نظرات کاربرای سایتو در نظر بکیرید لطفا.....................................!!!!! !!!!!

kaveh1316

New member
نظرات کاربرای سایتو در نظر بکیرید لطفا.....................................!!!!! !!!!!

با سلامو احترام
ضمن تشکر از زحمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااات روز افزون مدیران محترم و زحمتکش سایت
واز آنجاییکه آزادی اظهار نظر لازمه همه جوامع میباشد خواهشمند است جهت تعیین مدیران سایت جدید نظر سنجی برگزار گردد با حضور موافقین و مخالفین
اگه با نظر من موافقین ..................

mj1919

New member
جهت تعیین مدیران سایت جدید نظر سنجی برگزار گردد با حضور موافقین و مخالفین
آیا منظور شما این است: برای تعیین هر مدیر جدید، نظر سنجی موافقان و مخالفان، ایجاد گردد، و در صورت تایید، مدیر منسوب شود؟

mahsa.

New member
سلام اقا کاوه من به سایر بخش ها کاری ندارم
اما اگر بخش اموزش بهداشت کسی بود برای مدیریت من پستو تحویل میدم هم رشته ای.

kaveh1316

New member
آیا منظور شما این است: برای تعیین هر مدیر جدید، نظر سنجی موافقان و مخالفان، ایجاد گردد، و در صورت تایید، مدیر منسوب شود؟
منظورم اینه که محبوبیت مدیر نیز در نظر گرفته بشه و همچنین نقاط ضعف از نظر کاربرا

mj1919

New member
منظورم اینه که محبوبیت مدیر نیز در نظر گرفته بشه و همچنین نقاط ضعف از نظر کاربرا

گروه اموزش بهداشت به مدیریت شما احتیاج داره....................

انتخاب مدیران توسط ادمین، و بعضا با پیشنهاد مدیران، و تایید ادمین صورت می گیرد، در صورتی که مدیری نقطه ی ضعفی دارد، که تاثیر جدی روی اهداف انجمن، و فعالیتهای آن دارد، به جناب ادمین و یا هریک از مدیران ارشد، پیام ارسال نمایید و مسائل را توضیح دهید،
این دست تاپیک ها، تاپیک حاضر، در صورتی که قصد انتقاد از مدیری را داشته باشد، جز ناراحتی اثری ندارد، بهتره این پیشنهاد ها و انتقادات از شخص مدیر، و یا مدیرخاص، بصورت غیر علنی، و در قالب پیام خ باشد.

kaveh1316

New member
انتخاب مدیران توسط ادمین، و بعضا با پیشنهاد مدیران، و تایید ادمین صورت می گیرد، در صورتی که مدیری نقطه ی ضعفی دارد، که تاثیر جدی روی اهداف انجمن، و فعالیتهای آن دارد، به جناب ادمین و یا هریک از مدیران ارشد، پیام ارسال نمایید و مسائل را توضیح دهید،
این دست تاپیک ها، تاپیک حاضر، در صورتی که قصد انتقاد از مدیری را داشته باشد، جز ناراحتی اثری ندارد، بهتره این پیشنهاد ها و انتقادات از شخص مدیر، و یا مدیرخاص، بصورت غیر علنی، و در قالب پیام خ باشد.

منظور انتقاد از شخص خاصی نیست
احقاق حقه
آیا نظر سنجی راجبه مدیران انجمن(محل جمع شدن داوطلبانه) اینقدر دشواره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mj1919

New member
احقاق حقه
آیا نظر سنجی راجبه مدیران انجمن(محل جمع شدن داوطلبانه) اینقدر دشواره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احقاق حقه
خب توضیح بفرمایید، بنده و یا دیگر عزیزان غیب گو نیستیم، مشکل را بفرمایید، توضیح دهید، حقوق از دست رفته را تشریح نمایید

آیا نظر سنجی راجبه مدیران انجمن(محل جمع شدن داوطلبانه) اینقدر دشواره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
خیر دشوار نیست. ولی باید توضیح بفرمایید

kaveh1316

New member
جناب اقای مدیر ارشد:
با سلام
در صورت امکان لطف نمایید کابرایی که قرار مدیر شوند را قبل از انتساب معرفی نمایید و تو تاپیک نظر سنجی اجازه اظهار نظر داده شود

قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارم

امضاء:کاوه 1316 کاربر سایت

مورخ :19/06/1392

mj1919

New member
جناب اقای مدیر ارشد:
با سلام
در صورت امکان لطف نمایید کابرایی که قرار مدیر شوند را قبل از انتساب معرفی نمایید و تو تاپیک نظر سنجی اجازه اظهار نظر داده شود

قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارم

امضاء:کاوه 1316 کاربر سایت

مورخ :19/06/1392

جناب کاوه،
همانطوری که به استحظار رسید، فرآیند انتخاب مدیر مطابق روش فوق است، و بنای نظر سنجی از کل کاربران انجمن (یا بخش) برای انتساب هر مدیر را نداریم، همانطوری که بالا گفته شد، در صورتی که نظر، پیشنهاد، انتقاد کلی عمومی دارید، ما استقبال می کنیم، همینجا مطرح بفرمایید، در صورتی که از مدیر خاصی انتقاد دارید، بصورت پیام خصوصی به ادمین و یا مدیران ارشد ارسال شود، بازم استقبال می کنیم.

kaveh1316

New member
جناب کاوه،
همانطوری که به استحظار رسید، فرآیند انتخاب مدیر مطابق روش فوق است، و بنای نظر سنجی از کل کاربران انجمن (یا بخش) برای انتساب هر مدیر را نداریم، همانطوری که بالا گفته شد، در صورتی که نظر، پیشنهاد، انتقاد کلی عمومی دارید، ما استقبال می کنیم، همینجا مطرح بفرمایید، در صورتی که از مدیر خاصی انتقاد دارید، بصورت پیام خصوصی به ادمین و یا مدیران ارشد ارسال شود، بازم استقبال می کنیم.
از راهنمایی اثر بخش شما کمال تشکر رادارم

sara77

New member
من با کاوووووووووووووه خیلی مواااااااااااافقم
هزاااااااااااااااااااااار لایک واسه این تاپیکی که باز کردن افرین

Asena90

New member
اینجا رو با جامعه اشتباه نگیرید ، اینجا میشه گفت یک فروم خصوصیه، ادمین برای اداره ی اون هزینه میکنه (مالی وزمان ) خب طبیعتا به نظر من... برای انتخاب مدیران هم باید خودش تصمیم بگیره ، البته نظر دوستان هم محترمه ،مطمئنم خیلی از مدیران از جمله دکتر مجتبی نظر سنجی هم بذارن بدون رقیب انتخاب میشن

kaveh1316

New member
اینجا رو با جامعه اشتباه نگیرید ، اینجا میشه گفت یک فروم خصوصیه، ادمین برای اداره ی اون هزینه میکنه (مالی وزمان ) خب طبیعتا به نظر من... برای انتخاب مدیران هم باید خودش تصمیم بگیره ، البته نظر دوستان هم محترمه ،مطمئنم خیلی از مدیران از جمله دکتر مجتبی نظر سنجی هم بذارن بدون رقیب انتخاب میشن
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t

sara77

New member

خب این جا هم یه جامع کوچیک واسه بچه ها حساب میشه ما تقریبا بیشتر از اینکه تو دنیای واقعی باشیم تو دنیای مجازی هستیم خیلی مهم هست
بنظر منم باید با نظر سنجی بشه خیلی بهتر میشه [/sizeمن بعضی موقع واقعا ناراحت میشم از بعضی از مدیران هر تاپیکی که اصن طنز ه مباشه میبندن هر کسی رو که بخان بن میکنن اخه واقعا ادم میبینه ناراحت میشه خب این اصلا درست نیست

بالا