هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

hairin

New member
خب این چه درس خوندنیه همش یا باید تو نت باشیمو تحقیق ببریم واسشون یا تمردن حل کنیمو مثل دبستانیا بدیم دستشون این دیگه چه جورشه؟
الان چند ساعته دنبال تحقیقات اپیدمیولوژیم استاد هر کلمه ای که میبینه میگه برین تحقیق کنینو نرخشو در تمام دنیا بدست بیارین
زبانم از توصیف این برنامه های مسخره قاصرو ناتوانه

shayeste

New member
من وقتی کارشناسی قبول شدم و رفتم دانشگاه به این پوچی رسیدم. و دیدم تصوراتم چقدر متفاوته. به خاطر همین بعد از فارغ التحصیلی دنبال ارشد نرفتم الانم به امید اینکه آمار زیستی کاربردی تره میخوام بخونم گرچه میدونم........:14:
البته منم تلافی کردم زیاد کارشناسی درس نخوندم به کارای مورد علاقم رسیدم :thumbsupsmileyanim:

shahrzad67

New member
ای خدا چرا آدم باید تاوان یه کاره اشتباه و تا قیامت بس بده " حق من این نیست "نمی دونم آخرش می خواد چی بشه"
خدایا کمک کن بهم حداقل این دفعه راه و درست برم
:sad:

shayeste

New member
اینجا چه خبره؟چرا چند روزه کسی نیست. :mad_majidonline:
منم طبق قرار قبلی وقتی کسی نیست کتابهای غیر درسی خوندم
بوف کور که خوشم نیومد نصفه ولش کردم و سه شنبه ها با موری که عالی بود.:tonguesmiley:

biostat

New member
سلام به همه عزيزان،دوستاي قديم و جديد
ورودشون به اين جمع را هرچند دير ولي خوش امد ميگم
باز يه مدت نبودما ببين خبره!!!!!!!!!!!!!!!!!

biosta

Well-known member
اینجا چه خبره؟چرا چند روزه کسی نیست. :mad_majidonline:
منم طبق قرار قبلی وقتی کسی نیست کتابهای غیر درسی خوندم
بوف کور که خوشم نیومد نصفه ولش کردم و سه شنبه ها با موری که عالی بود.:tonguesmiley:

اگر می رفتی رشته ادبیات الانه دکتری می خوندی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shayeste

New member
عجب زندگی عجیبیه! پسر خاله این تخت بغلیم تو راه اصفهان کرمان تصادف می کنه و می ره تو کما، الانم خبر رسید که تموم کرده، کاش بتونم طوری زندگی کنم که اگه همین الان از دستش بدم نگم کاش فلان کارو نمی کردم، یا فلان کارو می کردم، خدا بیارمزدش.
من ترسم از اینه که اگه چند سال دیگه بمیرم بجای اینکه بهتر شده باشم بدتر بشم. بگم کاش زودتر می مردم
:14:

shayeste

New member
اگر می رفتی رشته ادبیات الانه دکتری می خوندی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من دوس ندارم یه بعدی باشم. مطالعه یکی از علائق جدی من از بچگیه. وقتی میتونم بهش بپردازم پس نیاز به تحصیلات دانشگاهی نیست. مخصوصا ادبیات که متاسفانه هر ننه قمری پا میشه میخونه تحصیلات تکمیلی هم که دیگه کشک شده.
البته اگه این عشق به مطالعه غیر درسی رو در مورد کتابهای درسی هم داشتم عالی میشد :smilies-azardl (181

rahele.t

New member
چه جالب مهرکام! امروز صبح به بابای منم خبر دادن که پسر یکی از آشناهاش تو همون مسیر تصادف کرده و فوت شده. مثل اینکه اونم چند روزی تو کما بوده. شاید این بنده خدا همون پسرخاله دوست تو باشه. این که من میگم مهندس بوده و ظاهرا واسه یه پروژه رفت و آمد میکرده اصفهان و تو راه ... . خدا بیامرزدش. قسمتش بوده.

zahra68

New member
سلاممممممممممم به همگی . بچه ها دوهفته است این صفحه پاسخ واسم نمیومد فقط میتونستم بخونم . اخه این یعنی چی؟؟:33:

shayeste

New member
راستی بچه ها دقت کردین هیچکدومتون روز آمار و برنامه ریزی رو تبریک نگفتین!
من به روی خودم نیوردم ببینم کسی حواسش هست.
چه آماردانای باحالی واقعا :65d6a5d6s:

rahele.t

New member
با توجه به پستم تو تاپیک مطالعه:
شایسته جان من دارم سعی میکنم حداقل تا آخر دی (اگه بتونم) دست کم یه دور خونده باشم. چون ممکنه یه اثاث کشی داشته باشیم و بعدشم میخوریم به عید و کارای قبل از عید. میدونم اونموقع نمیتونم وقت بذارم. بقول هایرین باید واسه آینده پیش بینی داشته باشم.

rahele.t

New member
زهرا جان احتمالا مشکل از جستجوگرته. من خودم الان با موزیلا اومدم و اصلا تنظیمات ویرایشگر ندارم و نمیتونم فونت یا سایزو تغییر بدم. باید با اکسپلورر بیام که اونم جون آدمو میگیره تا وارد یه صفحه بشه (البته بخاطر سرعت اینترنتم).

zahra68

New member
زهرا جان احتمالا مشکل از جستجوگرته. من خودم الان با موزیلا اومدم و اصلا تنظیمات ویرایشگر ندارم و نمیتونم فونت یا سایزو تغییر بدم. باید با اکسپلورر بیام که اونم جون آدمو میگیره تا وارد یه صفحه بشه (البته بخاطر سرعت اینترنتم).
نه قبلا هم باهمین میومدم

zahra68

New member
مائده کجایی؟ :smiliess (10):فک کنم :smilies-azardl (181 .الان 3 روزه اینترنتم قطع شده بود گفتم بیام باید بشینم کلی از پستارو بخونم اومدم دیدم خبری نیس حالم گرفته شد.
شما کجایین؟؟؟؟

hairin

New member
سلام بچه ها خوابگاه به اون بدي هام كه فكر ميكردم نيستااااااااااا
ما و اتاق كناريمون لازانيا و سمبوسه درست كرديم واي جاتون خالي محشر شده بود فعلا از درس خبري نيس ولي كم كم ميخوام شروع كنم البته فكر نكنين هميشه همين جوره هاااااااااا من كه به شخصه سختي زياد كشيدم

shayeste

New member
مائده کجایی؟ :smiliess (10):فک کنم :smilies-azardl (181 .الان 3 روزه اینترنتم قطع شده بود گفتم بیام باید بشینم کلی از پستارو بخونم اومدم دیدم خبری نیس حالم گرفته شد.
شما کجایین؟؟؟؟
والا منم مشکل قطعی اینترنت دارم! نه اینکه فکر کنید صحنه رو ترک کردما :a2d3:

biostat

New member
مقصد جايي در انتهاي مسير نيست،بلكه لذت بردن از قدمهايست كه برميداريم . . .

biosta

Well-known member
کسی که اهل درس باشد راهش را پیدا می کند چه این سایت باشد و چه نه .

shayeste

New member
سلام مجدد من برگشتم و ذر صحنه حضور فعال دارم. بقیه کجان؟ :thumbsupsmileyanim:

بالا