مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masi-1370

New member
با نظر avenger موافقم....کسی اینجا هست که یه بار کنکور داده باشه و با روش صحیح خوندن درسها
آشنا باشه ...طوری که نتیجه بده

Sahar_az

New member
واقعا اعصابم خورده یه ماه تابستونو من مشغول امتحان دادنم.......تا 28 تیر امتحان دارم .....دارم دیوووونه میشم خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

منم تا وسطای تیر امتحان دارم:smilies-azardl (12)
یه ماه به جایی بر نمی خوره زیاد
الانم بخوای می تونی وقت خالی کنی برای خوندن

mRNA

New member
سلام به همه داوطلبين كنكور ارشد ايمني اگه سوالي داشتيد در خدمتم البته كه گاه گاه سر ميزنم درگير پايان نامه ام هستم.

avenger.1992

New member
ایشا.. با قدرت و به کمک خدا بعد امتحانا کاروان ایمنو حرکت میکنهههه:a2d3:

masi-1370

New member
بعد از کلی مدت سلام بچه هاااااااااااااااااااا.....چه خبرا؟چیکارا میکنین؟من که شدیدا سرم شلوغ شده ولی باید کم کم یه یاعلی بگو....شدیدا یا علی نیازم...دعام کنین دعاتون میکنم

avenger.1992

New member
بعد از کلی مدت سلام بچه هاااااااااااااااااااا.....چه خبرا؟چیکارا میکنین؟من که شدیدا سرم شلوغ شده ولی باید کم کم یه یاعلی بگو....شدیدا یا علی نیازم...دعام کنین دعاتون میکنم

سلام من که گیره امتحاناتم
فقط تمام شه با عشق شروع میکنم
به نظرتون iqb بهتر یا 3m??????

avenger.1992

New member

سلام من که گیره امتحاناتم
فقط تمام شه با عشق شروع میکنم
به نظرتون iqb بهتر یا 3m??????

bahar.zr93

New member
بچه ها من و 2 تا از دوستام 94 کنکور داریم. اما از امسال شروع کردیم علاوه بر زبان، بیولوژی و بیوشیمی رو داریم میخونیم. امیدوارم همتون موفق باشید....

mohana

Well-known member
منظورم iqb در کنار رفرنس هست.............

سلام
حتما درکنار رفرنس تست های iqb و هم بزنین تا بدونین تو سال های مختلف قسمت های مهم کتاب ک بیشترین سوال ها از اون مباحث میاد کجاس...

موفق باشید

faridehmk

New member
سلام بچه ها،
خيلي خوبه كه از الان داريد شروع ميكنيد، من خودم از مهر شروع كرده بودم، روش درس خوندنم هم اينطوري بود كه يه درس رو كامل ميخوندم ميذاشتم كنار بعد ميرفتم سراغ درس بعدي، ولي زبان رو هر روز ميخوندم.
راستي حالا كه از الان داريد شروع ميكنيد حواستون باشه كه بعد از عيد بيشترين انرژي رو بايد بذاريد، پس مواظب باشيد كه واسه اون موقع خسته نشيد.
موفق باشيد.

mina_88

New member
سلام دوستان منم امسال امت دارم.ولی چند روز پیش همطوری امتحان دادم ببینم چطوریه.زبان سخت بود ولی درسا دیگه بد نبود.
ایشالا از بعداز امتحانامون باهم شرو میکنیم.هوووووووراااااا:thumbsupsmileyanim:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا