دعوت از دانشجویان ارشد و دکتری آمار

biosta

Well-known member
با سلام
اگر می‌خواهید لینک دانلود کامل مقاله در سایت مورد نظرتان فعال باشد، به روش زیر عمل کنید.

این روش تا جایی که می دانم در سایت‌های IEEE, Science Direct, ACM, Springer اغلب درست کار می‌کند.
برای انجام این کار ابتدا به صفحه‌ی مربوط به مقاله‌ی مورد نظرتان بروید.
سپس باید در نوار آدرس صفحه ی مورد نظرتان دقیقا" عبارت زیر را در مکانی دقیقا بعد از اتمام آدرس اصلی سایت موردنظر وارد نمایید:

sci-hub.org.

سپس کلید اینتر را بزنید تا صفحه رفرش شود.
حال یا به‌طور خودکار مقاله‌ی مورد نظر دانلود می‌شود، یا صفحه‌ی اصلی مقاله که در آن لینک دانلود کامل مقاله برای شما فعال است نمایش داده می‌شود،
که در این حالت می‌توانید با کلیک بر روی قسمت دانلود، مقاله‌ی خود را دانلود نمایید.

همچون

http://www.sciencedirect.com.sci-hub.org/science/article/pii/0020710192900662

بهرحال امیدوارم مفید باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsa.

biosta

Well-known member
سلام دوستان من چند تا سوال داشتم اول اینکه چقدر طول میکشه تا یک مقاله isi قبول شه من خودم آبان ماه امسال میخوام شرکت کنم ولی نمیدونم میتونم یه مقاله از پایان نامم بنویسم یا نه چون هنوزم ارشدم تموم نشده.میخواستم بدونم اگه رتبمون تک رقمی باشه میشه بدون مقاله و سابقه تدریس و... قبول شد؟ممنون میشم اگه دوستانی هستند که بدون مقاله قبول شدن و یا اطلاعات دارند کمکم کنند.

سلام
دوستان با تجربه زیاد هستند که حتما" پست خواهند گذاشت و از نظرهایشان بهره خواهیم برد
مقاله علمی پژوهشی یا انگلیسی یا طرح تحقیقاتی
تدریس یا مدرس کارگاه یا حل التمرین یا سخنرانی
رفتار و گفتار نوع پوشش و ... در مصاحبه
این سه دسته شاید هر کدام یک سوم نمره ی مربوط به مصاحبه را تشکیل می دهند
پس با این فرض نمره ی مصاحبه تماما"مقاله یا طرح پژوهشی نیست .
می شناسم شخصی را که بدون مقاله با یک کارگاه بهشتی دکتری قبول شده
و شخصی را که با دو مقاله و چند کارگاه دکتری قبول نشده
پس قبولی در وزارت بهداشت الزاما" رزومه نیست .

درستش این هست که اول مقاله بنویسید و بعد پایان نامه
چرا که مقاله به داوری فرستاده می شود و متوجه ایرادات کارتان می شوید
اما در ایران طبق معمول بر عکس هست .
برای مقاله حتما" اقدام کنید تا مصاحبه که چند ماه بعد از آبان ماه هست حتما" پذیرش خواهد شد.

biosta

Well-known member
سلام دوستان آمارزیستی
به آقای دکترامیرهمتا به نشانی ایمیل
hamta.amir@gmail.com
ایمیلی با عنوان " جهت عضویت در دراپ باکس" بفرستید
و بگویید دانشجوی آمارزیستی هستید
تا که ایشان لینک دعوت نامه برای عضویت در دراپ باکس را برایتان بفرستند
ضمنا این گروه در وایبرهم فعال هست با آقای همتا در این باره هماهنگ کنید .

biosta

Well-known member
نحوه ی بیان امار در پایان نامه و مقاله

سلام

به دوستانی که در پایان نامه مقاله نویسی و کارهای تحقیقاتی هستند توصیه می کنم دانلود کنند

علمی

biosta

Well-known member
aade0eda-d471-460b-bf25-7cb4363e1478.jpg
رتبه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در نتایج ماه July سال 2015 میلادی نظام رتبه‌بندی Webometrics

نتایج رتبه‌بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در ویرایش ماه جولای 2015 نظام رتبه‌بندی جهانی وبومتریکس اعلام گردید.
مبنای این رتبه بندی براساس 4 شاخص، تعداد صفحات وب دانشگاه، مجموع تعداد فایل‌های Power Point، Word و PDF
موجود در وب سایت دانشگاه، تعداد مقالات کیفی دانشگاه قرارگرفته در بین 10% مقالات پُراستناد موضوع مربوطه در سایت SCImago و تعداد لینک‌های داده شده به سایت دانشگاه می باشد.
بر اساس نتایج اخیر این رتبه بندی، سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، شهیدبهشتی و شیراز به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم کشوری را در گروه علوم پزشکی کسب نموده‌اند.
همچنین دانشگاه‌های علوم پزشکی زاهدان، بابل، ایران، کردستان و شیراز رشد بیش از 25% را نسبت به رتبه قبلی خود نشان دادند.
در حال حاضر از 50 دانشگاه علوم پزشکی کشور در این نظام رتبه بندی، 46% آنها با بهبود رتبه جهانی همراه بوده اند.

نتایج رتبه بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بر اساس نظام رتبه‌بندی وبومتریکس
در جولای سال 2015 میلادی و مقایسه آن با ژانویه 2015 میلادی

(فلش سبز ­ بهبود رتبه و فلش قرمز ¯ پس رفت رتبه دانشگاه را نسبت به دوره قبل نشان می‌دهد)

*لازم به ذکر است که رتبه دو دانشگاه تربیت مدرس، شاهد ‌ هر دو حوزه علوم پزشکی و غیر آن را شامل می‌‌شوند.

منبع خبر
http://hbi.ir/forms/newsdetails.aspx?Id=9479&hbsId=&category=0&templateid=0

biosta

Well-known member
ظرفیت ابان ماه 1394 دکتری امار زیستی
تهران 4 نفر
بهشتی 4 نفر
همدان 4 نفر
کرمان 2 نفر

pegii

New member
سلام بعد از سال ها اومدم اینجا .حسم اینه که وارد یه خونه ی تاریکه قدیمیه ساکت شدم که همه جاشو خاک گرفته.یمدت تمامه انگیزه ی من برای قبولی ارشدم همینجا بود.تماااام دلخوشیم. کجایین بچه ها اومدم دوباره برا دکتری از اینجا انگیزه بگیرم . درسته که الان گروه های تلگرامی اومدن اما من بازم اینجارو دوس دارم ...تروخدا بیاین شروع کنیم . کسی صدامو میشنوه؟؟/! الان 12 آذره 96 هس ...اخرین پیام یعنی ماله دوسال قبله؟؟؟ وای

کرهانی

New member
سلام بعد از سال ها اومدم اینجا .حسم اینه که وارد یه خونه ی تاریکه قدیمیه ساکت شدم که همه جاشو خاک گرفته.یمدت تمامه انگیزه ی من برای قبولی ارشدم همینجا بود.تماااام دلخوشیم. کجایین بچه ها اومدم دوباره برا دکتری از اینجا انگیزه بگیرم . درسته که الان گروه های تلگرامی اومدن اما من بازم اینجارو دوس دارم ...تروخدا بیاین شروع کنیم . کسی صدامو میشنوه؟؟/! الان 12 آذره 96 هس ...اخرین پیام یعنی ماله دوسال قبله؟؟؟ وای

منم اینجارو دوست دارم
آدمای اینجارو
2 دی 96

biosta

Well-known member
سلام
خیلی زود دیر میشه
کانال تلگرامی از این جا مفیدتره چون پویاتر هست
این جا هم حالو هوای خودش را داره گاهی سر میزنیم.
موفق باشید

parimah93

New member
سلام دوستای قدیمی. منم اکثر اوقات اینجا سر میزنم:28:
.20 بهمن 96

sts92

New member
سلام به همه دوستان
31 اردیبهشت 97
اینجا یاداور روزای خوب هستش
گاهی سر میزنم
و اون حس خوب تداعی میشه