برای چیه؟!من مطمئنم که حتما قبول میشوی.ولی من 89 تا درست دارم و خیلی از وضعیت خود نگرانم.
    سلام.خداکنه هممون قبول بشیم.هممون زحمت کشیدیم.شاید تفاوت نمره هامون سر 5و6 تا سوال باشه.اما واقعا نامردیه چون امتحان سختی بود.اسفند 91 بچهای بانمرات89به بالا قبول شدن.انشالله ماهام قبول بشیم.نگران نباش دوستم.هممون تو1رنج نمره ایم.
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasi 2 نمایش پست ها
    سلام.خداکنه هممون قبول بشیم.هممون زحمت کشیدیم.شاید تفاوت نمره هامون سر 5و6 تا سوال باشه.اما واقعا نامردیه چون امتحان سختی بود.اسفند 91 بچهای بانمرات89به بالا قبول شدن.انشالله ماهام قبول بشیم.نگران نباش دوستم.هممون تو1رنج نمره ایم.
    سلام.ممنون بابت دلگرمیت.انشالله
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    خب من یه آماری درآوردم گویا بیس پره حدودای 90 هست، اما جهت اینکه ارفاقی بکنن یا نه، امروز تصمیم میگیرن!! بله امروز یعنی جمعه
    در ضمن نتایج اولش براي دانشگاهها ارسال میشه و بعد میاد روی سایت ...
    پس امروز رو حسابی دعا کنید که خدا به دلشون بندازه ارفاق کنن
    در ضمن لطفا دوستان بالای 90 اینقدر نيان اینجا آه و ناله كنن چون بلاشک پاس هستن و فقط مايه ي حرص و نااميدي ديگران هستن!!
    بحث اصلي برای دوستان بالای 75 هست که توی اسفند با اين نمره رو پاس كرده بودن، اما الان معلوم نيست چه ميكنن
    درضمن ٧٠٪ ميانگين ٥٪ اول، چيز جديدي نيست چون قبلا هم همين بود، فقط ٤دوره دكتر محققي بيس رو روي ٥٠٪ آزمون ثابت كرد كه طريقت دوباره برگردوند به روال سابق و معمولا هم بيس در اين روش زير ١٠٠ هست، حتي من خاطرم هست زماني كه پايه ميداديم، پره ي همزمانمون بيسش ٨٣ بود ...
    پس فقط دعا كنيد
    موفق باشید
    ویرایش توسط daneshjooee : 2013/09/20 در ساعت 10:20

[این مورد فقط برای اعضای انجمن قابل مشاهده می باشد ]

/

/

/

/

/

0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjooee نمایش پست ها
    خب من یه آماری درآوردم گویا بیس پره حدودای 90 هست، اما جهت اینکه ارفاقی بکنن یا نه، امروز تصمیم میگیرن!! بله امروز یعنی جمعه
    در ضمن لطفا دوستان بالای 90 اینقدر نيان اینجا آه و ناله كنن چون بلاشک پاس هستن و فقط مايه ي حرص و نااميدي ديگران هستن!!
    بحث اصلي برای دوستان بالای 75 هست که توی اسفند با اين نمره رو پاس كرده بودن، اما الان معلوم نيست چه ميكنن
    درضمن ٧٠٪ ميانگين ٥٪ اول، چيز جديدي نيست چون قبلا هم همين بود، فقط ٤دوره دكتر محققي بيس رو روي ٥٠٪ آزمون ثابت كرد كه طريقت دوباره برگردوند به روال سابق و معمولا هم بيس در اين روش زير ١٠٠ هست، حتي من خاطرم هست زماني كه پايه ميداديم، پره ي همزمانمون بيسش ٨٣ بود ...
    پس فقط دعا كنيد
    موفق باشید
    جدی؟ببخشید بنظرتون حول وحوش90یعنی 90وخورده ای یا مثلا88و89؟البته همینم که گفتی ممنون واقعا
    ویرایش توسط nasi 2 : 2013/09/20 در ساعت 12:06
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    khsh behaletun.man vaght kam ovordam.87 ta bishtar dorost nazadam.
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    سلام. من دردانشگاه خارج درس خوانده ام. دانشگاه امریکایی ولی درس خواندن به فارسی و تبدیل از انگلیسی به فارسی اون هم در یک ماه سخت بود. فکر می کنم 121 درست جواب دادم .ولی می دونم برای فارغ ا لتحصیلان خارج ارفاقی در کار نیست. ایا کسی هست مرا راهنمایی کنه؟ این تنها امیدمه و سخت واقعا نگران هستم. ایا راهی است بتوان کاری کرد؟ با قوانین ایران اشنایی ندارم؟
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    با سلام
    خانوم کاملیا شما نگران هیچ چیزی نباشید بدون شک شما رو قبول خواهند کرد.
    اون هایی که مثل ما نمره هاشون کمه و حدود 90 آوردن رو احتمال داره رد کنن که امیدوارم این کار رو نکنن.

با تشکراز دوست عزیز و بزرگوار آقای daneshjooee که همه نکات رو تمیز و واضح بیان کردن و تشکر بسیار از این تاپیک عالی.
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjooee نمایش پست ها
    پس فقط دعا كنيد
    موفق باشید
    سلام.ممنون بابت اطلاعی که دادید امیدوارم از منبع معتبری گفته باشید.راستی ممنون بابت اینکه حرف دل من را هم زدید(منظورم از گفته هایتان در پاراگراف ششم میباشد.)
    0
    fmd
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    چه خبر دوستان ؟
    از نتایج خبری ندارید؟
صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 55

کلمات کلیدی این موضوع