فلش کارت آنلاین رفرنس های زبـان کنکور ارشد وزارت بهداشت و علوم

بصورت فلش کارت نمیشه دانلود کرد.یعنی بهمین شکلی که تو سایت فلش کارتی می خونی.باید رو و پشت فلش کارت ها رو به یک برنامه فلش کارتی که تو کامپیوتر یا گوشی اندروئیدی نصب کردی یکی یکی اضافه کنی
بصورت فایل پی دی اف میتونی برای خودت داشته باشی مثلا به این صورت :
setTit..
سپاس از توضیحاتتون
انشاءالله همیشه موفق باشید

fatyy

New member
بسیاررر عالییییییی بووووووووووووووووووود واقعا ممنونم

لینک دانلود نرم افزار کتاب 1100 لغت اندروید با ترجمه فارسی

آخرین ویرایش:

hanas68

New member
بچه ها من زبان افتضاحم، تافل دستم، لزگیو نخوندم، واقعا نمیدونم چیکار کنم:14:

TrueLove90

New member
بچه ها من زبان افتضاحم، تافل دستم، لزگیو نخوندم، واقعا نمیدونم چیکار کنم:14:

...

دوست عزیز پیشنهاد میکنم هر روز و حداقل روزی 1 ساعت به زبان اخنصاص بدین

اول لغت زیاد بخونین ، تا یه جایی که راه افتادین ، شروع کنین روزی یک متن ، حتی شده متن های تکراری ، مثلا آزمونای گذشته رو هی تکرار کنین و تست بزنین

بعد روش خوندنتون به صورت لایتنر باشه ، یعنی بـا برنـامـه و مـرور و تــکرار زیــــــــــاد بـخـونـیـن ،

اگه مطالعه صحیح و مداوم و پیوسته باشه خیلی تاثیر میذاره در روند یادگیری و ماندگاری در حافظه

انشالله که موفق باشین :)

...

hanas68

New member
خیلی ممنونم، اما بصورت لایتنر خوندن واقعا سختو گیج کنندس، لغات خیلی زیادن آدم قاطی میکنه،

kakooooo

New member
سلام دوستان
در مورد زبان چند تا نکته بگم:
اول اینکه تا ترستون رو از این درس فراموش نکنید خوندن این درس براتون آسون نخواهد شد.آینده علمی شما تا حدود زیادی به سطح زبانتون بستگی داره پس سعی کنید با زبان کنار بیایید.
دو اینکه دنبال خوندن کتابای مختلف نباشید.از هرکتاب مرتبطی که باهاش راحت تر هستید بخونید.
در زبان هر روز خوندن و تکرار مهم هستند.یه وقت خاص برای زبان در نظر بگیرید و هرروز اونو بخونید و حتما هر لغتی رو که یاد میگیرید با هر روشی که بلد هستید(مخصوصا لایتنر) تکرار کنید.
سوالای 10 سال اخیر رو حتما بخونید و خوب بر لغاتش مسلط بشید.
من با رعایت همین نکات پارسال 75 درصد زدم که باعث موفقیتم شد که براحتی میشد بیشتر هم زد و الان دارم تو علوم پزشکی ایران نانو میخونم و زبانم تدریس میکنم پس فکر نکنید قوی شدن توی زبان کار خیلی سختیه.همش به سطح تلاش و پشتکارتون برمیگرده.
اگه سوالی بود از طریق همین جا و ایمیل در خدمتم
موفق باشید
Sajadbahrami2021@yahoo.com

milad_71

New member
سلام دوستان من لینکی میخام از منابع زبان که بتونم بریزم توی گوشیم اینطوری راحتتر میتونم بخونم
ممنون میشم راهنماییم کنید:thumbsupsmileyanim:

سلام
همون سایت Quizlet نرم افزار برای اندروید و آی او اس هم داره که میتونی حتی آفلاین ازش استفاده کنی.
من خودم نتونستم با لینک خودش دانلود کنم چون گوگل پلی باز نمیشد(فک کنم به خاطر تحریم باشه. شاید...)
بافیلتر شکن گوشیم کانکت شدم و رفتم تو گوگل پلی سرچ کردم و پیداش کردم

mojnia

New member
سلام
همون سایت Quizlet نرم افزار برای اندروید و آی او اس هم داره که میتونی حتی آفلاین ازش استفاده کنی.
من خودم نتونستم با لینک خودش دانلود کنم چون گوگل پلی باز نمیشد(فک کنم به خاطر تحریم باشه. شاید...)
بافیلتر شکن گوشیم کانکت شدم و رفتم تو گوگل پلی سرچ کردم و پیداش کردم

من با کوئیز لت اندروئیدی کار کردم ولی آفلاین نبود و نیاز به اتصال به اینترنت داشت

mojnia

New member
پیشنهاد من یادگیری بصورت لغت و متنه
درس به درس برید جلو
مثلا کتاب 504 لغت رو که ابتدا لغته بعد چند تا جمله و بعد متن و تمرین و....تکرار همون لغات
یا لغات ضروری تافل هم همینطور
یا 400 لغت ضروری تافل

milad_71

New member
من با کوئیز لت اندروئیدی کار کردم ولی آفلاین نبود و نیاز به اتصال به اینترنت داشت

خب مسلما برای بار اول باید به اینترنت وصل باشید تا بتونید از این برنامه استفاده کنید. وقتی آفلاین هستید فقط از بخش هایی میتونید استفاده کنید که قبلا به صورت آنلاین ازشون استفاده کرده بودید و دیتاش رو گرفته بود. حتی از تلفظ لغاتی که قبلا ازش استفاده کرده بودید تو حالت آفلاین میتونید استفاده کنید. قابلیت استفاده آفلاین تو توضیحات خود سایت در مورد برنامه اومده. در مورد یادگیری لغات با استفاده از متن هم کاملا درسته.

ostad

New member
سلام ممنون بابت پست های خوبتون
من دانلود کردم لینک هارو ولی تبلتم باز نمیکنه فایلهارو چکار کنم?

TrueLove90

New member
سلام ممنون بابت پست های خوبتون
من دانلود کردم لینک هارو ولی تبلتم باز نمیکنه فایلهارو چکار کنم?

...

سلام

اگه فرمت فایل دانلودی PDF باشه که با یه برنامه Adobe Reader باز میشن

اگه فرمت به صورت فشرده Zip باشه ، اول با برنامه WinRar ، فایل رو از حالت فشرده خارج کنین ،
بعدش دیگه PDF هست و باهمون Adobe Reader باز میشن فایل ها

موفق باشین

...

TrueLove90

New member
...

در ادامه ، لغاتی که به نظر سخت میومد از جلد اول قرمز کتاب :

ACTIVE Skills for Reading

Neil J. Anderson

THOMSON / Second Edition

لـیـنـک

...

eeeeeeehsan

New member
...

در ادامه ، لغاتی که به نظر سخت میومد از جلد اول قرمز کتاب :

ACTIVE Skills for Reading

Neil J. Anderson

THOMSON / Second Edition

لـیـنـک

...
چرا اینقدر کارتون درسته شما :rose:
اینم لینک دانلود این لغات:
ACTIVE_Words__Book1___12_Units_-_by_TrueLove90.pdf

(وقت کردین لغات دشوار دولوپینگ و اکسپندیگ هم بذارین :ph34r-smiley:)
16.gif

atefe omrani

New member
چرا این تاپیک زودتر بالا نیومد؟؟؟
انقد ترسیدم که هی نخوندم:j58r36j3gcr4suxymup
این 15 روزم که دیگه بدرد نمیخوره:sad:

- - - Updated - - -

چرا این تاپیک زودتر بالا نیومد؟؟؟
انقد ترسیدم که هی نخوندم:j58r36j3gcr4suxymup
این 15 روزم که دیگه بدرد نمیخوره:sad:

atefe omrani

New member
دوستان سطح زبانم صفر نیست و با توجه به اینکه هیچی نخوندم و 2 هفته وقت مونده بنظرتون چی بخونم
میتونه بیشتر کمکم کنه؟:33:
یا کلا بهتره بیخیالش بشم؟منظورم لغت یا متن های خاصی که اگه این 2 هفته بخونم میتونه کمکم کنه.:wacsmiley:

بالا