منابع دکترای بیوشیمی بالینی

sina2020

New member
بله کاملاً درسته. بازم با همین قدیمی میشه درصد خوبی زد. فقط میخواستم بدونم که چیزی بهش اضافه شده یا نه؟ ممنون که راهنماییم کردین.
موفق باشین.

ویرایش جدید ش حدود 5% مطلب ش با قبلی فرق کرده و چند دوره آزمون بهش اضافه شده

amnb

New member
چرا دانشگاه تربیت مدرس رو ترجیح دادی مگه دانشگاه تهران بد بود.

sina2020

New member
چرا دانشگاه تربیت مدرس رو ترجیح دادی مگه دانشگاه تهران بد بود.

نه تهران بد نیست، من آزمون مدرس رو دادم و بعدش مصاحبه و قبولی...هر دانشگاهی یه سری مزیت ها داره یه سری معایب....
سال گذشته آزمون مدرس جدا بود ولی از امسال احتمالا(99%) با وزارت بهداشت ه و سهمیه هاش به سهمیه های وزارت بهداشت اضافه می شه.

amnb

New member
sina2020برای مصاحبه تربیت مدرس خیلی گیر میدن cvقوی داشتی چندتا مقاله داشتی ترجمه کتاب داشتی من هرچی فکر میکنم 70 درصد کتبی یعنی سلیقه استادا برای مصاحبه چی ازت پرسیدن خیلی دوست دارم درباره مصاحبه تربیت مدرس بدونم چه جوریه این وبلاگی که گفتی درصد نفراول تربیت مدرسه کارنامه خودته.

sina2020

New member
sina2020برای مصاحبه تربیت مدرس خیلی گیر میدن cvقوی داشتی چندتا مقاله داشتی ترجمه کتاب داشتی من هرچی فکر میکنم 70 درصد کتبی یعنی سلیقه استادا برای مصاحبه چی ازت پرسیدن خیلی دوست دارم درباره مصاحبه تربیت مدرس بدونم چه جوریه این وبلاگی که گفتی درصد نفراول تربیت مدرسه کارنامه خودته.

سلام اون وبلاک توسط یه تیم از بچه های دکتری بیوشیمی اداره می شه من هم هستم .تو قسمت نظرات " رتبه اول دکتری بیوشیمی ...." سی وی من تو مصاحبه مدرس هست.
بله اون کارنامه من ه.

آخرین ویرایش:
سلام به همه.
میشه بگید واسه فیزیو چه کتابی مناسب تر هست. من هیچی از فیزیولوژی نمیدونم!
تازه میخوام ارشد بخونم ولی از همین الان میخوام پیگیر دکتری باشم.
باتشکر

بالا