مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

natasha-j

New member
سلام . منم ميخوام بخونم با برنامه شما ، سطح زبانم b1 ، روزي ١-١:٣٠ ساعت ميتونم بخونم ، يه تعدادي از درساي ١١٠٠ و تافل و خوندم ولي هنوز لزگي رو شروع نكردم

fereshte706

New member
(درخواست عاجزانه)سلام دوستان.لطفا اگر میشه ترجمه کل کتاب لزگی و اون فایل گرامر که تو صفحه های پیش بود رو هرکس میتونه به ایمیلم fereshte706@yahoo.com ارسال کنید من نمیتونم دانلودش کنم نمیشه.خواهشا این لطف رو در حقم بکنید . ممنون میشم

simin69

New member
(درخواست عاجزانه)سلام دوستان.لطفا اگر میشه ترجمه کل کتاب لزگی و اون فایل گرامر که تو صفحه های پیش بود رو هرکس میتونه به ایمیلم fereshte706@yahoo.com ارسال کنید من نمیتونم دانلودش کنم نمیشه.خواهشا این لطف رو در حقم بکنید . ممنون میشم

ترجمه لزگی رو فرستادم واستون

simin69

New member
تستی هستش البته شما بخون نگران امتحان نباش خاله قرار بود 50 تا بخونی ها اینجوری که سه روزه تموم میکنی

اشکال نداره مرور میکنم بهتره واسه من که باید طرحم رو شروع کنم اگر خدا بخواد هر چی بیشتر بخونم بهتره البته کلمات مهارت 1 اکثرش آسون هستن

ROJO

New member
Screenshot_2013-08-29-23-05-41_20130829230743461_20130829232935600.jpgاین صفحه باز میشه، نمدونم چطور ایمپورت کنم کارتا رو:13:

sevill1991

New member
اقا برنامه منم بکنید از 9 شهریور تورورخدا من مامانم عمل کرده فعلا مهمون میاد میره ولی دیگه از شنبه شروع میکنم تولو خدا!!!!

ROJO

New member
اونو میزنم مینویسه no decks found! اعصاب نذاشته دیگه.اصن نخواستم لزگی اییششش:mad_majidonline:

fada19990

New member
اونو میزنم مینویسه no decks found! اعصاب نذاشته دیگه.اصن نخواستم لزگی اییششش:mad_majidonline:

كلم مهارتها رو بايد جداكانه دانلود كني بعد(بهتره از طريق لب تاب مهارت ها رودانلود كني)بعد از حالت زيب درشون بياري بعد روكوشي نصبش كني! تا اينجا رو انجام بده تا بقيه اش رو بكم)

obstetrician88

New member
من مهارت 3 رو تمام کردم کل کلماتم ریز به ریز در آوردم فقط در چندین کلمه مشکل دارم اگر اعلام کنم اینجا کمک کنید ممنون میشم

سیندخت

New member
سلام خوبین/ ببخشید میشه واسه منم ترجمه لزگی رو بفرستید خیلی ممنون میشم.n.marvdashti@gmail.com

بالا