به نظر شما بازار کار بیوشیمی بالینی چه طوره؟

lovelygirl

New member
azizam too reshtei ke hasty behtarin bash hamishe barat kar hast...
yeki az doostane ma daneshjooye arshade bio shimi balinie , madrake karshenasish shimi bood. alan too ye bimarestan mashghool bekare. chandta maghale ham dade . bacheye faalie too zamineye reshtash.
shoma age varede in reshte shodi say kon behtarin bashi , motmaen bash karet radife

amirooz_rt

New member
:heart:
ضمنا ارشد به هیچ دردی نمیخوره.فقط یه سکوی پرتاب هست برای رسیدن به دکترا.یا باید تا کارشناسی خوند و رفت دنبال پول و... یا اینکه اگه بریم ارشد باید تا آخر ادامه بدیم.تو شطرنج هم وقتی پیاده رو تا آخر میبریم میشه تبدیل به وزیرش کنیم.

دمت گرم با این مثالت
عالی بود:heart::auizz3ffy9vla57584x

domain

New member
سلام به همگی بابا بیخیال این حرفا شین من یا شما عزیزان میتونیم با تلاش کردن آینده ای بسازیم که گذشتمون جلوش زانو بزنه. رشته بیوشیمی بالینی واقعا برا کسی که هدفش بالاترین مقاطع باشه تاپ ترین رشتس بازم خود دانین. میخواین بشینینو به حرف اینو اون کنین که این بدرد نمیخوره اون بدرد میخوره فقط خودتون اذیت میشین و باعث میشه سرجاتون درجا بزنین پس بیخیال این حرفا شین و باقدرت ادامه بدین و در ضمن این هم بگم هر کدوم از چهار رشته ی هماتولوژی بیوشیمی بالینی ایمونولوژی و میکروبیولوژی حرف ندارن چه در بازار کارشون در مقاطع بالا و چه از نظر شان اجتماعی پس به علاقتون نگاه کنید و نزارین هیچ چیز مانع از رسیدن به اهداف بزرگتون بشه

domain

New member
دکترای بیوشیمی هم کار وبار درست حسابی نداره تا جایی که من میدونم[/QUOTEداداش شما دکترای بیوشیمیه بالینی داری ؟ گشنه موندی؟؟؟؟ جایی استخدامت نکردن؟؟؟؟ مجوز تاسیس آزمایشگاه بت ندادن ؟؟؟ لطفا در مورد چیزی که اطلاعات درستی ندارین اظهار نظر نکنین چون با این کارتون انگیزه بعضی دوستانو شدیدا تضعیف میکنین

vet lab sciences

New member
سلام به همگی بابا بیخیال این حرفا شین من یا شما عزیزان میتونیم با تلاش کردن آینده ای بسازیم که گذشتمون جلوش زانو بزنه. رشته بیوشیمی بالینی واقعا برا کسی که هدفش بالاترین مقاطع باشه تاپ ترین رشتس بازم خود دانین. میخواین بشینینو به حرف اینو اون کنین که این بدرد نمیخوره اون بدرد میخوره فقط خودتون اذیت میشین و باعث میشه سرجاتون درجا بزنین پس بیخیال این حرفا شین و باقدرت ادامه بدین و در ضمن این هم بگم هر کدوم از چهار رشته ی هماتولوژی بیوشیمی بالینی ایمونولوژی و میکروبیولوژی حرف ندارن چه در بازار کارشون در مقاطع بالا و چه از نظر شان اجتماعی پس به علاقتون نگاه کنید و نزارین هیچ چیز مانع از رسیدن به اهداف بزرگتون بشه

رشته ای که قرمز رنگ شده شنیدم بازار کار خوبی نداره (از یک دانشجوی دکتری تخصصی ایمونولوژی) و یکی از دلایلش پذیرش بی رویه ی این رشته نسبت به سایر رشته ها (ارشد و Ph.D) در سال های اخیر بوده.

alij

New member
دکترای بیوشیمی هم کار وبار درست حسابی نداره تا جایی که من میدونم[/QUOTEداداش شما دکترای بیوشیمیه بالینی داری ؟ گشنه موندی؟؟؟؟ جایی استخدامت نکردن؟؟؟؟ مجوز تاسیس آزمایشگاه بت ندادن ؟؟؟ لطفا در مورد چیزی که اطلاعات درستی ندارین اظهار نظر نکنین چون با این کارتون انگیزه بعضی دوستانو شدیدا تضعیف میکنین

اقا منم با شما موافقم خوب گفتی

melinaa

New member
http://daneshpajuhanejavan.blogfa.com/

وب خوبیه...خوشحال میشیم سر بزنید...

domain

New member
نه من با نظر شما مخالفم ببینید اولا. اینو بدونین هر رشته ای که تنگش بالینی چسبید بازار کار خوبی داره اینو من نمیگم خودتون میتونید برید ببینید بعدشم شما شما اینو.در نظر. بگیر که سالانه چقد داره به دکترای میکروب شناسی بالینی، تاکید میکنم بالینی اضافه میشه خیلی خیلی دکترا بگیرن نزدیکه ده تاهه تازه این ظرفیت هرسال بالا پایین میشه اگر این رشته صد سال پذیرش دانشجو در دکترا داشته باشه و تو این صد سال ظرفیت ده تا باقی بمونه که البته نمیمونه بعد صد سال ما تازه هزارتا دکتر میکروب شناس داریم به نظر شما این تعداد زیاده؟؟

بالا