يك پيشنهاد به كنكوريهاي انجمن

admin

Active member
پرسنل مدیریت
از بچه هايي كه در حال خوندن براي كنكور ارشد، كارشناسي به پزشكي و يا دكترا هستند مي خوام توي بخش اختصاصي رشته خودشون يه تاپيك مطالعه گروهي راه بندازند... به عنوان تاپيك زير توجه كنيد:

گزارش روزانه(هفتگی) مطالعه گروهی داوطلبان ارشد رشته ...........

در اين تاپيكها دوستانيكه هر روز و يا هفته ای يكبار سري به سايت علوم پزشكي مي زنند، در اجراي برنامه ريزي و فهم بيشتر مطالب از سايرين كمك بگيرند... يعني به اين صورت كه شما با بچه ها برنامه ريزي مي كنيد و باهم قرار ميذاريد كه مثلا تا فردا یا تا آخر هفته فلان مباحث رو بخونيد... روز قرار مياين انجمن و سوالات و ابهامات خودتون رو با شخص يا اشخاصي كه دارن همزمان با شما پيش ميرن درميون مي ذاريد... يا اينكه مثلا به اونها مي گيد كه كجاها ممكنه بيشتر توي كنكور بياد متقابلا دوستاتون هم نكاتي كه شما ازش غافل بودين رو به شما گوشزد مي كنند...

از من می شنوید این روش رو جدی بگیرید... پارسال چندتا از بچه های سایت از طریق جعبه چت این روش رو اجرا میکردن و امسال مهرماه بعنوان رتبه برتر پیش ما اومدند برای همکاری!!

اميدوارم منظورم رو رسونده باشم... :idea_majidonline:

قرار نيست توي اين تاپيك ها تضعيف روحيه بشه و اطلاعات غيرواقعي از وضعيت خودتون بديد چون شايد شما بتونيد با اطلاعات غلط روحيه يكي از رقيباتون رو تضعيف كنيد ولي با بقيه مي خواين چيكار كنيد! خوشبختانه با تجربه اي كه من در اين چند سال توي سايت داشتم مي بينم علوم پزشكيا با اينكه ميدونند يك كسي رقيبشون هست ولي كاملا صادقانه و بدون هيچ غرضي به رقيباشون كمك ميكنند كه اين براي من خيلي جالبه... من اين رفتار رو هيچ جا نديدم...

منتظر نظرات شما در اين رابطه هستم. پيروز باشيد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ZOT

mahdieh

New member
پیشنهاد فوق العادیه مثل پیشنهادات قبلیتون آدمین عزیز
من این روحیه همیاری رو تو بچه هایی که برای ارشد اماده میشن خیلی به وضوح میبینم و مطمئن باشید هر کسی نون دلش رو میخوره و تمام واکنش هایه ما به خودمون برمیگرده و نشون دهنده اخلاق تکامل یافته خودمون هست واگه سوالی از کسی میشه بدونید اون لحظه اون سوال برای اون فرد مهم هست و میتونه کمکش کنه حتی اگه به ظاهر بی اهمیت جلوه کنه
وخیلی دوست د ارم این روحیه رو تو مقاطع بالاتر هم ببینم و کسایی که یه روزی مثل همه ما این روزا رو گذروندن و حالا یه پله بالاترن همکاریشون رو دریغ نکنن و جواب سوال ها رو بدن

parsa90

New member
سلام
آدمین پیشنهادت عالیه
من شروع میکنم:
امروز من تست مبحث متابولیسم اسیدآمینه رو زدم همش رونه ها:wacsmiley:ولی یه کم برای من مبحث بیلی روبین و اتفاقاتی که توش میفته سخت بود پیشنهاد شما چیه؟
یه چیزی هم بگم متابولیسم اسدامینه رو با تست زیاد وتکرارزیاد خوب میشه یادگرفت(این کمک امروز من)
راستی بانظر مهدیه خانم هم موافقم بچه های اینجا ایشالا همکاری میکنن
قراره فردا بازم تست اسیدامینه بزنم وتست اسکلت سلولی توروخدااگه کسی اسکلت میخاد تست بزنه خوب بخونه من فردا ازش بپرسم اخه مبحث مهم و سختیه
مرسی

آخرین ویرایش:

YASIN

New member
به نظر منم پیشنهاد خیلی خوبیه.باعث افزایش حس رقابت میشه.چیزی که من به دنبالشم،یه رقیب
اما نه برای رشته من که یک نفر هم تو انجمن نیست.

B.sabtilis

New member
salam pishnehade khili khubie
man hanuz biushimio khili aghabam:(
ketabe teste chi khube vase biushimi parsa 90?mamnoon misham komakam konin

admin

Active member
پرسنل مدیریت
سلام
آدمین پیشنهادت عالیه
من شروع میکنم:
امروز من تست مبحث متابولیسم اسیدآمینه رو زدم همش رونه ها:wacsmiley:ولی یه کم برای من مبحث بیلی روبین و اتفاقاتی که توش میفته سخت بود پیشنهاد شما چیه؟
یه چیزی هم بگم متابولیسم اسدامینه رو با تست زیاد وتکرارزیاد خوب میشه یادگرفت(این کمک امروز من)
راستی بانظر مهدیه خانم هم موافقم بچه های اینجا ایشالا همکاری میکنن
قراره فردا بازم تست اسیدامینه بزنم وتست اسکلت سلولی توروخدااگه کسی اسکلت میخاد تست بزنه خوب بخونه من فردا ازش بپرسم اخه مبحث مهم و سختیه
مرسی

پارسا جان شما باید توی انجمن آزمون ارشد ایمنی شناسی بحث رو باز کنی نه اینجا... منظور این که برو توی انجمن اونجا و موضوع جدید با عنوانی که قرمز نوشتم درست کن تا بچه ها بیاند ادامه بدید

leiliyebidel

New member
عالیییییییییییییییه...:a2d3:
مخصوصا وا3 یکی مثه من ک همش یکی باید هولش بده و غیرت درس خوندنو توش زیر سوال ببره...:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
ولی کمتر کسی پایه ی این کار میشه..من مهر با یکی از دوستام شروع کردم دقیقا همینجوری ک شما میگین بازده فوق العاده ای داشت!ولی دوستم سر ی هفته کم آورد...!!!!!!! :smiliess (15): و من هنوزم تو این 3 ماه گذشته هفته ای مثه اون هفته نداشتم...
در مورد رقابت هم کاملا درسته...اول ب خاطر این ک همه ی بچه های علوم پزشکی خییییییییییییلی باحال و گلن...
دوم این ک ارشد علوم پزشکی خیلی با کنکور خودمون فرق داره اون ب نظرم بیشتر از این ک مربوط ب علم ما باشه ی فن و تکنیک بود!هرکی زودتر ب جواب برسه! هرکی ی راه میون بر بلد باشه!!و...یادمه استادای کنکورم با کرنومتر تایم میگرفتن!!!!!!!!!!!!!ولی ارشد ما دیگه ب خودمون بستگی داره!نه بغل دستیمون..ی سوال پرسیده میشه هرکی بلد باشه ج میده هیچ نکته ی کنکوری خاصی وجود نداره!هیچ پیچوندنی هم در کار نیس!!ولی وا3 رشته های فنی مهندسی و علوم انسانی ب خاطر درسایی ک دارن هنوزم ی ماراتونه ک نباید بذاری کسی ازت جلو بزنه...
حالا ی سوال داشتم:اگه ب جای برنامه ی روزانه برنامه ی هفتگی بریزیم بعد هفته ای 1 یا 2 بار وا3 چک کردن بیایم کاراییش خیلی کم میشه؟؟؟؟آخه حداقل تو رشته ی خودم ک میبینم هر روز بچه ها نیستن...
ی پیشنهادم دارم:شما ی کار خوب کردین این تاپیک پسیجای زبان با لغات پر کاربرد رو ایجاد کردین،حالا من میگم اگه بچه های دیگه ام موافقن اینو ی کوچولو تغییر بدیم!یا در کنارش داشته باشیم!چون درس زبان مشترکه این کار رو وا3 زبان انجام بدین!تو تاپیک لزگی یا رضازاده گفتین اگه شبی 1 ساعت زبان بخونیم 5 ماه کافیه!اگه میشه لطف کنید مدیریت و برنامه ریزیشم با خودتون باشه ک تجربه ی بیشتری دارین...با 3 ماهی ک گذشته کاری نداشته باشیم از حالا 6 ماه هنوز وقت هس!!
مثلا بگید امروز یا تو این هفته چقد زبان و از چی و چ جوری بخونیم...ی چیز تو این مایه ها...دقیق نمیدونم چ جوری...
:21:
حالا شاید بچه ها فکرای بهتری در این مورد داشته باشن...
ممنون

آخرین ویرایش:

admin

Active member
پرسنل مدیریت
عالیییییییییییییییه...:a2d3:
مخصوصا وا3 یکی مثه من ک همش یکی باید هولش بده و غیرت درس خوندنو توش زیر سوال ببره...:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
ولی کمتر کسی پایه ی این کار میشه..من مهر با یکی از دوستام شروع کردم دقیقا همینجوری ک شما میگین بازده فوق العاده ای داشت!ولی دوستم سر ی هفته کم آورد...!!!!!!! :smiliess (15): و من هنوزم تو این 3 ماه گذشته هفته ای مثه اون هفته نداشتم...
در مورد رقابت هم کاملا درسته...اول ب خاطر این ک همه ی بچه های علوم پزشکی خییییییییییییلی باحال و گلن...
دوم این ک ارشد علوم پزشکی خیلی با کنکور خودمون فرق داره اون ب نظرم بیشتر از این ک مربوط ب علم ما باشه ی فن و تکنیک بود!هرکی زودتر ب جواب برسه! هرکی ی راه میون بر بلد باشه!!و...یادمه استادای کنکورم با کرنومتر تایم میگرفتن!!!!!!!!!!!!!ولی ارشد ما دیگه ب خودمون بستگی داره!نه بغل دستیمون..ی سوال پرسیده میشه هرکی بلد باشه ج میده هیچ نکته ی کنکوری خاصی وجود نداره!هیچ پیچوندنی هم در کار نیس!!ولی وا3 رشته های فنی مهندسی و علوم انسانی ب خاطر درسایی ک دارن هنوزم ی ماراتونه ک نباید بذاری کسی ازت جلو بزنه...
حالا ی سوال داشتم:اگه ب جای برنامه ی روزانه برنامه ی هفتگی بریزیم بعد هفته ای 1 یا 2 بار وا3 چک کردن بیایم کاراییش خیلی کم میشه؟؟؟؟آخه حداقل تو رشته ی خودم ک میبینم هر روز بچه ها نیستن...
ی پیشنهادم دارم:شما ی کار خوب کردین این تاپیک پسیجای زبان با لغات پر کاربرد رو ایجاد کردین،حالا من میگم اگه بچه های دیگه ام موافقن اینو ی کوچولو تغییر بدیم!یا در کنارش داشته باشیم!چون درس زبان مشترکه این کار رو وا3 زبان انجام بدین!تو تاپیک لزگی یا رضازاده گفتین اگه شبی 1 ساعت زبان بخونیم 5 ماه کافیه!اگه میشه لطف کنید مدیریت و برنامه ریزیشم با خودتون باشه ک تجربه ی بیشتری دارین...با 3 ماهی ک گذشته کاری نداشته باشیم از حالا 6 ماه هنوز وقت هس!!
مثلا بگید امروز یا تو این هفته چقد زبان و از چی و چ جوری بخونیم...ی چیز تو این مایه ها...دقیق نمیدونم چ جوری...
:21:
حالا شاید بچه ها فکرای بهتری در این مورد داشته باشن...
ممنون

بنظر من هم رشته هایی که هر روز بچه هاشون اینجا نمیاند بهتره بصورت هفتگی برنامه ریزی کنند و به هم گزارش بدن اینجوری بهتر می تونند باهمدیگه هماهنگ بشن
از من می شنوید این روش رو جدی بگیرید... پارسال چندتا از بچه های سایت از طریق جعبه چت این روش رو اجرا میکردن و امسال مهرماه بعنوان رتبه برتر پیش ما اومدند برای همکاری!!

در مورد برنامه ریزی کردن برای درس زبان باید بگم من خودم به شخصه نمیتونم(کمبود وقت اجازه نمیده) ولی از یکی از رتبه های برتر میخوام اینکارو براتون انجام بده البته اگر قبول کنن چون قراره اون شخص حداقل 6 ماه برای شما مطلب بذاره

نونوش

New member
سلام به بچه های فعال و عزیز و درس خون خودم:thanks:
من با کی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟برای نانو آخه کسی نیست :13:
من اینجوری بیشتر درس میخونم اما اینجا کسی نیست توی کلاس دانشگاهمون هم همه دروغ میگن که نمیخونن البته ببخشیدا:smiliess (12):
به من کمک کنید باشه؟

leiliyebidel

New member
غصه نخور دوس جون!وا3 رشته ی ما هم همینه..:tsimuzpzwoap1t9y3o7نگفتم کمتر کسی پایه ی این کار میشه؟؟ البته من فک میکنم بچه ها چون کم میان اینجا،اینجوریه...
ی پیشنهاد خوب دارم نگار...:idea_majidonline:
میگم ب رشته نیس ک...مهم مطالعه ی گروهیه...بیا ما با نونوش ک کسی رو اینجا نداره خودمون برنامه بریزیم بدرسیم...همه ی موارد مطالعه ی گروهی رو هم رعایت میکنیم...(مثه ساعت مطالعه تو روز و دوره و...)
میدونی اصل موفقیت تو مطالعه ی گروهی ب اینه ک ناخوداگاه ترغیب میشی درس بخونیو وقتی میای با دوستت چک کنی چیکار کردی حرفی وا3 گفتن داشته باشی...(همین ک میدونی یک یا چن نفر چکت میکنن باعث میشه تمام برنامه تو مو ب مو اجرا کنی...:smilies-azardl (181وقتی ک طبق اصول و برنامه بری جلو،خب موفق میشی دیگه...از دست ما ایرانیا!!موفقیت هم واسمون توفیق اجباریه!!:25r30wi:)
فقط فرقش اینه ک نمیتونیم رفع اشکال کنیم!!!(اونم ک مهم نیس!!!!ما دیگه خودمون اکسپرتیم!رفع اشکال میخوایم چیکار؟؟؟!!!)یا فوقش اگه سوالی واسمون پیش اومد میایم اینجا از هم رشته ای هامون میپرسیم دیگه...خدایی سوالو ک ج میدن...
خب نظرت چیه؟؟پایه ای؟؟نونوش تو چی؟؟

آخرین ویرایش:

leiliyebidel

New member
ممنون نگار..:riz304:
خب اول باید با هم هماهنگ شیم...نمیدونم تو کجا میتونیم ؟؟!!!از مدیریت اجازه داریم ی تاپیک جدا راه بندازیم؟؟!!!:33: بعد اسمش چی باید باشه؟؟؟!!!
ب هر حال باید بیایم هر کدوم بگیم چقد خوندیم..چقد دیگه مونده...چقد تو روز وقت خالی داریم...و چ جوری تست میزنیم...
روزی 3 درس باید بخونیم..2 درس آسون،1 درس سخت...زمانی ک وا3 هرکدوم میذاریم باید بسته ب ضریب اون درس تو کنکورمون باشه..زبانم ک هرشب میخونیم...1 ساعت فک کنم کافی باشه...بعد هرشب(یا ی ساعت مشخصی از روز!) میایم همینجا اگه نونوش یا کس دیگه ای هم اضافه شد تو جعبه ی گفتگو چک میکنیم،اگه خودمون 2 تا هم بودیم ک باهم..:smilies-azardl (113
بعدم برنامه ی فردا رو میریزیم...حالا باز اگه چیز دیگه ای ب نظرت میرسه بگو..
فک کنم این دقیقا همون چیزیه ک ادمین خان گفت...فقط فرقش اینه ک ما هم رشته ای نیستیم...

نونوش

New member
سلام
منم هستم اما هفته ایش کنیم آخه اگه هرروز باشه اون وقت من نمیتونم از اینترنت کنده بشم:riz304:
باشه
به نظر من بیایم درسهای مشترک را باهم چک کنیم یعنی بگیم چند صفحه توی این هفته بعد هرکی بسته به سختی و آسونی اون درس برای خودش ساعت توی هفته بزاره البته نمیدونم خوبه یا نه فقط نظر دادم:rolleyessmileyanim:
من هر جمعه میام و میگم چه کار کردم

tata

New member
از بچه هايي كه در حال خوندن براي كنكور ارشد، كارشناسي به پزشكي و يا دكترا هستند مي خوام توي بخش اختصاصي رشته خودشون يه تاپيك مطالعه گروهي راه بندازند... به عنوان تاپيك زير توجه كنيد:

گزارش روزانه(هفتگی) مطالعه گروهی داوطلبان ارشد رشته ...........

در اين تاپيكها دوستانيكه هر روز و يا هفته ای يكبار سري به سايت علوم پزشكي مي زنند، در اجراي برنامه ريزي و فهم بيشتر مطالب از سايرين كمك بگيرند... يعني به اين صورت كه شما با بچه ها برنامه ريزي مي كنيد و باهم قرار ميذاريد كه مثلا تا فردا یا تا آخر هفته فلان مباحث رو بخونيد... روز قرار مياين انجمن و سوالات و ابهامات خودتون رو با شخص يا اشخاصي كه دارن همزمان با شما پيش ميرن درميون مي ذاريد... يا اينكه مثلا به اونها مي گيد كه كجاها ممكنه بيشتر توي كنكور بياد متقابلا دوستاتون هم نكاتي كه شما ازش غافل بودين رو به شما گوشزد مي كنند...

اميدوارم منظورم رو رسونده باشم... :idea_majidonline:

قرار نيست توي اين تاپيك ها تضعيف روحيه بشه و اطلاعات غيرواقعي از وضعيت خودتون بديد چون شايد شما بتونيد با اطلاعات غلط روحيه يكي از رقيباتون رو تضعيف كنيد ولي با بقيه مي خواين چيكار كنيد! خوشبختانه با تجربه اي كه من در اين چند سال توي سايت داشتم مي بينم علوم پزشكيا با اينكه ميدونند يك كسي رقيبشون هست ولي كاملا صادقانه و بدون هيچ غرضي به رقيباشون كمك ميكنند كه اين براي من خيلي جالبه... من اين رفتار رو هيچ جا نديدم...

منتظر نظرات شما در اين رابطه هستم. پيروز باشيد

salam. alie. manam mitunam mosharekat dashte basham doostan?

tata

New member
سلام. عزیزم من هستم. اما نمیتونم هر روز. بهتر بگم فعلا هر روز نمیتونم. اما پایه ام اساسی

hedie armani

New member
بهتره تواین کاربهم کمک کنیم وجزوه یاازمونها ویاتست دراختیاردوستامون بذاریم من خودم حاضرم این کارو بکنم.شماچطور؟؟؟؟

بالا