منابع مورد نیاز برای آزمون Msrt

hamed_wise

New member
سلام. میشه لطف کنید و روش مطالعه لیسنینگ و نحوه طرح سوالش رو بگید؟ مثلا اول کل متن رو میخونه و بعد سوالات رو پشت سرهم جواب میدیم؟ من اصلا سر در نمیارم، لطفا در مورد منابع و نحوه آزمون توضیحاتی رو بفرمایید.

شفيع

New member
سلام. میشه لطف کنید و روش مطالعه لیسنینگ و نحوه طرح سوالش رو بگید؟ مثلا اول کل متن رو میخونه و بعد سوالات رو پشت سرهم جواب میدیم؟ من اصلا سر در نمیارم، لطفا در مورد منابع و نحوه آزمون توضیحاتی رو بفرمایید.
حامد جان تشریف داری تا توضیح بدیم؟یا کلا رفتی؟

Haydi

New member
ایشون تشریفم نداشته باشن
شما توضیحتونو بدید لطفا..:ad54ad:

شفيع

New member
ایشون تشریفم نداشته باشن
شما توضیحتونو بدید لطفا..:ad54ad:

چشم.چقدرم خوش اخلاقی عزیزههههههههههههههههههههههه.
بله معمولا یه متی رو برای مثلا 5 تا سوال میخونه بعد دونه دونه سوالارو میپرسه و باید جواب بدی

Haydi

New member
بد اخلاق به نظر رسیدم؟؟!!! :riz513:

اون وقت بین سوالا برای جواب دادن وقت میده
بعد میره سوال بعدی؟؟

Hamidvet

New member
اونقدرام که میگین محدود نیست من خودم همین جمعه آزمونشو دادم ؛ یا شایدم واسه من اینطوری بود!! :thumbsupsmileyanim:

راستی بچه ها نتایج آزمون MSRT کی میاد؟! ...

hamed_wise

New member
سلام. هستیم در خدمت شما. پنجشنبه میاد
لیسنینگش فقط 3، 4 تا از کیت بود. یا من کامل نخوندم؟؟ گشتم کتابارو، اما پیدا نکردم. مخصوصا اون سوال elderhostel توی کدوم کتاب بود

Hamidvet

New member
آره لیسنینگش 3-4 تا از کیت بود؛ من کتاب دیگه ای نخونده بودم ...

از سوالات گرامرشم 1-2 تا دقیق از کیت بود! :smilies:

SNA

New member
slm 2stan;Nahveye sabtename azmun chetorie?Che manabeyi bayad khund?lazeme kelas bera:motat:m?

shilan

New member
سلام
دوستان لسنینگ پیپر تست تافل رو هرچقدر تو نت میگردم پیداش نمیکنم.این سی دی هم که همراه کتاب هست با لسنینگ کتاب فرق داره.کسی نمیدونه کجا باید سی دی لسینینگاشو پیدا کنم؟اگه لینکش رو هم برای دانلود دارید که چه بهتر:(40):
مرسی

Hamidvet

New member
سلام
دوستان لسنینگ پیپر تست تافل رو هرچقدر تو نت میگردم پیداش نمیکنم.این سی دی هم که همراه کتاب هست با لسنینگ کتاب فرق داره.کسی نمیدونه کجا باید سی دی لسینینگاشو پیدا کنم؟اگه لینکش رو هم برای دانلود دارید که چه بهتر:(40):
مرسی

دوست عزیز شما میتونید کتاب تافل کیت و فایل های مربوط به لیسنینگ رو از لینک های زیر دانلود کنید (البته با مبلغ):

دانلود کتاب ها و نرم افزارهای آزمون تافل -دانلود-كتاب-آموزش - صفحه 3

مکانیزاسیون و مکانیک بیوسیستم دانلود کتاب کیت به همراه فایل های صوتی (سی دی) - TOEFL Test Preparation Kit ETS with CD

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shilan

sa ed eh

New member
سلام ببخشید کسی میدونه برای آزمون msrt به جز کیت از چه کتابی برای بخش لیسینینگ میاد من آزمون قبلی رو فقط حدود 8 از کیت زدم کسی میدونه کمکم کنه.ممنونم

25RR

New member
یه سواال بچه ها
دیروز آزمون زبان msrt بود. من 34 تا تست رو مطمئنا درست زدم.بقیه رو شانسی فقط یک گزینه رو زدم از اول تا اخر. به نظر شما قبول می شم؟

Hamidvet

New member
یه سواال بچه ها
دیروز آزمون زبان msrt بود. من 34 تا تست رو مطمئنا درست زدم.بقیه رو شانسی فقط یک گزینه رو زدم از اول تا اخر. به نظر شما قبول می شم؟

احتمال قبولی مشروط باید باشه حتما ... یعنی میخاد 10 تا سوال درست در نیاد از تو اونا؟

بالا