لینک هایی برای دانلود کتاب

biosta

Well-known member
متشکرم از دوست عزیزم tati برای این لینک های مفیدی که یک جا گرد آوری کرده و که در اختیارمان قرار داد .

معرفی بیش از 40 پایگاه مفید برای دانلود کتاب های الکترونیکی

FreeBookSpot | 4eBooks
Free-eBooks | ManyBooks | GetFreeEBooks | FreeComputerBooks | FreeTechBooks | Scribd | Globusz |KnowFree | OnlineFreeEBooks | MemoWare | BluePortal | OnlineComputerBooks | SnipFiles | BookYards | The Online Books Page | AskSam Ebooks | Baen Free Library | eBookLobby | Free Ebook Download Links |eBoook3000 | SlideShare | PDF Search Engine | eSnips | Book Gold Mine | eBooks-Space | drebooks | E-Books Directory | UFindBook | Books-PDF | PDFoo | Free Ebook Down | Free-Ebooks-Canada | eBooks Download Free |PDFGeni | CHM PDF | eBook-X | Spotbit | Ebook Share|

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahnam

biosta

Well-known member

البته اغلب و نه همیشه
سایت های زیر فایل های گذاشته شده را می دهند و یا نتیجه ای حاصل می کنند

جهت جستجو با فرمت های متفاوت در موتور های جستجوی مختلف .

Bejoor

جهت جستجو با فرمت های متفاوت در موتور های جستجوی مختلف .

Free Ebook Downloads

biosta

Well-known member
سایت پارس مهر زیست بهترین سایت برای دانلود رایگان جدیدترین و با کیفیت ترین کتاب های مهم در گروه زیست شناسی و علوم پزشکی می باشد

این چه سایتیه که اصلا باز نمیشه لینکش!!!!؟

عنوان مربوط را در گوگل جستجو کنید اولین سایت یافت شده همان "پارس مهر زیست " هست
نتوانستم لینک را اصلاح کنم .

biosta

Well-known member
magiran هم سايت ايراني خوبي هست كه مقالات فارسي داره

سایت magiran.com: Iranian journals
پولی هست ، که بایستی برای متن کامل مقاله اشتراک بگیرید و یا دانشگاه اشتراک داشته باشد ،
اگر به لینک http://olumpezeshki.ir/thread5382.html
مراجعه کنید سایت های بسیار خوبی برای جستجو مقاله خواهید یافت که اغلب اغلب مقالات سایتmagiran را پوشش می دهد و بیشتر از مقالات این سایت خواهید یافت .

Hamidvet

New member
سایت magiran.com: Iranian journals
پولی هست ، که بایستی برای متن کامل مقاله اشتراک بگیرید و یا دانشگاه اشتراک داشته باشد ،
اگر به لینک http://olumpezeshki.ir/thread5382.html
مراجعه کنید سایت های بسیار خوبی برای جستجو مقاله خواهید یافت که اغلب اغلب مقالات سایتmagiran را پوشش می دهد و بیشتر از مقالات این سایت خواهید یافت .

دانشگاه ها که اکثرا اشتراک دارند چون سایت ایرانی هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

هانیه

Well-known member
ممنون به خاطر سایت پارس مهر زیست ووووییییییییییییییییییییییییییییی اسمت سخت ......................

biosta

Well-known member
سایت پارس مهر زیست بهترین سایت برای دانلود رایگان جدیدترین و با کیفیت ترین کتاب های مهم در گروه زیست شناسی و علوم پزشکی می باشد
دوستان آدرس سایت را در گوگل جستجو کنید. اولین سایتی است که به شما نشان میده. منو با نامردی بن کردن!!! نمی تونم لینکش را به صورت مستقیم بزارم[/size]

چه ربطی داره ، من که مدیر سایتم نیز نتونستم لینک صحیح رو در انجمن بگذارم .

Moeiniglesias

New member
اگه دنبال هر کتابی در گروه زیست شناسی و علوم پزشکی هستید برید در سایت پارس مهر زیست www.

payiz_zxc

New member
سلام.من از سایت پارس مهر کتاب بیولوزی مولکولی ویور را دانلود کردم اما بعضی از صفحه هاش خالی هست و نوشتهthis page intentionally left blank
شماها هم همچین چیزی دیدین ؟یعنی چی این؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام.من از سایت پارس مهر کتاب بیولوزی مولکولی ویور را دانلود کردم اما بعضی از صفحه هاش خالی هست و نوشتهthis page intentionally left blank

Hamidvet

New member
مفهومش مشخص هست!

یعنی : این صفحه عمداً خالی و سفید گذاشته شده است ... اینو واسه خوشگلی و فاصله انداختن بین بخش ها و قسمت های مختلف کتابها معمولاً میذارن!

amin_abz

New member

- - - Updated - - -

منم کتاب فیزیولوژی برن و لوی رو پی دی افشو گرفتم (377 مگ) و یه همچین چیزی توش بود. تازه بعضی صفحاتش که زیادم بود کلا خالی بود بدون اون پیغام

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

بالا