مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

mf2009

New member
سلام . سطح من b1شد. روزی یک و نیم ساعت 30 40 تا لغت
سلام دوست عزیز ممنون که در این برنامه شرکت کرید سطح شا متوسط رو به پایین شد . روزی 40 لغت برای شما خوبه از همین امروز هم برنامه رو شروع میکنی و سعی کن هر روز هم بیایی گزارش بدی پیشنهاد میکنم در کنار لغات شما روی گرامر هم کار کنی برای شروع میتونی از این کتاب استفاده کنی :Download gramer.zip
اسم شما به لیست اضافه شد

mf2009

New member
منم هستم!من روزی 30تا لغت میتونم حفظ کنم،1:30-2ساعتم میتونم وقت بذارم.ممنون میشم به منم برنامه بدید
سلام دوست عزیز روزی 30 لغت برای شما اسم شما به لیست اضافه شد اگه در گرامر هم مشکل دارید از این استفاده کنید :Download gramer.zip
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

مانیا

New member
سلام
من b1 شدم و روزی حدودا 30 تا 35 لغت میتونم حفظ کنم و 1 ساعت هم میتونم زمان بذارم

mf2009

New member
سلام
من b1 شدم و روزی حدودا 30 تا 35 لغت میتونم حفظ کنم و 1 ساعت هم میتونم زمان بذارم
سلام دوست عزیز اسم شما هم به لیست اضافه شد به شما پیشنهاد میکنم در کنار لغات روزی یک زمان انگلیسی رو هم از این کتاب بخونید :Download gramer.zip
برای شما روزی 30 لغت در نظر گرفته شد تا ده روز دیگه باید مهارت یک رو تموم کنید در روز دهم که تموم کردید یه آزمون ازتون میگیرم اگه خوب بودید میرید مهارت دو موفق باشید

mf2009

New member
سلاااااااااااااااام پس من چی؟
دوست عزیز نام شما هم به لیست اضافه شد . دو نکته مهم همیشه در یادگیری زبان انگلیسی هست :1- پیوسته بخوانید 2-عمیق بخوانید سوالی در مورد نرم افزار و نصب اون داشتید در خدمتم

biology89

New member
سلام دوست عزیز روزی 30 لغت برای شما اسم شما به لیست اضافه شد اگه در گرامر هم مشکل دارید از این استفاده کنید :Download gramer.zip
موفق باشید
خیلی ممنون!کی ترجمه سوالات مهارت اول رو میذارید تو اون لینکی که دیروز کذاشته بودید این قسمت نبود

- - - Updated - - -

موفق باشید
خیلی ممنون!کی ترجمه سوالات مهارت اول رو میذارید تو اون لینکی که دیروز کذاشته بودید این قسمت نبود

mf2009

New member

- - - Updated - - -

دوست عزیز تمام لغات سوالات تو اون 290 لغتی که دراوردم هست نیازی به ترجمه نیستش

mf2009

New member
من نتونستم تعیین سطح کنم چون نرم افزار فلش پلییر رو نداشتم حالا چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اشکال نداره شما خودت فکر میکنی چه سطحی داری ؟ روزی چند تا لغت میتونی حفظ کنی ؟

paradise80

New member
سلام دوست عزیز
سطح ب1شدم. روزی 30لغت و 1ساعت میتونم وقت بذارم
لطفا مشاوره بفرمایید
سپاس
ز

mf2009

New member
سطحم متوسطه روزی 50 یابیشتر وقتم ازاده فقط زبان میخونم
دوست عزیز زبان هم یکی از دروس امتحانی ارشد شماست به نظر من یه برنامه دقیق بریز و اهدافت رو تعیین کن و به نسبت اهمیت دروس امتحانیت براشون وقت بذار . برای شما روزی 50 تا لغت اسم شما به لیست اضافه شد تا 6 روز دیگه مهارت یک رو باید تموم کنید موفق باشید

آخرین ویرایش:

mf2009

New member
سلام دوست عزیز
سطح ب1شدم. روزی 30لغت و 1ساعت میتونم وقت بذارم
لطفا مشاوره بفرمایید
سپاس
ز
سلام همکار گرامی . با توجه به سطحتون که متوسط رو به پایین شدش شما همون 30 تا لغت روزانه برای شروع خوبه و با توجه به این که پرستارید و وقت آزاد کمی دارید من پیشنهاد میکنم با توجه به سیستم عامل گوشیتون نسخه جاوا یا اندروید رو نصب کنید و در طول روز لغات رو بخونید و وقتی وقت آزاد پیدا کردید از مهارت های کتاب رو با توجه به لغاتی که حفظ کردید سعی کنید انجام بدبد بعد برای مطمئن شدن جواب ها تون و ترجمه ای که از متون کردید به فایل ترجمه مراجعه کنید شما تا ده روز دیگه باید مهارت یک رو تموم کنید اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشید

fada19990

New member
سطح زبان من b2 بود.سطح زبان در کل خوبه ولی بزای ارشد کافی نیست ومن 30 کلمه در روز ویک ساعت می تونم بخونم

mf2009

New member
سطح زبان من b2 بود.سطح زبان در کل خوبه ولی بزای ارشد کافی نیست ومن 30 کلمه در روز ویک ساعت می تونم بخونم
دوست عزیز بله سطح زبان شما خوبه با توجه به سطحتون امید برای بالای 70 درصد تو ارشد هستش به شرط تلاش روزی 30 تا لغت برای شما اسم شما هم به لیست اضافه شد (تا نیم ساعت دیگه اضافه میشه ) تا ده روز دیگه باید مهارت یک رو تموم کنید موفق باشید .

simin69

New member
سلام ام اف عزیز
یک سوال داشتم:باید مترادف های لغات رو هم حفظ کنیم؟

mf2009

New member
سلام ام اف عزیز
یک سوال داشتم:باید مترادف های لغات رو هم حفظ کنیم؟
اگه دوست داشتی برای هر لغت یکی هم حفظ کنی خوبه ولی زیاد خودتو درگیرش نکن سعی کن با استفاده از مثال ها کاربردش در جملات در ببینی راحت تر یاد میگیری

mf2009

New member
حالا که ترجمه کل مهارت ها قرار داده شده و لغات هم داره تکمیل میشه فقط مونده تلاش شما فایل ترجمه کل مهارت ها اضافه شد با تشکر از بیوشمی 93 گرامی :Download ترجمه کل کتاب.pdf

bahram-68

New member
بچه ها لزگی کتاب خوبیه
مخصوصا سوالات کنکورش
همشو بخونید

بالا