مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

م منتظر

New member
دوستان سلام.
ممنونم که منو هم در
جمع خودتون پذیرفتید. امیدوارم حضورم در این جمع بتونه در تقویت انگیزه تک تک دوستان موثر واقع بشه، همون طور که حضور در جمع شما دوستان به من انگیزه میده. میخوام به خودم قول بدم که از هممممممه تون بیشتر یاد بگیرم:a2d3:

narges-gh

New member
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aylinn

nooshin_kln

New member
سلام نوشین عزیز و م منتظر عزیز خوش اومدین. سلام ملیسا جون. همگی توی این تایپیک بیاین تا با هم یه جا باشیم و پراکنده نباشه .
بچه ها نظر من اینه که برای شروع یه برنامه کلی با هم تنظیم کنیم و برای هماهنگ شدن بیشتر توی یه روز و یه ساعت خاص بیایم اینجا و گزارش مطالعه مونو به هم بدیم و مشکلات و نظرات و بقیه چیزایی که لازمه رو به هم بگیم تا هم هدفمندتر شه و هم این که با روال منظمی پیش بریم. دوستان عزیز اگر موافق هستین همگی روز شنبه یا یکشنبه 25 خرداد ساعت 5 بعد ازظهر تو تایپیک باشین تا انشااله شروع برنامه مون از اول تیر ماه باشه

خيلي هم عاليه كه واسه شروع با هم يه برنامه بذاريم و با اون بريم جلو

م منتظر

New member
بله
هیشکی نمیتونه مثه ما موفق بشه. هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا:4d564ad6:
:a2d3::bunnyearsmiley::smilies-azardl (113

parviz.a

New member
سلام دوستان
امیدوارم تو راهی که تازه قدم گذاشتین موفق باشین
:a2d3: یه سوال داشتم. بنظرتون اگه یه نفر از یه رشته کاملا نامرتبط بخواد واسه ارشد روانشناسی شرکت کنه شانس قبولیش چقدره؟ البته با در نظر گرفتن علاقه خیلی زیادش به این رشته. و اگه فرض کنیم تو کنکور قبول بشه، بعدش ممکنه تا چه اندازه به مشکل بربخوره؟ پیشاپیش از تمام دوستانی که راهنمایی میکنن و نمیکنن ممنونم:smiliess (3):

سلام بهت تبريك ميگم به رشته خيلي خوبي علاقه مند شدي از شعار دادن خوشم نمياد اما باور دارم كه همه چيز علاقه است كافيه علاقه داشته باشي و يا علي بگي بعدش ...با ارزوي موفقيت

parviz.a

New member
سلام بر همممه دوستان منم باشمام اما من از مهر شروع ميكنم فقط خواستم زنبيل گذاشته باشم!!! براي ما كه قسمت نشد ولي سعي كنيد اين سه ماه از دست نديد.
ببينم چيكار ميكنيد

يا علي

narges-gh

New member
دوستان عزیز لطفا تا پنجشنبه هماهنگ شیم که بتونیم شروع کنیم. این طوری پراکنده میشه و کاری از پیش نمی ره. دوستانی که قصدشون جدیه شروع کنن و تا پنج شنبه هرکس از هر درسی دوست داره بخونه و روز پنج شنبه بیایم اینجا و گزارش بدیم چی خوندیم و چقدر. هرکس موافقه اعلام کنه و اگر نظر دیگه ای هم دارین بگین

nooshin_kln

New member
دوستان عزیز لطفا تا پنجشنبه هماهنگ شیم که بتونیم شروع کنیم. این طوری پراکنده میشه و کاری از پیش نمی ره. دوستانی که قصدشون جدیه شروع کنن و تا پنج شنبه هرکس از هر درسی دوست داره بخونه و روز پنج شنبه بیایم اینجا و گزارش بدیم چی خوندیم و چقدر. هرکس موافقه اعلام کنه و اگر نظر دیگه ای هم دارین بگین

من كه شروع كردم از ديروز و پنج شنبه حتما ميام كه گزارش بدم و ببينم بقيه دوستان چي كار كردن

• Like

م منتظر

New member
من هنوز نتونستم منابع رو تهیه کنم. علتش هم این هست که هنوز نتونستم به منبعی اطمینان کنم. اما از اونجایی که خوندن هر منبعی بهتر از هیچ نخوندنه، انشاءالله فردا عازمم تا چندتا ازین منابع رو به خونه مون دعوت کنم و وقت فراقت باهاشون سرگرم باشم
اولین رفیقم روانشناسی بالینی، فیرس هست که توی چندین رفرنس که بهم معرفی شد مشترک بود
دومین رفیقم متون روانشناسی لیندا لیل هست
سومیش هم کتاب سلیگمن هست
بقیه رو هنوز تصمیم نگرفتم.
روانشناسای محترم حاضر اگه این منابع مناسب نیست بگیدا. اگه دیر متوجه این موضوع بشم ممکنه برام خطر روانی داشته باشه بعدشم می افتم رو دست خودتون!!!!!
در ضمن کسی میدونه جزوات آموزشگاه ها برای کسب رتبه خوب مناسب هست یا نه؟ مدرسان شریف، سنجش تکمیلی یا...

psychology123

New member
سلام دوستان
امیدوارم تو راهی که تازه قدم گذاشتین موفق باشین
:a2d3: یه سوال داشتم. بنظرتون اگه یه نفر از یه رشته کاملا نامرتبط بخواد واسه ارشد روانشناسی شرکت کنه شانس قبولیش چقدره؟ البته با در نظر گرفتن علاقه خیلی زیادش به این رشته. و اگه فرض کنیم تو کنکور قبول بشه، بعدش ممکنه تا چه اندازه به مشکل بربخوره؟ پیشاپیش از تمام دوستانی که راهنمایی میکنن و نمیکنن ممنونم:smiliess (3):

سلام راحله جان
خوش اومدی به جمع روانشناسان
عزیزم متاسفانه شما نمی تونین توی ازمون وزارت بهداشت شرکت کنین اما از هر رشته ای که باشین می تونین در ازمون وزارت علوم که بهمن ماه برگزار می شه شرکت کنین.
عزیزم در مورد رشته خدمتونن عرض کنم که..هر درس یا رشته در ایتدا بخاطر اشنایی کم سنگین و سخت می یاد و بعضی رشته ها حتما باید اموزش های خاصی رو دیده باشی اما رشته روانشناسی از رشته هایی هست که می شه با تلاش و بدون نیاز پایه ای قوی واردش شد اما کمی باید بیشتر از بقیه بچه های این رشته سعی کنین.
اما بهت قول می دم عزیزم اگه از الان شروع کنی سال دیگه جزو دانشجویان روانشناسی هستین.
این رو هم با سند می گم که خودم دوتا خواهر رو می شناسم که هر دوتاشون پرستاری خونده بودن (یعنی بدون هیچ پیش زمینه ای از این رشته) و پارسال وزارت علوم قبول شدن.
پس بدون رسیدن به علاقتت نه تنها محال نیست بلکه با تلاشت قابل دست یابیست :a2d3:
فقط راحله جان حالا در هر رشته ای که حس کردی واقعا علاقه مندی هستی از روی حست واردش نشو چون بعضی وقت ها این احساسات خیال پردازی های زیبا و دوست داشتنی بیش نیست و با واقعیت فرسنگ ها فاصله دارن...پس عزیزم اول خوب در مورد رشته پرسجو و مطالعه کن و بعد متناسب با توانایی و واقعیت وجودی شرررروع کن
اگر ببینی همونی که می خوای هست بدون که دیگه هیچ چیز نمی تونه برای رسیدن بهش جلودارت باشه:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

م منتظر

New member
نرگس گفته بود ساعت 5 یک شنبه اینجا باشیم واسه برنامه ریزی. اما من هر چی به دور و برم نگاه میکنم کسی نیست. حتماً یادشون رفته!
من اومدم نبودین دوستان
این گل رو هم بیادتون میذارم اینجا که نشونه باشه باور کنید راست گفتم:riz304:
موفق باشید روانشناسای آینده

psychology123

New member
من هنوز نتونستم منابع رو تهیه کنم. علتش هم این هست که هنوز نتونستم به منبعی اطمینان کنم. اما از اونجایی که خوندن هر منبعی بهتر از هیچ نخوندنه، انشاءالله فردا عازمم تا چندتا ازین منابع رو به خونه مون دعوت کنم و وقت فراقت باهاشون سرگرم باشم
اولین رفیقم روانشناسی بالینی، فیرس هست که توی چندین رفرنس که بهم معرفی شد مشترک بود
دومین رفیقم متون روانشناسی لیندا لیل هست
سومیش هم کتاب سلیگمن هست
بقیه رو هنوز تصمیم نگرفتم.
روانشناسای محترم حاضر اگه این منابع مناسب نیست بگیدا. اگه دیر متوجه این موضوع بشم ممکنه برام خطر روانی داشته باشه بعدشم می افتم رو دست خودتون!!!!!
در ضمن کسی میدونه جزوات آموزشگاه ها برای کسب رتبه خوب مناسب هست یا نه؟ مدرسان شریف، سنجش تکمیلی یا...
سلام
دوست عزیز شما می خواین برای علوم بخونیین یا برای بهداشت؟!!

psychology123

New member
سلام به همگی...بله نرگس جان همگی تو یک تایپیک جمع بشیم و از اقا فرهاد هم بخواییم اون تایپیک رو حذف کنه ...راحله جان من تو اون یکی تایپیک به اقا فرهاد هم گفتم.اگه بخوایید از رشته نا مربط وارد این رشته بشین فقط برا کنکور وزارت علوم میتونید شرکت کنید و ق شرکت در وزارت بهداشت رو ندارید و منابع این دو وزارت فرق دارند..و اینکه بچه هایی که اینجا میان برا کنکور وزارت بهداشت میخواییم برنامه ریزی کنیم.و در مورد موفقیتتون میتونم بگم که هر رشته ای سختی خودشو داره و هر موفقیتی به تلاش خودتون بستگی داره..دروس روانشناسی خیلی فرار هستند باید بتونید باهاش کنار بیایید

سلام ملیسا خانم
در مورد مطالعه گروهی چون عنوان تاپیک برای ارشد بدون ذکر نام وزارت خونه هست به نظرم خیلی زیبا تر هست که تمام داوطلبان روانشناسی چه علوم و چه بهداشت باهم توی یه تاپیک پیش برن چون هدف دادن انگیزه و همراهی دوستان برای رسیدن به یک هدف واحدی هست و چه بسا بعضی ها خودشون رو برای هر دو ازمون اماده می کنن
باز هم اکثریت و مخصوصا صاحب این تاپیک زیبا(نرگس) می تونین تعیین کنین
در هر صورت موفق و شادکام باشی ملیسا جان

آخرین ویرایش:

parand

Well-known member
سلاااااااااااااام دوستان. منم احتمالا باید با شما همراه شم واسه درس خوندن...............
موفق باشید...

م منتظر

New member
سلام /psychology123-2306/ عزیز
رشته ی من روانشناسی نبوده، فقط میتونم علوم شرکت کنم. ازین جهته که نگرانم و با استرس این موضوع رو دنبال می کنم:smilies-azardl (181

parand

Well-known member
رشته ی من روانشناسی نبوده، فقط میتونم علوم شرکت کنم. ازین جهته که نگرانم و با استرس این موضوع رو دنبال می کنم:smilies-azardl (181

سلام دوست عزیز....
به هیچ عنوان با استرس درس نخونید...نگران نباشید که رشتتون غیر مرتبط هست.
من کسیو میشناسم متاهل و کارمند بود و رشتش غیر مرتبط . ریاضی میخوند...
ولی دانشگاه دولتی و روزانه روان شناسی قبول شد...
موفق باشید..

آخرین ویرایش:

م منتظر

New member

م منتظر

New member
سلام پرند جان
ممنونم که بهم امید میدی. از یه روانشناس جز این هم انتظار نمیره. گر چه مطالب جدیدن اما در عین جدید بودن بسیاااار جذابن برام. پرند جان من برای انتخاب این رشته مدت زیادی وقت گذاشتم و تحقیق کردم و وقتی که مطمئن شدم علاقه و استعدادم در یک راستاس، اقدام کردم. فقط مشکلم اینه که کسی رو که از مطالعه این منابع نتیجه گرفته باشه ملاقات نکردم تا بتونم به این منابع معرفی شده اطمینان کنم و با اطمینان به معتبر و موثق بودن منابع اقدام به یادگیری کنم. دلهره م ازینه که نکنه این منابعی که من می خونم منابعی نباشه که ازش سوال طرح میشه. برام مهمه که انشاءالله در دانشگاه قویی ادامه ی تحصیل بدم. من تردیدم از درست نبودن رفرنس های مطالعه م هست.
ممنون از ابراز لطفتون:21::wacsmiley:

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا