هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

shayeste

New member
راحله یه آمار از بچه درس خونای سایت بگیر بذاریمشون توی لیست سیاه :j58r36j3gcr4suxymup
زهرا هم مستعده بره توی لیست :sdasdasd:

biostat

New member
موقع خسته شدن به دو چيز فكر كن:
آنهايي كه منتظر شكست تو هستند تا به تو بخندند و آنهايي كه منتظر پيروزي تو هستند تا با تو بخندند.

shayeste

New member
به به biostat عزیز کجایی بابا گفتم شاید از من و راحله ترسیدی نیستی :bunnyearsmiley:

rahele.t

New member
راحله یه آمار از بچه درس خونای سایت بگیر بذاریمشون توی لیست سیاه :j58r36j3gcr4suxymup
زهرا هم مستعده بره توی لیست :sdasdasd:

باشه. ولی یه چیزی بگم؟
راستش تو لیست سیاه من، تو اولین نفری:ph34r-smiley:
شرمنده:tsimuzpzwoap1t9y3o7

shayeste

New member
موقع خسته شدن به دو چيز فكر كن:
آنهايي كه منتظر شكست تو هستند تا به تو بخندند و آنهايي كه منتظر پيروزي تو هستند تا با تو بخندند.
در راستای شفاف سازی و ایجاد انگیزه
دوستایی که قراره به من بخندن و اونهایی که قراره با من بخندن خودشون رو معرفی کنن
(ستاد سازمان دهی دوستان) :4d564ad6:

biostat

New member
منو ترس؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
يكم برنامه ها قاطي پاتي هست اما هستم باهاتون؛)

shayeste

New member
دیدی به درستی گذاشتمت توی لیست سیاه :riz277: من الان زمینه رو فراهم کردم که تو به دیو خفته درونت واقف بشی :a2d3:

n.b.m

New member
eeeeeeee بچه ها من نمیدونم چی شده چند وقته هرچی می خوام لایک بزنم نمی شه!!! فقط برا من این مشکل پیش اومده؟؟؟!!!...

shayeste

New member
نه یه نفر دیگه هم این مشکل رو داشت از بس از این تاپیک میپرم اون تاپیک نمیدونم کی و کجا بود :shocked:

rahmani65

New member
در راستای شفاف سازی و ایجاد انگیزه
دوستایی که قراره به من بخندن و اونهایی که قراره با من بخندن خودشون رو معرفی کنن
(ستاد سازمان دهی دوستان) :4d564ad6:
l
منم با تو میخندم!! ها ها ها ها هه هه هه هه. اهم. اینم رقص کردی....:dadad4::4d564ad6:

آخرین ویرایش:

zahra68

New member
دیدی به درستی گذاشتمت توی لیست سیاه :riz277: من الان زمینه رو فراهم کردم که تو به دیو خفته درونت واقف بشی :a2d3:
اینو گفتی یاد یکی از کارای بدم افتادم . دوست دارم اعتراف کنم گناهام سبک شه. بچه ها اول راهنمایی بودیم منو دوتا از دوستام برگه امتحانو از فایل معلممون گرفتیم بین بچه ها پخش کردیم هممون بالای 19 شدیم.بعدش معلممون قبول کرد بعد عید ازمون امتحان نگیره.:(40):

biosta

Well-known member
هستم اگر می روم گر نروم نیستم

میام تو این سایت و انجمن آمار زیستی .
بچه ها روزی فقط و فقط کمتر از 10دقیقه ! ( زمان می گیرم ! )آن هم چون به داوطلبان آمار زیستی کمک کنم .:ad54ad:​

zahra68

New member
اینجا هم کسی نیست؟:smiliess (11): سیگارم نیست یه نخ بکشیم:65d6a5d6s:

بالا