آزمون phd

baaran

New member
بچه ها کسی میدونه میشه بعد از ازمون زبان 18 مهر دکترا رو ثبت نام کرد یا نه؟ منظورم اینه که بعد از ازمون زبان در اطلاعیه تکمیل مدارک دکترا میشه ثبت نام کنیم یا فقط افرادی که ثبت نام کردن میتونن ویرایش کنن؟ اگه میدونین بگینااااااااااا:smiliess (12):

سلام فکر میکنم نمیشه خب چکاریه؟ الان ثبت نام کن

TUMS

Well-known member
کسی این آزمون Mhle را نمیخواد بده ببینیم چ جوری بوده؟

nastaran8

New member
کسی خبر داره برای ژنتیک پزشکی دکترای ایمونو چی باید بخونیم؟

TUMS

Well-known member
کسی خبر داره برای ژنتیک پزشکی دکترای ایمونو چی باید بخونیم؟

ترم چندی؟
برای چه سالی میخواین شرکت کنین ؟
ما که رفتیم از گروه ژنتیک دانشگاه تهران بپرسیم چیزی بهمون نگفتن !!

nastaran8

New member
ترم چندی؟
برای چه سالی میخواین شرکت کنین ؟

امسال میخواستم کنکور بدم با این دسته گلی که به اب دادن فعلا موندم ...چون قبلا ژنتیک مولکولی بود الان شده ژنتیک پزشکی!

biosta

Well-known member
سلام
در یکی از مراحل ثبت نام اینترنتی آزمون دکتری وزارت علوم بایستی رشته ی امتحانی خود را مشخص کنیم
اما رشته های تربیت مدرس وجود ندارد ، راهنمایی کنید لطفا چگونه عمل کنیم .

Farzan

New member
سلام
در یکی از مراحل ثبت نام اینترنتی آزمون دکتری وزارت علوم بایستی رشته ی امتحانی خود را مشخص کنیم
اما رشته های تربیت مدرس وجود ندارد ، راهنمایی کنید لطفا چگونه عمل کنیم .

برای قسمت کارشناسی ارشد گزینه " سایر رشته ها" رو انتخاب کن
برای phd هم در قسمت اصلاحیه کدهای رشته های پزشکی (تربیت مدرس) هست.

sanaz d

New member
ترم چندی؟
برای چه سالی میخواین شرکت کنین ؟ی
سلام من دادم 41 شدم متاسفانه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

koala

New member
سلام دوستان ببخشید کسی که ارشد میکروبیولوژی بوده میتونه دکتری وزارت بهداشت میکروب پزشکی شرکت کنه؟
سپاس:rose:

zionat

New member
سلام. من می خوام در دکترای بهداشت و ارتقاء سلامت شرکت کنم متاسفانه رشته ام جزو مدارک مورد پذیرش نیس. کسی میدونه به کجا باید ایمیل زد که اضافه کنن ؟ چند بار به شورای سیساتگذاری وزارت بهداشت ایمیل زدم اما ترتیب اثر ندادن. میشه راهنمایی کنید لطفا ؟

Persian-Masoud

New member
سلام. من می خوام در دکترای بهداشت و ارتقاء سلامت شرکت کنم متاسفانه رشته ام جزو مدارک مورد پذیرش نیس. کسی میدونه به کجا باید ایمیل زد که اضافه کنن ؟ چند بار به شورای سیساتگذاری وزارت بهداشت ایمیل زدم اما ترتیب اثر ندادن. میشه راهنمایی کنید لطفا ؟

درود، رشته ای که میخواین آزمون بدین همون رشته ای هست که من دارم براش آمادم میشم،
لطفا بفرمایید که ارشدتون چی بوده؟

zionat

New member
ای کاش امکان شرکت رو برای همه ی فارغ التحصیلان علوم پزشکی قرار می دادند تا هر کس توان علمی داشت بتونه قبول بشه.

Persian-Masoud

New member
ای کاش امکان شرکت رو برای همه ی فارغ التحصیلان علوم پزشکی قرار می دادند تا هر کس توان علمی داشت بتونه قبول بشه.

متاسفانه این امکان وجود نداره، رشته شما باید با رشته مقطع بالاییتون تناسب داشته باشه، اینکه مثلا پرستاری بره فیزیولوژی یا آناتومی بره هماتولوژی بخونه هرج و مرج پیش میاد،

zionat

New member
هرج و مرج چیه ؟ وزارت علوم تا چند سال پیش این قانون رو داشت اما بعدش حذف کردند. چی شده ؟ از بین رفته همه چی ؟
من رشته مقطع لیسانسم هیچ ربطی به کتابداری پزشکی نداشت اما شرکت کردم. نه تنها رتبه تک رقمی آوردم ، 2 ترم هم شاگرد اول شدم. از سایر همکلاسیام که رشته خودشون بود خیلی بهتر خوندم و بیشتر از اونا هم مقاله دارم. خب الان چی شده ؟ هرج و مرج شده؟ تازه ، تو مقطع ارشد مثلا همه فارع التحصیلان کارشناسی علوم پزشکی می تونن تو رشته بیو تکنولوژی پزشکی شرکت کنن که شامل همین رشته کتابداری هم میشه. خب چی شده ؟ هرج و مرج شده ؟

arasbaran

New member
من رشته کارشناسی ارشدم بین گزینه های ثبت نام سنجش پزشکی نیست چکار کنم

sina2020

New member
بچه ها کسی میدونه میشه بعد از ازمون زبان 18 مهر دکترا رو ثبت نام کرد یا نه؟ منظورم اینه که بعد از ازمون زبان در اطلاعیه تکمیل مدارک دکترا میشه ثبت نام کنیم یا فقط افرادی که ثبت نام کردن میتونن ویرایش کنن؟ اگه میدونین بگینااااااااااا:smiliess (12):

سلام .باید الان ثبت نام کنی، چون تا 15م فرصت داره و بعد از آزمون زبان نمیتونی ثبت نام کنی فقط امکان ویرایش هست

love virology

New member
درود دوستان سوالات دکترا وزارت بهداشت 1392 از کجا میتونم پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

بالا