..:: منابع مطالعاتی کارشناسی ارشد ایمونولوژی پزشکی ::..

etzio

New member
مرسی ارشد جان/ به نظرتون کتاب بهتری نیست که برای شروع بخونم؟

arshade90

New member
کتاب های ساده و روان بهتره.... بعد اینکه موضوع دستت اومد برو سراغ اصل کاریا.:applause:

etzio

New member
ایمنی شناسی ابوالعباس یا رویت رو باید کامل خوند یا بعضی سرفصلاش؟:smilies-azardl (181 اخه ادم از حال میره کتابو میبینه:33:

pink bloom

New member
سلام، برای سلولی مولکولی چه کتابی رو پیشنهاد میکنین؟
من ترم 6 ام می خوام کم کم شروع کنم به خوندن ولی بین ویروس و ایمنی شک دارم!!! هر دوشو دوست دارم نمی تونم انتخاب کنم !
به نظر شما کدومش اینده ی بهتری داره ؟؟ :33:

arshade90

New member
سلام، برای سلولی مولکولی چه کتابی رو پیشنهاد میکنین؟
من ترم 6 ام می خوام کم کم شروع کنم به خوندن ولی بین ویروس و ایمنی شک دارم!!! هر دوشو دوست دارم نمی تونم انتخاب کنم !
به نظر شما کدومش اینده ی بهتری داره ؟؟ :33:

سلام. لودیش با مریم خالصی.

اگه اینده کاری جهانی منظورت که ویروس بهتره.... ولی تو ایران هیچ کدوم باید برا دلت بخونی!

bacillus.bs

New member
جزوه های سنا همه ی درس های 1 رشته با همه یا این که تک تک هم میشه سفارش داد؟خریدش به چه صورتی هست؟اینترنتی هست؟

etzio

New member
سلام ببخشید غیبتتونو کردما:28: بزار هستین همشو یه جا بپرسم پیشاپیش معذرت میخوام:rose: // کتاب 4 استاد کتاب خوبیه بخونمش؟ دکتر وجگانی چطور کامل بخونم ؟ از حرفای بچه ها تو تایپیک رویت یا ابوالعباس نتیجه گرفتم عباسو بخونم/ ترجمه احمدیانو بخونم؟ به نظرتون من که 1 سالو خورده ای وقت دارم الان میکروبو اینا بخونم یا فعلا رو ایمنیو زبان تمرکز کنم؟ با این حجم مطالب به نظرتون خلاصه نویسی چطوره؟ همین ببخشینا اخه میترسم نیایین دیگه!!!!مرسی

Ebi

New member
سلام ببخشید غیبتتونو کردما:28: بزار هستین همشو یه جا بپرسم پیشاپیش معذرت میخوام:rose: // کتاب 4 استاد کتاب خوبیه بخونمش؟ دکتر وجگانی چطور کامل بخونم ؟ از حرفای بچه ها تو تایپیک رویت یا ابوالعباس نتیجه گرفتم عباسو بخونم/ ترجمه احمدیانو بخونم؟ به نظرتون من که 1 سالو خورده ای وقت دارم الان میکروبو اینا بخونم یا فعلا رو ایمنیو زبان تمرکز کنم؟ با این حجم مطالب به نظرتون خلاصه نویسی چطوره؟ همین ببخشینا اخه میترسم نیایین دیگه!!!!مرسی

4استاد خوبه ولی تنهایی نه.یه جورایی مکمل عباس هست.
دکتر وجگانی فقط آنتی بادی وواکسنشو بخون.بقیش لازم نیست.
به نظرم رو زبان ایمنی و زیست تمرکز کن.زیست هم اذیت میکنه.

خلاصه نویسی اشتباه محضه.سعی کن مرور کنی فقط.

arshade90

New member

کتاب پروفسور وجگانی یه مرجع ست اگه به مشکلی بر خوردی برو سراغش...اگه میخوای بخونیش ضرر نکردی. ترجمه خانم دکتر احمدنیا هم روان و خوبه. میکروبو بیخیال یه ماه هم بخونی کافیه. خلاصه نویسی اگه منظورت نکته برداری اره خیلی مفید . اونچیزایی رو که قاطی میکنی یا مهمن رو نکته بردار.

موفق باشی.

etzio

New member
برای سلولی ملکولی میخوام کتاب برای کنکورو با کتاب دکتر صالحی بخونم البته یه جزوه ی کامل از استاد خودمونم هست به نظرتون کافیه؟

saedidavoud

New member
سلام دوستان به من کمک کنید ببینید من کاملا روی بیوشیمی و زیست و میکروب مسلط هستم یهنی کاملا خوندمشون اما ایمنی و زبان و نه و حدود 10 روز هست که ایمنی می خونم شما میگید میرسم و نتیجه میگرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ebi

New member
سلام دوستان به من کمک کنید ببینید من کاملا روی بیوشیمی و زیست و میکروب مسلط هستم یهنی کاملا خوندمشون اما ایمنی و زبان و نه و حدود 10 روز هست که ایمنی می خونم شما میگید میرسم و نتیجه میگرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا ایمنی رو توکنکور سخت نمیدن.سعی کن زود زود مرور کنی که یادت نره.زبان هم من فقط لغات 504 و تافل روپیشنهاد میکنم.

arshade90

New member

سلام
به نظر من برا ایمنی میتونی برسی ولی زبان خیلی سخت تو این 2ماه و ....

موفق باشی.

e-arab

New member
سلام
من ترم 4 ژنتيكم-اگه بشه 7ترمه تموم ميكنم
ميخوام براي ارشد ايمونولوژي بخوونم و الان هم يك ماهي هست دنبال بهترين كتاب ها ميگردم(البته به نتيجه اي نرسيدم)
ميشه لطفا به من كمك كنيد
ممنون

saedidavoud

New member
ویروس یا ایمنی

سلام خدمت همه دوستان گرامی لطفا بگید اینده کاری ویروس شناسی بهتره یا ایمنی اخه به هر دوشون خیلی علاقه دارم .
واسم خیلی مهمه از همه دوستان نظر میخوام .لطف کنید دلیل انتخاب هر کدوم که گفتی رو هم بگید.مرسی

arshade90

New member
سلام خدمت همه دوستان گرامی لطفا بگید اینده کاری ویروس شناسی بهتره یا ایمنی اخه به هر دوشون خیلی علاقه دارم .
واسم خیلی مهمه از همه دوستان نظر میخوام .لطف کنید دلیل انتخاب هر کدوم که گفتی رو هم بگید.مرسی

سلام

ایمنی - چون هم کلاس داره هم اینده روبه رشد فوق العاده ای و هم بدون محدودیت های سیاسی

بالا