منابع بیوشیمی بالینی

reza.n

New member
برای بیوشیمی فقط دولین بخونید کافیه البته اگه از قبل زمینه بیوشیمی دارید.ترجمه پاسالار فک میکنم خوبه.

reza.n

New member
سلام ميشه يكي به من بگه رشته بيوشيمي باليني بهتره يا هماتولوژي .از نظر بازار كار و درصد قبولي و دروس سخت اسوني اش؟؟؟
سلام.نمیشه بگی که کدوم بهتره.هرکدومو بیشتر دوس داری همون بهتره.ولی از نظر قبولی بیو خیلی ساده تره و درساشم کمتر و شاید ساده تره.برا هماتو باید ایمونو ،سلولی، بیو و درس های خون شناسی و بخونین که زیادتر هم هست نسبت به بیو.بازار کارشونو زیاد اطلاع ندارم ولی هماتو فک کنم بهتر باشه.

Almeda

New member
بهت پیشنهاد میکنمم هرکدومو بیشتر دوست داری بری چون هردوخوبن.

Almeda

New member
بایدخدمتت عرض کنم هردورشته هم خوبه هم سخته وبهت توصیه میکنم هررشته ای که بهش علاقه داری انتخاب کن

Almeda

New member
man ba bachehaye konkoore sale ghabl sohbat kardam goftan javabe soala ghalat boode hatta az shimiye mooortimeram soal dadan. man negaran shodam hala machikar konim?

biochem

New member
منابعی که من خوندم و در کمال ناباوری تهران قبول شدم:
بیوشیمی: لنینجر برای هرجایی که هضمش براتون مشکل بود ولی منبع کنکوری: ضروریات دکتر محمدی- مروری بر نکات بیوشیمی پاسالار انتشارات خسروی- یه جاهایی مثل مولکولیشم من از روی بیوشیمی هیئت مولفان خوندم. تست:iqb بیوشیمی
شیمی: درسنامه جامع شیمی آلی تالیف علیرضا نادری درسنامه و تسته. برای شیمی کافی نیست و من نمیدونستم برای یه سری سوالا چی بخونم! سوالات سال قبلو خوندم
زیست: زیست دوم و سوم و پیش دانشگاهی. من یه سری مباحثو از روی مروری بر نکات زیست شناسی انتشارات خسروی خوندم. تاکید میکنم زیست سوم دبیرستان خیلی مهمه!
زبان: تافل رو 3_4 دوری زدم! راستی یه کتاب داره انتشارات خسروی واسه زبان اسمش خاطرم نیس. جلد آبی داره تمام لغات منابع وزارت بهداشتو داره. واسه اونایی که لغت میخوان کتاب بسیار خوبیه
تست: بانک سوالات بیوشیمی انتشارات دکتر خلیلی شامل همه سوالات کنکورای بیوشیمی 10 سال پیش. یعنی سوالات زیست و شیمی و زبانم داره

parisakh

New member
بیوشیمی: لنینجر برای هرجایی که هضمش براتون مشکل بود ولی منبع کنکوری: ضروریات دکتر محمدی- مروری بر نکات بیوشیمی پاسالار انتشارات خسروی- یه جاهایی مثل مولکولیشم من از روی بیوشیمی هیئت مولفان خوندم. تست:iqb بیوشیمی
شیمی: درسنامه جامع شیمی آلی تالیف علیرضا نادری درسنامه و تسته. برای شیمی کافی نیست و من نمیدونستم برای یه سری سوالا چی بخونم! سوالات سال قبلو خوندم
زیست: زیست دوم و سوم و پیش دانشگاهی. من یه سری مباحثو از روی مروری بر نکات زیست شناسی انتشارات خسروی خوندم. تاکید میکنم زیست سوم دبیرستان خیلی مهمه!
زبان: تافل رو 3_4 دوری زدم! راستی یه کتاب داره انتشارات خسروی واسه زبان اسمش خاطرم نیس. جلد آبی داره تمام لغات منابع وزارت بهداشتو داره. واسه اونایی که لغت میخوان کتاب بسیار خوبیه
تست: بانک سوالات بیوشیمی انتشارات دکتر خلیلی شامل همه سوالات کنکورای بیوشیمی 10 سال پیش. یعنی سوالات زیست و شیمی و زبانم داره

سلام ببخشید که خستتون می کنم یک سئوال دارم شما زیست دبیرستان چه سالی رو خوندید چون کتاب ها عوض شده باز هم پیشاپیش از شما متشکرم

rojiin

New member

ميشه درصداتونم بكين؟ممنون

biochem

New member
من زیست یکی از دوستام که ترم 4 بودو خوندم یعنی زیست سال سومش میشد مال سال 87. مگه کتابا عوض شده؟!
بیوشیمی70
زیست 76
شیمی 40
زبان 65

parisakh

New member
من زیست یکی از دوستام که ترم 4 بودو خوندم یعنی زیست سال سومش میشد مال سال 87. مگه کتابا عوض شده؟!
بیوشیمی70
زیست 76
شیمی 40
زبان 65

اره اخه من خیلی وقته که فارق التحصیل شدم و خیلی قدیمی هستم فکر کنم پیر این سایت از نظر سنی من باشم :riz277:

biochem

New member
چرا ناباوری؟ شکسته نفسی میکنی؟

ببخشید شاید به نظرت سوال بی ربطی باشه؟!واقعیتش جواب این سوال شاید بعد از عید به دردم بخوره:dadad4:
ناباوری به خاطر درصدام. فکر نمیکردم تهرانو برسونم نگو واسه همه کنکور سخت بوده که درصدا امسال انقدر افت داشته

monika.r

New member
جزوه شیمی آلی دانشکده داروسازی

سلام .لطفا اگه کسی از نحوه تهیه این جزوه برا شهرستانیها اطلاع داره راهنمایی کنه .ممنون

cacti

New member
سلام گلم به نظر من اگه مورسین رو بخونی بهتره تو بچه های شیمی جزوه اسلام زاده حرف اول میزنه توشهر خودت از هر کنکوری شیمی بخوای میتونه بت بده.
با ارزوی بهترین ها برای تو او شما همه من:riz304:

monika.r

New member
سلام گلم به نظر من اگه مورسین رو بخونی بهتره تو بچه های شیمی جزوه اسلام زاده حرف اول میزنه توشهر خودت از هر کنکوری شیمی بخوای میتونه بت بده.
با ارزوی بهترین ها برای تو او شما همه من:riz304:
مرسی از راهنماییت

parisakh

New member
مرسی از راهنماییت

سلام کتاب موریسون بوید شیمی آلی سه جلدی است که بچه های شیمی به اسم آلی 1 2 3 می شناسند اما این کتاب برای رشته های غیر شیمی سنگینه و خودتون به تنهایی نمی تونید بخونید درضمن خیلی مطالب زیاد . من جزوه شیمی آقای اسلام زاده رو نمی شناسم . ولی به شما پیشنهاد می کنم که علاوه بر شیمی آلی ـ شیمی عمومی هم بخونید چون من امسال فقط آلی خوندم و تعداد سئوالات آلی خیلی کم بود و حالا دارم دنبال یک جزه عمومی می گردم چون نمی شه اینهمه مطلب رو خوند و تازه آخرش توی کنکور نیاد . پس قبلش مشورت کنید با آرزوی موفقیت برای همه دوستان :rose:

monika.r

New member
بچه هاااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کسی نبود مارو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13::sadsmiley:اااااااااااااااااااااا

jok

New member
این جزوه مال دانشکده داروسازی علوم پزشکی شهید بهشتیه. بچه های دانشجو 86 فک کنم نوشتنش.....شنیدم که توی واحد تکثیر دانشکدست و میتونی بری کپی بگیری....البته بازم دقیقترشو باید از بچه های دارو بهشتی بپرسی.....در هر صورت منم شهرستانم...اگه گیر آوردی منم میخوام چون پارسال زیاد تلاش کردم اما نشد که برم

halk

New member
ناباوری به خاطر درصدام. فکر نمیکردم تهرانو برسونم نگو واسه همه کنکور سخت بوده که درصدا امسال انقدر افت داشته

منم دقیقا وضع شما رو داشتم با درصدام
بیو :75
شیمی :42
زیست :78
زبان :47
فکر میکردم ساری یا بابل قبول بشم ولی تهران شد از این بابت خیلی خوشحالم چون بزرگترین سورپرایز عمرم بود

بالا