سوالات مرحله ی مصاحبه ی دکتری تخصصی آمار زیستی

Hamidvet

New member
خب من فقط یک مدرک زبان با نمره عالی + گواهی شرکت در دو کارگاه با موضوعات ایمنولوژی و مولکولی + یک مقاله آی اس آی + یک طرح پژوهشی رو در کارنامم دارم ؛ به نظرتون امکان قبولی چقدره؟! ...

biosta

Well-known member
با موارد استثنا کار ندارم که دانشجوی هنوز فارغ التحصیل نشده دکتری قبول میشه
در حالت کلی دارم می گویم که
قبولی یک فرایند چند ساله میتونه باشه چه بسا لازمه با تلاش و استمرار چند بار کنکور وزارت علوم و تربیت مدرس داده بشود تا برایند تمام تلاش ها نتیجه قبولی را دهد
پس مهم تلاشی ست که دارید تا تجربه تان در این مصاحبه در کنار تجربه های دیگرتان شما را نهایتا به نتیجه ای که مورد نظرتان هست برساند
:rose:

به نظرم یک مقاله کم هست / مقاله نوشتن که کاری خیلی سختی نیست اگر بدانید چی کار می خواهید بکنید
منتها به نظرم اول طرح تحقیقاتی بنویسید و بعد طرح را مقاله که با یک تیر دو نشون زده باشید .
همچنین می توانید با دیگران لینک بشوید تا که این بعد رزومه تان را قوی تر کنید.
بهرحال به گمانم امکان تدریس اگر نباشد به جای آن اگر بتوانید کارگاه برگزار کنید تا که گواهی تدریس بگیرید بسیار موثر خواهد بود .

biosta

Well-known member
سلام
لینک زیر شما را به سایتی با عناوین زیر راهنمایی می کند .

تکنیکهای موفقیت در مصاحبه دکتری : نکات کلیدی
آمادگی مصاحبه دکتری : مهمترین سوالاتی که پرسیده می شود
موفقیت مصاحبه دکتری : اصول روانشناختی ، باید ها و نباید ها
نقش زبان بدن برای آمادگی مصاحبه دکتری
۵ نکته کنترل استرس در مصاحبه دکتری

http://www.phdpars.com/%d8%a2%d9%85%d8%a7%d8%af%da %af%db%8c-%d9%85%d8%b5%d8%a7%d8%ad%d8%a8%d9%87-%d8 %af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c/

mehsad

New member
کسی میدونه رتبه 1 بودن در دوره ارشد و داشتن گواهی استعداد درخشان(فرم 3) چقدر تاثیر تو مصاحبه و قبولی داره؟ امتیاز مصاحبه ش چقدره؟
ممنون

biosta

Well-known member
کسی میدونه رتبه 1 بودن در دوره ارشد و داشتن گواهی استعداد درخشان(فرم 3) چقدر تاثیر تو مصاحبه و قبولی داره؟ امتیاز مصاحبه ش چقدره؟
ممنون

سلام
از مدیر گروه تان بپرسید .

biosta

Well-known member
درصد ها در آزمون کتبی سال 1393-94
استنباط 60
آمارزیستی 45
تحلیل چند متغیره 51
بقا 73
کارآزمایی 78
نمره کتبی____