پاتوق بچه های بیوشیمی

eeeeeeehsan

New member
سلام خدمت بچه های گل بیوشیمی
flower.gif

دوستان کسی هست که خلاصه ای از 5 تا فصل متابولیسم ها داشته باشه؟
چون واسه فهمیدن باید این آنزیما و محصولات و غیره رو رو کاغذ نوشت و دسته بندی کرد تا قاطی نکنیم.
من واسه همه فصلایی که نمیفهمیدم این کار رو کردم جز این چندتا متابولیسم که نصف سوالا فکر کنم از متابولیسمن. باور کنید خیلی سخته واسم وگرنه مزاحمتون نمیشدم.
خواهش می کنم و ممنون میشم اگه کسی خلاصه ای دسته بندی چیزی داره یه کمکی برسونه... عکسش رو بگیره یا اگرم تایپی هست که دیگه چه بهتر.

پیشاپیش ممنون از همه
N_aggressive%20(17).gif

sakht kush

New member
سلااام دوستان.یه سوال داشتم, من طرح نرفتم میتونم دکترا شرکت کنم؟؟؟ البته تازه ارشد بیوشیمی قبول شدم:thumbsupsmileyanim: ولی این سوال ذهنمو درگیر کرده...:21:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: BBT

konjkave

New member
اومدم یه سلام و احوالپرسی درست و حسابی با رفقای گل بیوشیمی بکنم ولی سکوت حاکم تو این پاتوق واقعا ناراحتم کرد چرا دیگه هیچکسی اینجا نمیاد پس بچه های با شور و حرارت بیوشیمی کجا رفتن ؟ همیشه این تاپیک پر بازدید کننده بود بیاین قرار بذاریم هر چند وقت یکبار همگی تو این پاتوق جمع شیم ببینم شیطونا نکنه دسته جمعی رفتین تو افق؟؟؟؟؟؟:ph34r-smiley:

ارغوان 1

New member
دوستان عزیز سلام.
میخواستم ببینم برای کنکور امسال برنامه ریزی کردید؟
اگه پایه اید باهم درس بخونیم.

ارغوان 1

New member
اگه کمکم کنید ممنونتون می شم . آخه من لیسانسم شیمی بوده و از بیوشیمی خیلی دورم. فوری فوری باید شروع کنم تا بتونم خوب بخونم و بفهمم. منتظر جواب شما دوستای گلم هستم . ممنون

asas

New member
سلام بچه ها من عضو جدیدم به من خوش امد میگید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: BBT

zahra.e

New member
بچه ها من استرس زیادی دارم شانس قبولی تو اناتومی بیشتره یا بیوشیمی. شماها خیلی خوندین اما من هیچی ....
اما آناتومی هم سختیای خودشو داره تعداد و حجم درساش بیشتره نسبت به بیو.
موندم به خدااااا

- - - Updated - - -

بچه ها من استرس زیادی دارم شانس قبولی تو اناتومی بیشتره یا بیوشیمی. شماها خیلی خوندین اما من هیچی ....
اما آناتومی هم سختیای خودشو داره تعداد و حجم درساش بیشتره نسبت به بیو.
موندم به خدااااا

amnb

New member
نه دادا مگه میزارن استادا برا دکترا بخونیم خودت چی میخونی یا درگیر تز هستی.

بالا