مطالعه گروهی ارشد آمار زیستی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rahele.t

New member
جات خالی زهرا جان دو فصل آمار مقدماتی خوندم که از بس بینش وقفه افتاد همش یادم رفته یا شایدم از استرس فکر میکنم یادم نمیاد:smilies-azardl (181
زبانم فعلا دارم تافل میخونم میخوام 504 رو هم شروع کنم ولی فعلا واقعا نمیتونم.
ریاضی هم بقول biostat قسمتای مهمترو میخونم و وقتمو واسه مطالب بیخودی تلف نمیکنم (البته منتظر بودم یکی اینو بهم بگه که منم رو هوا بقاپم. آخه اصلا حال ریاضی نیست:65d6a5d6s:)
حالا من میگم بیا تعیین کنیم که مثلا روزی ده دوازده صفحه آمار بخونیم و مثلا 15 تا کلمه یاد بگیریم. تا آخر تابستون امار و ریاضی و زبان خوبه. نظر تو چیه؟:riz277:
نه من وزارت علوم شرکت نمیکنم.

آخرین ویرایش:

rahele.t

New member
biostat کجایی؟
قرار بود هفته ای یه بار بیای سر بزنی؟ گزارشت کو؟:eek:fftopic:
(یکی به خودم بگه:p7977cujr38iyymsu8:)

shayeste

New member
salam man ketab tafel ro kharidam hanooz barname narikhtam chetoor bekhonam ama ta akhar tabestoon mikhonam :smilies-azardl (181

zahra68

New member
سلام .وزارت علوم امارزیستی نداره.باشه آمارو روزی چن صفحه هستم.ریاضی عمومی هم یکم میخونم.ولی واسه آمارزیستی ریاضی عمومی نیازی نیست. زبانم سعی میکنم 504 روتابستون مرور کنم که به قول شما پایه لغاتم قوی شه.فک کنم بس باشه اخه ماهه رمضون درس خوندن سخته.

shayeste

New member
سلام .وزارت علوم امارزیستی نداره.باشه آمارو روزی چن صفحه هستم.ریاضی عمومی هم یکم میخونم.ولی واسه آمارزیستی ریاضی عمومی نیازی نیست. زبانم سعی میکنم 504 روتابستون مرور کنم که به قول شما پایه لغاتم قوی شه.فک کنم بس باشه اخه ماهه رمضون درس خوندن سخته.
یعنی تو ماه رمضون میتونی اینقذر بخونی خوش بحالت :33:

shayeste

New member
من سعی میکنم تا آخر تابستون دو روز یه بار یه درس تافل بخونم! آمار بهبودیان هم میخونم! ذیگه چی بخونم؟دوستان امتحان پس داده راهنمایی لطفا :smilies-azardl (181

biosta

Well-known member
من سعی میکنم تا آخر تابستون دو روز یه بار یه درس تافل بخونم! آمار بهبودیان هم میخونم! ذیگه چی بخونم؟دوستان امتحان پس داده راهنمایی لطفا :smilies-azardl (181

سلام:rolleyessmileyanim:
می تونه شروع خیلی خوبی باشه
همین مواردی که گفتی بنظر من برای یک دانش آموخته ی متوسط یا متوسط به پایین جهت تابستان کافی هست
منتها فرمول های مشتق گیری و انتگرال گیری را نیز اضافه کن تا در آمار راحت تر باشی
لطفا" خواهشا" توجه کن واقعا" مهمه خیلی مهمه که با چه کیفیتی در پایان تابستان این مباحث را تمام می کنی :applause:.

rahele.t

New member

سلام
من از فردا حتمی شروع میکنم. باید برم کتاب آمار مقدماتی رو از کتابخونه بگیرم:smilies-azardl (181
گفتم از فردا فکر نکن تنبلم واقعا امروز کتاب ندارم:sadsmiley: دیگه قصدم جدیه:smilies: تا الانشم خیلی وقت تلف کردم:13:

zahra68

New member
سلام
من از فردا حتمی شروع میکنم. باید برم کتاب آمار مقدماتی رو از کتابخونه بگیرم:smilies-azardl (181
گفتم از فردا فکر نکن تنبلم واقعا امروز کتاب ندارم:sadsmiley: دیگه قصدم جدیه:smilies: تا الانشم خیلی وقت تلف کردم:13:
منم احتمالا چن روز عقب بیفتم شاید دوسه روز بریم مسافرت.

biostat

New member
سلام با عرض معذرت مهموني بودم!
من 2فصلي از امار مقدماتي را خوندم ولي ..........نخونده بودم سرسنگين تر بود!رياضي اصلا نخوندم
زبانم كه برنامه ام جداست قبلا گفتم صرفا واسه كنكور نمي خونم
خلاصه وضعيت جالب توجهي ندارم!

rahele.t

New member
سلام با عرض معذرت مهموني بودم!
من 2فصلي از امار مقدماتي را خوندم ولي ..........نخونده بودم سرسنگين تر بود!رياضي اصلا نخوندم
زبانم كه برنامه ام جداست قبلا گفتم صرفا واسه كنكور نمي خونم
خلاصه وضعيت جالب توجهي ندارم!

سلام
خوبه. حداقل همتت از من بیشتره. منم مثل تو فکر میکنم یادم نمیمونه:65d6a5d6s: کم کم میفتیم رو دور:bunnyearsmiley:

biostat

New member
احتمال قبوليم خيلي كمه ترجيح دادم از همين الان شروع كنم خوندن كه از رقبا جا نمونم!!!!!!!

rahele.t

New member
ولی هر کاری کنی بازم نمیتونی از من جلو بزنی:bunnyearsmiley:
آخه رتبه ی یک ارشد سال 92 منم:a2d3:
بگو ایشالااااااااااااااااااااااااااااااااا

rahele.t

New member
مرسی. ایشالا با هم سر رتبه یک رقابت میکنیم:sarma:

دوست هستیم ولی تو این مورد من پا پس نمیکشم ها. گفته باشم:25r30wi:

rahele.t

New member
سلام بچه ها:thanks:
چقدر کم میاین تو این تاپیک:(50):
من امروز 6صفحه آمار مقدماتی خوندم و یه 5 صفحه ای هم ریاضی. شش هفتا هم لغت حفظ کردم. خیلی کمه ولی بیشتر نتونستم:bunnyearsmiley:

biosta

Well-known member
بنظر من بیاییم بجای تعداد صفحه مطالعه ساعت مطالعه را یادداشت کرده و ملاک عملکردمان قرار دهیم (صفحات آسان داریم صفحات سخت و وقت گیر)

اگر هم کسی باشه که بگه چقدر کم بایستی گفت از تفره رفتن برای مطالعه که بهتره!

مهم اینه که مطالعه شروع شده و استمرار پیدا کنه برای افزایش ساعات مطالعه بنظرم کمی فرصت و افرایش انگیزه لازم هست تا شخص راه بیفته

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا