بدو بدو لزگی اومده (پست اول را بخوانید )

mf2009

New member
از این به بعد اپدیت های جدید با این نرم افزار ارائه خواهد شد
امکانات جدید : اضافه شدن تصویر به بعضی از لغت ها ، اضافه شدن مثال برای هر یک از لغات ، پیروی از سیستم لایتنر که باعث تثبیت لغات در ذهن میشود ، و امکانات بیشتر
لینک دانلود نرم افزار خام :DepositFiles
به زودی آپدیت های جدید اضافه می شود و همچنین این نرم افزار به صورت خام داری لغات 504 است

mf2009

New member
مرحله اول : بر روی لینک دانلود کلیک می کنید . بعد از کلیک وارد سایت Depositfiles می شود. در این سایت مثل سایت رپید شیر برای شما 2 گزینه داده می شود. که شما بر روی لینک FREE Downloading کلیک می کنید ( شکل 1 )، زیر گزینه دیگری برای کسانی هست که عضو این سایت هستند.

مرحله دوم : بعد از کلیک بر روی FREE Downloading وارد صفحه جدیدی می شوید که برای شما یک ثانیه شمار فعال می شود . این ثانیه شمار ، 60 ثانیه است. ( شکل 2 ) و شما باید منتظر بمانید تا این 60 ثانیه تمام شود.

مرحله سوم : بعد از اتمام 60 ثانیه لینک دانلود برای شما فعال می شود. ( شکل 3 )، که با کلیک بر روی آن می توانید. فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
1deta.JPG

2data.JPG

3data.JPG

Sahar_az

New member
با سلام بله پاک شده بود اضافه شد موفق باشید

واقعا مرسي از زحمتات:riz304::riz304::riz304:
ولي براي من غير از برنامه ي اول هيچي دانلود نمي شه كه شامل فايل آموزشي هم مي شه:smiliess (12):
الان چك كردم فايل لغت هم دانلود مي شه:)

آخرین ویرایش:

farii

New member
سلامببخشید من وقتی رو لینک دانلود کلیک میکنم فقط دو گزینه gold download و regular download میاد برام که رو هر کدومش کلیک کنم وارد صفحه بعد نمیشه...مشکل چیه؟

Setayesh92

New member
سلام در پست اول توضیح کامل داده شده اول نرم افزار رو نصب کنید بعد فایل فلش کارت رو وارد نرم افزار کنید

دوست عزیز من فقط فایل برنامه رو میتونم با گوشیم بگیرم و خود فلش کارت ها رو نمیتونم
گوشیم اندرویده

mf2009

New member
سلام واسه منم فقط این 2 گزینه میاد مشکل چیه؟gold download و regular download

مرحله اول : بر روی لینک دانلود کلیک می کنید . بعد از کلیک وارد سایت Depositfiles می شود. در این سایت مثل سایت رپید شیر برای شما 2 گزینه داده می شود. که شما بر روی لینک regular Downloading کلیک می کنید ( شکل 1 )، زیر گزینه دیگری برای کسانی هست که عضو این سایت هستند.

مرحله دوم : بعد از کلیک بر روی regular Downloading وارد صفحه جدیدی می شوید که برای شما یک ثانیه شمار فعال می شود . این ثانیه شمار ، 60 ثانیه است. ( شکل 2 ) و شما باید منتظر بمانید تا این 60 ثانیه تمام شود.

مرحله سوم : بعد از اتمام 60 ثانیه لینک دانلود برای شما فعال می شود. ( شکل 3 )، که با کلیک بر روی آن می توانید. فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

mf2009

New member
دوست عزیز من فقط فایل برنامه رو میتونم با گوشیم بگیرم و خود فلش کارت ها رو نمیتونم
گوشیم اندرویده

سلام من دقیقا منظور شما رو نفهمیدم شما با گوشی میخاد دانلود کنید و نمی تونید ؟ یا فایل فلش کارت رو نمی دونید کدومه ؟

mf2009

New member
سلامببخشید من وقتی رو لینک دانلود کلیک میکنم فقط دو گزینه gold download و regular download میاد برام که رو هر کدومش کلیک کنم وارد صفحه بعد نمیشه...مشکل چیه؟

احتمالا مشکل از مرورگرتونه از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید ؟

Setayesh92

New member
سلام من دقیقا منظور شما رو نفهمیدم شما با گوشی میخاد دانلود کنید و نمی تونید ؟ یا فایل فلش کارت رو نمی دونید کدومه ؟

هر دو، برنامه ی ankiroid رو گرفتم با گوشیم ولی نمیدونم دقیقا فلش کارتا کدومن و روی هر کدوم از ادرسایی که شما گداشتین کلیک میکنم خود برنامه دوباره نصب میشه
مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازم ممنون که زحمت میکشی و جواب میدی

mf2009

New member
هر دو، برنامه ی ankiroid رو گرفتم با گوشیم ولی نمیدونم دقیقا فلش کارتا کدومن و روی هر کدوم از ادرسایی که شما گداشتین کلیک میکنم خود برنامه دوباره نصب میشه
مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازم ممنون که زحمت میکشی و جواب میدی

شرمنده ها دوست عزیز من باید فکر شما دوستان که از گوشی به اینترنت وصل می شدید هم میکردم شما از این لینک استفاده کن http://uplod.ir/m9mmlb5rg90t/1.zip.htm
بعد در مرحله بعد شما اون برنامه ankiroid رو باز کنید و این فایلی رو که دانلود کردید وارد برنامه کنید بازم مشکلی داشتید بگید در خدتم راستی این فایل یه فایل زیپ هست و باید این فایل رو باز کنید و فایل اصلی داخلشه اگه گوشیتون نتوست این فایل رو باز کنه از این برنامه استفاده کنید http://dl.apktops.ir/apps/201210/FX_1.0.2_www.apktops.ir.apk
اسم فایل 1 میباشد

mf2009

New member

اموزش نصب نرم افزار :
ابتدا فایل برنامه را باز میکنیم

evcxubn6e1l8o4k2fyco.png

2.png3.png4.png

mf2009

New member
ویرایش جدید اعمال شد به پست اول مراجعه شود
آموزش اضافه کردن فایل لزگی و جابه جای بین دیکشنری ها
54ojrupqvm6b7qqtldw9.jpg