بيوشيمي باليني يا بيوشيمي وزارت علوم؟!

abbas gara

New member
سلام.من به عنوان دانشجوی بیوشیمی بالینی میخوام چند نکته بگم.اول اینکه حوزه تحقیقاتی بالینی بیشتر از پایه هست در بالینی شما بروی انواع بیماری ها پژوهش میکنید به فرض مثال سرطان که تاپ ترین موضوع دنیاست واگه سرچ کنید میتونید ببینید بالینی با ارزش تره چون کاربردی هست از مزایای وزارت بهداشت اینه که درزمانی که دانشجوی دکتری میشید ماهیانه به شما حقوق میده که اونجوری که من خبر دارم امسال قراره ماهیانه یه میلیون بدن.هیئت علمی شدن با بالینی راحتتره چون به اندازه نیاز خودش دانشجوی دکتری میگیره. حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی دو برابر دانشگاه های وزارت علوم هست به علاوه اینکه علوم پزشکی کارانه هم میده که بیشتر از حقوق شون هست

abbas gara

New member
در ضمن این نکته رو هم در مورد ازمایشگاه بگم که استاد خود من رییس ازمایشگاه یه بیمارستان دولتی هست. بس میشه مسول فنی ازمایشگاه هم شد

سلام.من به عنوان دانشجوی بیوشیمی بالینی میخوام چند نکته بگم.اول اینکه حوزه تحقیقاتی بالینی بیشتر از پایه هست در بالینی شما بروی انواع بیماری ها پژوهش میکنید به فرض مثال سرطان که تاپ ترین موضوع دنیاست واگه سرچ کنید میتونید ببینید بالینی با ارزش تره چون کاربردی هست از مزایای وزارت بهداشت اینه که درزمانی که دانشجوی دکتری میشید ماهیانه به شما حقوق میده که اونجوری که من خبر دارم امسال قراره ماهیانه یه میلیون بدن.هیئت علمی شدن با بالینی راحتتره چون به اندازه نیاز خودش دانشجوی دکتری میگیره. حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی دو برابر دانشگاه های وزارت علوم هست به علاوه اینکه علوم پزشکی کارانه هم میده که بیشتر از حقوق شون هست
سلام مرسی از مطالب مفیدتون ،

dilak

New member
ممنون دوست عزيز.
بله من هم اون قديما واسه انتخاب رشته خيلي راحت علوم آز قبول ميشدم.ولي زيست رو ترجيح دادم.
اما حالا قضيه فرق ميكنه.الان دوست دارم چيزي بخونم كه خونوادم واطرافيانمو راضي كنه.و مطمئن تر باشم و بتونم اينده روشنتري داشته باشم.
براي همين اين تاپيكو زدم كه در مورد مزايا ومعايب وزارت علوم وبهداشت بحث بشه .بعد از اون قانون جنجالي!!!!!!!

قانون جنجالی چیه؟؟؟؟

بالا