منابع بیوشیمی بالینی

biomar

New member
دوستان دولین و هارپر حتما باید خونده بشن؟ یا لنینجر و یه کتاب کنکوری کافیه؟ من دقیق متوجه نشدم آخه چرا هرکی یه جور میگه... :j58r36j3gcr4suxymup

shilan

New member
دوستان دولین و هارپر حتما باید خونده بشن؟ یا لنینجر و یه کتاب کنکوری کافیه؟ من دقیق متوجه نشدم آخه چرا هرکی یه جور میگه... :j58r36j3gcr4suxymup
من دولين وهارپر رو نخوندم ولي براي اينكه اين قضيه رو حل كني بهتر از بچه هايي كه دانشگاه تهران قبول شدن كمك بگيرين.

آخرین ویرایش:

biomar

New member
اره شیلان جان قصد خودمم همینه که نظرات همه رو بدونم تا تصمیم قطعی بگیرم.
من پارسال بدجوری لطمه خوردم از انتخاب غلط منابعم. به نظرم در درجه ی اول اهمیته چون هرچقدرم علم داشته باشی وقتی اون چیزایی که مد نظر طراحاست نخونی ممکنه درصدات خیلی پایین بشه
ظرفیت ها هم که کمه به ریسکش نمیرزه که یه کتاب بخونم حتی اگر کتابو قورت بدم! :دی

heart.beat777

New member
منابع بیوشیمی

:smiliess (12)::dadad4::65d6a5d6s:

سلام دوستان عزیز، من امسال کنکور داشتم و اگه اشتباهاتمو ازش فاکتور بگیرید بیو تا 85 درصد میشد با این ای که دارم زد.
حالا این چی هست؟
این دکتر خ.لیلیه که حدودا 900 صفحه اس اما با این تفاوت که من جزورو با کتابای بیوشیمی برای کنکور تحت نظارت پ.روین پاسالار و بیوشیمی پوران پژوهش تالیف دکتر اح.سانی زنوز کامل ترش کردم.
از اون 15 درصد سوالا که تو جزوم نبود 10 درصدش تو لنینجر هست.
توصیم به شما اینه جزومو با لنینجر بخونید درست و حسابیا زیر 80 محاله بزنی
اصلا هم آدمه بخیلی نیستم هر کی خواست بهم زنگ بزنه

پ ن مدیر : میتونین ازپیام خصوصی استفاده کنین یا ای دی ایملتون میتونید اینجا بذارین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kiana

New member
دوستان کی ج.ز.وه بیوشیمی دکتر احسا.نی رو داره؟ یا می دونه که از کجا میشه تهیه کرد؟ لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروریه. :rose:

setareh58

New member
دوستان کی ج.ز.وه بیوشیمی دکتر احسا.نی رو داره؟ یا می دونه که از کجا میشه تهیه کرد؟ لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروریه. :rose:

دوست عزیز دکتر احسانی میتونین از دانش تهیه کنین تلفن 02188515182

farzanee20

New member
سلام دوستان
میشه لطفا یه جمع بندی کنین و بگین برایه هردرس کدوم کتاب و چه تستی خوبه؟؟؟؟؟؟؟
:21::rose:

kakooooo

New member
سلام دوستان
من برای ارشد نانو اماده میشم و پایه ای از بیوشیمی ندارم
از لنینجر شروع کردم
بنظرتون کتاب مناسبیه برا من؟
قسمت کادرهاشو هم باید خوند؟
و اینکه بنظرتون طبق فصل های خودش خوند بهتره یا تلفیقی مثلا کربوهیدرات و بعدشمتابولیسم کربوهیدرات؟

amirooz_rt

New member
سلام دوستان

سلام
من ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی و تست و توضیح پاسالار و مروری بر بیوشیمی دکتر ایره نجتت شکوهی و شیمی الی دکتر نادری و کتاب زبان لزگی ویراش 6 و همچنین زیست عمومی کتاب برای کنکور انتشارات خسروی رو تهیه کردم و دارم میخونم.
هنو کتاب شیمی عمومی نگرفتم.
با کلی مشاوره و این در اون در زدن به اینا رسیدم.
خیلی کتابایه خوبین
من که راضیم.

amirooz_rt

New member

سلام دوستان

سلام
من ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی و تست و توضیح پاسالار و مروری بر بیوشیمی دکتر امیره نجات شکوهی و شیمی الی دکتر نادری و کتاب زبان لزگی ویراش 6 و همچنین زیست عمومی کتاب برای کنکور انتشارات خسروی رو تهیه کردم و دارم میخونم.
هنو کتاب شیمی عمومی نگرفتم.
با کلی مشاوره و این در اون در زدن به اینا رسیدم.
خیلی کتابایه خوبین
من که راضیم.

amirooz_rt

New member
می خوام بدونم واسه زیست عمومی چه کتابی بهتره بخونم :smiliess (11)::21:مرسییییییییییییییییییییییییی

من کتاب ( زیست شناسی عمومی برای کنکور ) ویژه کارشناسی ارشد رو دارم میخونم
این کتابو از یکی از بچه ها که پارسال قبول شده بود گرفتم
گفت همین واس زیست کافیه.
انصافا حجمشم خوبه

سلام من چون بیوشیمیم ضعیفه میخوام بیوشیمی لنینجر تا استرایر رو بخونم به نظرم خوبه چون من پایه بیوشیمیم ضعیف برای زبان هم کتاب رضا زاده

a67

New member
salam

ketabhaye konkuro kahridam

ama pashimun shodam az khundan

kasi age khast bekhare

payam bede

az mashhad

mersi

marziyh

New member
سلام من یه سوال داشتم میشه برای کنکور شیمی الی رو نخوند به جاش وقت بیشتری برای شیمی عمومی گذاشت

biomar

New member
سلام من یه سوال داشتم میشه برای کنکور شیمی الی رو نخوند به جاش وقت بیشتری برای شیمی عمومی گذاشت

سلام
نه نمیشه! یه سال آلی بیشتر میاد یه سال عمومی نمیشه پیش بینی کرد.
مثلا امسال همه ی سوالا از شیمی آلی بود. هر دو رو خوب بخون. برای هیچ درسی هیچ مبحثی رو حذف نکن.

shimidoost

New member
میشه بگین برای کسی که وقت کافی نداره از زیست هیئت مولفان کدوم فصلا رو بخونه.کدوماش سوال خیز! ان؟

zoha asl

New member
کنکور 94 کلا زیست عمومی نداشت همش سلول و مولکول بود و شیمی هم هم الی بخونید هم عمومی امسال از هر دوتاش بود

بالا