بیولوژی تولید مثل

n4zl1

New member
بچه ها کسی از میانگین درصد قبولی های سال های قبل خبر داره؟ کارنامه هاشونو دارین؟ لطفا جواب رو به ایمل n.farshbaf65@yahoo.com بفرستید. ممنونم

آخرین ویرایش:

mari.j

New member
بچه ها کسی از میانگین درصد قبولی های سال های قبل خبر داره؟ کارنامه هاشونو دارین؟ لطفا جواب رو به ایمل n.farshbaf65@yahoo.com بفرستید. ممنونم

چرا ایمیل بزنین؟ اگه کسی اطلاعاتی داره، اینجا بنویسه که همه در جریان قرار بگیرن و استفاده کنن

- - - Updated - - -

چرا ایمیل بزنین؟ اگه کسی اطلاعاتی داره، اینجا بنویسه که همه در جریان قرار بگیرن و استفاده کنن

abbasi91m

New member
تا جايي كه من اطلاع دارم براي قبولي تو مرحله اول ميانگين 80-70 درصد لازم داره

n4zl1

New member
من میانگینم 63 شده ولی امسال خیلی سخت بوده امتحان تو مصاحبه پرسیدم فقط 5 نفر بالاتر از من بود درصداشون

mari.j

New member
من میانگینم 63 شده ولی امسال خیلی سخت بوده امتحان تو مصاحبه پرسیدم فقط 5 نفر بالاتر از من بود درصداشون

میشه لطف کنید و درصدهاتونو بنویسید. ممنون میشم

- - - Updated - - -

n4zl1

New member

- - - Updated - - -

درصدامو تو تاپیک جدایی آوردم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

مجید دیجی

مدیر بخش
ای بابا ...... ما امدیم اینجا یکمی اطلاعات بگیریم همش درمورد بدنیا آوردن پرورش دادن و کشتن جوجه حرف زدید که...
اما بازم خوب بود یه عده از دوستان اطلاعات خوبی رو گذاشته بودن ... تشکر می کنم
این رو هم بگم وقتی به جوجه بیچاره ماکارونی بدی همین بلا سرش میاد... اگه خارج بودی سازمان حمایت از حیوانات چوب تو آستینت می کرد:whistle:

- - - Updated - - -

ای بابا ...... ما امدیم اینجا یکمی اطلاعات بگیریم همش درمورد بدنیا آوردن پرورش دادن و کشتن جوجه حرف زدید که...
اما بازم خوب بود یه عده از دوستان اطلاعات خوبی رو گذاشته بودن ... تشکر می کنم
این رو هم بگم وقتی به جوجه بیچاره ماکارونی بدی همین بلا سرش میاد... اگه خارج بودی سازمان حمایت از حیوانات چوب تو آستینت می کرد:whistle:

akray2008

New member
سلام به همه
با رتبه 11 تونستم بیولوژی تولید مثل از یزد قبول شم
خیلیییییییییییی عالیه:4d564ad6:
:motat:

digoxin

New member
سلام به همه
با رتبه 11 تونستم بیولوژی تولید مثل از یزد قبول شم
خیلیییییییییییی عالیه:4d564ad6:

خیلی بهت تبریک میگم ولی سوالی که برام به وجود اومده اینه که چرا تغییر گرایش از اناتومی به بیولوژِی تولید مثل ؟؟؟ این رشته جذب هیئت علمیش یک صدم اناتومی هست و ضمن اینکه توی جذب هیئت علمی یکسان بودن ارشد و دکترا یه امتیاز محسوب میشه . ایا شما بخاطر علاقه این رشته رو انتخاب کردید ؟؟؟ بازار کار این رشته رو خوندم نوشته بود توی آزمایشگاهه اما انگار جدیده . درسته ؟

بالا