پس بچه های بهداشت عمومی کجا هستند؟!!!!!!

karshenasgh

New member
سلام .تا جایی که من خبر دارم میگن آگهی آزمون استخدامی اردیبهشت ماه میاد .بهتره به وبلاگ جامع بهداشت عمومی سری بزنین. فکر میکنم اونجا دیدم

میشه لطفاً آدرس این وبلاگ رو هم اینجا بزارین. مرسی...

رامین

New member
خیلی ممنون اگه خبر جدیدی شد مارو بیخبر نذارین. من سرکارم خیلی فرصت پیگیری ندارم. فقط به اینجا سرمیزنم. بازم ممنون.

hairin

New member
سلام
شما اطلاعاتی در رابطه با موضوع مدیریت ایمنی و بهداشت با رویکرد سیستمی دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

talaaa

New member
سلام .منم از بچه های بهداشت عمومی هستم و کارمندم. از وقتی هم که وارد بازار کار شدم الحمد... مسوولیت نظارت بر کار ماماها رو داشتم وهیچوقت هم خودمو دست کم نمیگیرم. بچه های بهداشت عمومی تو شبکه های بهداشت و مراکز بهداشتی درمانی از کاراترین کادر هستند امیدوارم همه دوستای هم رشته ای خودم استخدام بشند. ولی ای کاش جمع میشدیم ماهم از حق خودمون دفاع میکردیم ودرخواست ایجاد نظام بهداشت عمومی از وزارت بهداشت میکردیم.

talaaa

New member
سلام کارشناس جان من کارمندم ایشالا هر اگهی آزمون استخدامی که برسه بهتون خبر میدم ایشالا تمام دوستان هم رشته ای خودم که بهداشت عمومی هستند استخدام بشند. لطف کنین شما هم برا کار ترجمه کتاب لزگی که براتون پیام گذاشتم بهم زود خبر بدین .ممنون

رامین

New member
سلام کارشناس جان من کارمندم ایشالا هر اگهی آزمون استخدامی که برسه بهتون خبر میدم ایشالا تمام دوستان هم رشته ای خودم که بهداشت عمومی هستند استخدام بشند. لطف کنین شما هم برا کار ترجمه کتاب لزگی که براتون پیام گذاشتم بهم زود خبر بدین .ممنون

بنظرتون تا سال دیگه خبری میشه؟
آزمون میاد؟
خیلس استرس کار دارم
شدیدا حیاتیه

alis

New member
بچه های بهداشت عمومی سلام. من رشته ام بهداشت عمومی است.از سال 77 با مدرک کارشناسی استخدام شدم و الان هم پست خوبی در معاونت بهداشتی دارم. نگران استخدام نباشید. من میخواهم ارشد مدیریت شرکت کنم .مرا راهنمائی کنید.

m_m

New member
عزیزم آزمون سال 85 که دردانشگاه شهید بهشتی و تهران برگزارشد بخاطر قراردادیها و سهمیه دارها و بند پ برگزارشد

تورو خدا مارو ناامید نکنید!!!!!!!!:smiliess (7)::smiliess (7):منم رشتم بهداشته عمومیه ترم2 هم هستم.

osaco2247

New member
باسلام به همه دوستان ؛ بین حقوق و مزایای استخدام پیمانی با قراردادی خیلی فرق وجود داره؟لطفا هرکسی که اطلاع داره جواب بده ممنون

فاطما

New member
دست رو دلمون نذارید که خونه که همه جای دنیا اولویت اول با بهداشته بعد درمان

:smiliess (5):
سلام..منم فارغ التحصیل 87هستم و هنوز موفق نشدم برا یکبار هم شده استخدامی شرکت کنم چون نیومده تا بحال!!!!!!!!!!!! منکه پیر این رشته شدم ...

سلام دوستان من ترم اخر بهداشت عمومی دانشگاه تهران هستم میشه از کسایی که تحقیق کردن واسه ارشد بخوام ک کمک کن رشته ایی رو تو ارشد انتخاب کنم ک بازار کارش خوب باشه؟؟؟؟
ممنون

بهداشت عمومی های بیکار

من فهمیدم هرچی مدرک پایین تر بازار کار بهتر:33:.کلی زحمت کشیدم کارشناسی قبول شدم اما چه فایده استخدام کارشناس خیلی کمه یعنی از سال 89 فقط یه بار استخدامی اومده اونم2 نفر رو استخدام میکردن بعد از سال 90 هم خداروشکر استخدامی وجود نداره یعنی فقط برای کادر درمان کار ما رو هم که ماما ها انجام میدن خداروشکر قرار داد هم که نیست من واقعا به آینده امیدوارم:14: بهداشت تو این کشور جایی نداره بی خودی عمرمونرو تلف کردیم

بالا