نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد تكنولوژي تصويربرداري مغناطيسي 2 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

adidas

New member
بچه ها به نظرم چندتا سوال اشتباه هستن!
مي خواهين در موردش بحث كنيم! من كه به چند تا سوال فيزيك اشكال دارم!:33:

mhaibati

New member
باشه کدوم سوالاتو می گی؟ نمی دونی چی شده 2 نفر از 5 اول تو تخمین رتبه حذف شدن؟رتبت حالا چنده؟

nilam

New member
بچه ها به نظرم چندتا سوال اشتباه هستن!
مي خواهين در موردش بحث كنيم! من كه به چند تا سوال فيزيك اشكال دارم!:33:

باشه آدیداس پیشنهاد خوبیه
اشکالاتو بگو اگه بلد باشیم دریغ نمیکنیم شاید خودمم اونارو اشکال داشته باشم

adidas

New member
سوال 32= به نظرم گزينه ب بايد درست باشه چون تو كتاب ها هم گفته بود كه انفاركتوس مزمن در adcديده نمشود و در بيمارستان كه از استادمون سوال كردم اونم همينو گفت ولي سنجش گزينه الف رو درست اعلام كرده!
سوال 35= من گزينه ب رو زدم ولي نميدونم چرا سنجش گزينه ج رو درست ميگه! در صورتي كه ما در بيمارستان با گراديان اكو تزريق هم مي كرديم!
سوال 50= من بين گزينه الف و ج شك داشتم وخودم گزينه الف رو انتخاب كردم ولي غلط بود و ج صحيح بود كه نمي دونم چرا؟
سوال 52= گزينه ج به نظرم درست هست!
سوال 61= به نظرم گزيته د درست هست!
سوال 62 =به نظرم گزينه د صحيحه!
سوال = 64 هم به نظرم گزينه ج صحيح است!چون هم بايد كدگذاري فار انجام بشه و هم انتخاب مقطع و چطور اين دوتا با يك گراديان انجام ميشه!

البته اين نظر منه ازتون مي خوام شما هم نظراتتون رو بگين! و منو از سردرگومي نجات بدين!:14::idea_majidonline:

nilam

New member
سوال 32= به نظرم گزينه ب بايد درست باشه چون تو كتاب ها هم گفته بود كه انفاركتوس مزمن در adcديده نمشود و در بيمارستان كه از استادمون سوال كردم اونم همينو گفت ولي سنجش گزينه الف رو درست اعلام كرده!
سوال 35= من گزينه ب رو زدم ولي نميدونم چرا سنجش گزينه ج رو درست ميگه! در صورتي كه ما در بيمارستان با گراديان اكو تزريق هم مي كرديم!
سوال 50= من بين گزينه الف و ج شك داشتم وخودم گزينه الف رو انتخاب كردم ولي غلط بود و ج صحيح بود كه نمي دونم چرا؟
سوال 52= گزينه ج به نظرم درست هست!
سوال 61= به نظرم گزيته د درست هست!
سوال 62 =به نظرم گزينه د صحيحه!
سوال = 64 هم به نظرم گزينه ج صحيح است!چون هم بايد كدگذاري فار انجام بشه و هم انتخاب مقطع و چطور اين دوتا با يك گراديان انجام ميشه!

البته اين نظر منه ازتون مي خوام شما هم نظراتتون رو بگين! و منو از سردرگومي نجات بدين!:14::idea_majidonline:

خب آدیداس من با علم ناقصم تا جایی بتونم به سوالات جواب میدم
سوال 32 و 35 منم واسه هردوتاشون گزینه ب زدم ولی توی کتاب نوشته که از گرادیان اکو بعداز تزریق بدلیل آرتیفکت پذیرفتاری استفاده نمیشه و باتوجه به منبع سوال 35 رو اشتباه زدیم ولی 32 باهات موافقم که ب میشه
سوال 50 گزینه ج درسته چون توی کتاب تفسیر بالینی قسمت مربوط به MP-RAGE نوشته که برای تصویربرداری بعد از تزریق سکانس خوبی نیست چون ممکنه ضایعه تقویت شده با بافت طبیعی مجاورش هم شدت باشه و تشخیص داده نشه
52 که میگی ج درسته خب ج درسته تو کلیدم که ج زده!!!!!حواست کجاست!!!؟؟؟:(50):
61 هم که تو کلید گزینه د زده!!!!بازم حواست کجاست!!!!:New (6):
62 هم من د زدم ولی دلیل اینکه ج شده رو نمیدونم
64 رو نزدم شاید بخاطر اینکه سه بعدیه یه گرادیان استفاده میشه نمیدونم والا

nilam

New member
حالا سوالات من:
سوال 60 چجوری میشه 190؟
سوال 48 رو کسی حل کرده؟؟

nilam

New member
آهااااان منظورت از اینکه سوال52 و 61 درسته یعنی غلطن!!!!!!!!!!!!!!!

adidas

New member
نه در مورد سوال 52 گفته كدام گزينه صحيح نيست كه گزينه ج رو تو كليدش گفته ولي من به نظرم درسته!
و در مورد سوال 61 هم همينطور گفته كدام گزينه غلط است و گزينه د رو تو كليد زده ولي به نظر من گزينه د درسته!
حواسسسسسست كجاسسسسسسست!:65d6a5d6s:
راستي من سوال 31 رو نزدم ولي به نظرم گزينه الف و د هم ميتونن صحيح باشن!:smiliess (11):

adidas

New member
سوال 48 و 60 رو منم نتونستم حل كنم!
راستي تو سوال 48 منظور از ETS چيه؟:shocked:

nilam

New member
نه سوال 52 ج غلطه چون بردار به راستای z- انتقال داده میشه نه به z+
61 رو نمیدونم چرا

nilam

New member
منم 31 نزدم
ets هم نمیدونم بخاطر همین حلش نکردم
سوال 63 با اینکه الف زدم و درسته ولی بنظرم گزینه ج و د هم درستن یا سوال رو اشتباه دادن بجای اینکه بگن میشود باید میگفتن نمیشود که میشد گزینه ب چون سه تا گزینه درست و یک گزینه غلط داره

adidas

New member
سوال 52 طبق كتاب عقابيان و فرمول c به توان 2 = x به توان 2 + y به توان 2
در نتيجه براي ايجاد تصاوير بازسازي آينه اي با بردار بجاي اينكه به راستاي z- بره نسبت به محور x قرينه ميشه و در راستاي +z ميمونه!
نميدونم گرفتي يا نه!منم كتاب جلوم نيست تا دقيق تر بهت بگم!

adidas

New member
منم سوال 63 رو الف زدم ولي به نظرم ج و د هم درستن!
در كل سوالاي فيزيك پارسال به نظرم بهتر بود!

nilam

New member
سوال 52 طبق كتاب عقابيان و فرمول c به توان 2 = x به توان 2 + y به توان 2
در نتيجه براي ايجاد تصاوير بازسازي آينه اي با بردار بجاي اينكه به راستاي z- بره نسبت به محور x قرينه ميشه و در راستاي +z ميمونه!
نميدونم گرفتي يا نه!منم كتاب جلوم نيست تا دقيق تر بهت بگم!

میدونم چی میگی خب بازسازی بزرگی تصویر آینه ای منحنی بازیافت در قسمت z منفی است اینو تو کتاب عقابیان نوشته بود

adidas

New member
خب بزار در مورد سوال 52 يه جور ديگه بگم!
سوال 52 گفته كدام گزينه در رابطه با stir غلطه خب؟
من گزينه الف رو زدم چون در با تكنيك stir نبايد تزريق انجام داد و بايد از تكنيك spir استفاده كرد!
حالا نظرت چيه؟

nilam

New member
خب بزار در مورد سوال 52 يه جور ديگه بگم!
سوال 52 گفته كدام گزينه در رابطه با stir غلطه خب؟
من گزينه الف رو زدم چون در با تكنيك stir نبايد تزريق انجام داد و بايد از تكنيك spir استفاده كرد!
حالا نظرت چيه؟

اینو که میگی درسته منم بین دو گزینه مونده بودم ولی چون توی فیزیک خونده بودم بازسازی بزرگی تصویر آینه ای منحنی z- است این گزینه رو زدم
در کل بنظرم خیلی از سوالا اینجوری بودن که بین دو گزینه میباسانتخاب کنیم اصلا استاندارد نبودن

mhaibati

New member
بنظر من هم سوالات استاندارد نبودن" و خیلی از جوابا فقط نظر طراح سوالات مهم بود. اگه دقت کنید در ساده ترین سوالات که جوابا مشخص هستن و ما اونا رو جواب دادیم"یه گزینه ی دیگه رو جواب اعلام کردن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا