مطالعه گروهی آزمون Msrt

تداعی

New member
بچه ها برید لینک زیر کتاب کیت رو دانلود کنید. البته نمی دونم همه بخش هاش هست یا نه . من کتابشو از انتشارات جنگل خریدم
MCHE TEST

cnidaria_cnida19

New member
بچه ها کجایین؟چرا خبری ازتون نیست؟حتما دارین میخونین؟موافقین تاآخرهفته 100 صفحه از کیت رو بخونیم؟

تداعی

New member
بچه ها کجایین؟چرا خبری ازتون نیست؟حتما دارین میخونین؟موافقین تاآخرهفته 100 صفحه از کیت رو بخونیم؟

من موافقم ولی قبلش باید برنامه ریزی مشخص تری بشه. همه چیزش معلوم باشه.این طوری خوبیش اینه اگر کسی اشکالی داشت میتونه بیاد بپرسه. فقط من هر کاری میکنم نمی تونم برای شما پیام خصوصی بزارم چون صندوق دریافتتون پره و باید خالی بشه. لطفا خالیش کنید .

تداعی

New member
6 تا ازمون هست. در شروع کتاب هم یک ازمون اومده بیشت برای توضیح و اشنایی با فضای کتاب

mehsad

New member
ای بابا من که به خیال خودم قوی بودم تو این لیستنینگ ها خیلی ضعیفم. اونوقت این تستها که تو ازمونه از همین لیستنینگاس؟ تو کتاب با جوابه.
من هنوز شروع نکردم. :thumbsdownsmileyani
میگم این لغات ضروری تافل رو ا زکجا بخونیم؟ من با ترجمه فارسی ندارم. اخه کلی کلمه جدید توشه. کسی با فارسیشو نداره اینجا بزاره؟
میگم این اسمت چه سخته! آخه من چی چی صدات کنم هان؟ خودت بگو!
مهساد جان من لسینینگم ضعیفه دو سه بار گوش میدم البته تو کیت مطالبی که تو لسینینگ صحبت میشه چند صفحه بعدش نوشته. اگه شمام لسینینگتون ضعیفه چند بار گوش بدید.

cnidaria_cnida19

New member
من لغات تافل رو همراه با ترجمه خوندم خودم از لغاتش فلش کارت تهیه کردم کلی لغات جدید توی متن درس هست اینو گفتم که ریدینگ هاشم حتما بخونید. برای برنامه ریزی دقیق تر تو این فرصت دقیق نظراتتون رو بگید. ما این ازمون شهریور رو حتما بایست قبول بشیم وگرنه دکترا موند برا سال بعد.

شفيع

New member
من لغات تافل رو همراه با ترجمه خوندم خودم از لغاتش فلش کارت تهیه کردم کلی لغات جدید توی متن درس هست اینو گفتم که ریدینگ هاشم حتما بخونید. برای برنامه ریزی دقیق تر تو این فرصت دقیق نظراتتون رو بگید. ما این ازمون شهریور رو حتما بایست قبول بشیم وگرنه دکترا موند برا سال بعد.

منم تو اين پنج روز لغات تافل رو تموم ميكنم.504 منظورمه.و بعدش لغات ضرروري رو ميخونم و بعد از اون به تافل كيت ميرسم.

cnidaria_cnida19

New member
تازه تو انتحان این لسینینگ ها رو چنان با سرعت میخونن و رد میشن که اصلا فرصت نیس رو گزینه ها تمرکز کنی هرقدر هم دامنه لغات بیشتر باشه سرعت عمل هم به همون اندازه مهم هست باید گوشمونو عادت بدیم و وقت گوش دادن رو متن نگاه نکنیم.

شفيع

New member
تازه تو انتحان این لسینینگ ها رو چنان با سرعت میخونن و رد میشن که اصلا فرصت نیس رو گزینه ها تمرکز کنی هرقدر هم دامنه لغات بیشتر باشه سرعت عمل هم به همون اندازه مهم هست باید گوشمونو عادت بدیم و وقت گوش دادن رو متن نگاه نکنیم.

من لسنينگم عاليه.من 38 شدم.
لسنينگ 18 شدم.
اونيكامم 10 و 10 شدم

cnidaria_cnida19

New member
من کتاب 504 رو نخوندم. خیلی وقته خریدم اما هیچ وقت نتونستم شروعش کنم برعکس لغات تافل اسنشیال برام خیلی جذاب بود. هر وقت خوندم لذت بردم. من خلاصه 504 رو دارم تو 17 صفحه هستش. یه نکته دیگه اینکه بیشتر لغات تو کتابهایی که به عنوان رفرنس معرفی میشن مشترک هستند اگه یک منبع رو با دقت و حوصله بخونیم بهتر از اینه که چند تا کتاب رو به صورت پراکنده و سطحی بخونیم.

شفيع

New member
من کتاب 504 رو نخوندم. خیلی وقته خریدم اما هیچ وقت نتونستم شروعش کنم برعکس لغات تافل اسنشیال برام خیلی جذاب بود. هر وقت خوندم لذت بردم. من خلاصه 504 رو دارم تو 17 صفحه هستش. یه نکته دیگه اینکه بیشتر لغات تو کتابهایی که به عنوان رفرنس معرفی میشن مشترک هستند اگه یک منبع رو با دقت و حوصله بخونیم بهتر از اینه که چند تا کتاب رو به صورت پراکنده و سطحی بخونیم.

آره باهات موافقم.من 504 رو تموم ميكنم فقط سينموماشونو نميخونما

cnidaria_cnida19

New member
من فقط برا ریدینگ وقت کم اوردم وقتی اعلام کردن که 20 دقیقه مونده من ریدینگ اول بودم و 5 تا دیگه مونده بود بعدش از استرس اصلا نتونستم تمرکز کنم منم 43 شدم.

شفيع

New member
من فقط برا ریدینگ وقت کم اوردم وقتی اعلام کردن که 20 دقیقه مونده من ریدینگ اول بودم و 5 تا دیگه مونده بود بعدش از استرس اصلا نتونستم تمرکز کنم منم 43 شدم.

تو 2 نمره فقط داشتي تا قبول شيا اما من 7 نمره.اينبار انشالله قبوليم.

cnidaria_cnida19

New member
شفیع جان انشاء اله قبول میشیم نگران نباش. راستی بچه ها دوستم قرار بود لغات و لسینینگهایی رو که تو تضمینی بهشون داده بودن بهم بده بعد از 10روز انتظار، ازم پول خواست منم از لجم از اینترنت سفارش دادم که برام پست کنند. به محض اینکه به دستم برسه لغات مهم رو در اختیارتون میگذارم که مروری بشه

شفيع

New member
شفیع جان انشاء اله قبول میشیم نگران نباش. راستی بچه ها دوستم قرار بود لغات و لسینینگهایی رو که تو تضمینی بهشون داده بودن بهم بده بعد از 10روز انتظار، ازم پول خواست منم از لجم از اینترنت سفارش دادم که برام پست کنند. به محض اینکه به دستم برسه لغات مهم رو در اختیارتون میگذارم که مروری بشه
دستت درد نكنه.هزينش چي باشه منم متقبل ميشم.

cnidaria_cnida19

New member
این چه حرفیه عزیزم. تو فقط دعا کن قبول شیم . برام کافیه. طرف کیت و اون و گرامر دایجست رو خونده بود گفت 90 شدم. 15 تا لسینینگ از کیت و 15 تا دیگه از همون بود .اینم بهت بگم که گزینه های لسینینگ رو کاملا حفظ کرده بود.

شفيع

New member
این چه حرفیه عزیزم. تو فقط دعا کن قبول شیم . برام کافیه. طرف کیت و اون و گرامر دایجست رو خونده بود گفت 90 شدم. 15 تا لسینینگ از کیت و 15 تا دیگه از همون بود .اینم بهت بگم که گزینه های لسینینگ رو کاملا حفظ کرده بود.

كتاب تافل كيت سي دي يا دي وي دي هم داره همراش؟كلا كتابش چند صفحه هست؟بغير از اين چه لسنينگ ديگه اي بوده كه بايد خوند و خوندن قبول شدن؟

بالا