آزمون زبان msrt خرداد ماه

mehrshad.namdar

New member
ی سری نمونه سوال از دوره های قبل MSRT دستم رسید. لیسنینگ، استرکچر و ریدینگ. لینک فایل اپلود شده رو میزارم. اگر کسی خواست دانلود کنه

msrt-mche-[www.bbooks.ir]

mehrshad.namdar

New member
من بار دوم بود شرکت کردم. بار اول هیچی نخوندم و فقط برای آشنایی رفتم سر جلسه. سوالات ریدیگ خیلی خیلی ساده و ابتدایی بود. ولی این آزمون سوالات سخت تر طرح شده بود. به نظرم سختی استاندارد و مشخصی برای هر آزمون تعریف نشده . شایدم من ضعیف بودم و برام سخت به نظر رسیده.
آزمون ۷ خرداد msrt هست. اونجا سرعت عمل بیشتری نیاز هست. چون دفترچه لسینینگ با دفترچه استرکچر و ریدیگ جداست و نمیشه وقت لسینینگ رو به بقیه بخش ها تخصیص داد.
انشا الله همه موفق بشیم تا بتونیم آزمون اصلی یعنی دکترا رو با موفقیت سپری کنیم

آخرین ویرایش:

mehrshad.namdar

New member
اگر کسی لزگی میخوند برای وکب و ریدیگ خیلی کمک کننده بود. چون بیست سوال وکب داشت. متن ه هم به لزگی خیلی شبیه بود. دو متن کاملا شبیه بود. critical thinking و ی متن دیگه رو قبلا عینا خونده بودم. فکر کنم سوالات گذشته آزمون ارشد بود. اگه به لغات لزگی و متن هاش هم آشنا باشید فکر میکنم کمک کننده باشه

آیشن

New member
من بار دوم بود شرکت کردم. بار اول هیچی نخوندم و فقط برای آشنایی رفتم سر جلسه. سوالات ریدیگ خیلی خیلی ساده و ابتدایی بود. ولی این آزمون سوالات سخت تر طرح شده بود. به نظرم سختی استاندارد و مشخصی برای هر آزمون تعریف نشده . شایدم من ضعیف بودم و برام سخت به نظر رسیده.
آزمون ۷ خرداد msrt هست. اونجا سرعت عمل بیشتری نیاز هست. چون دفترچه لسینینگ با دفترچه استرکچر و ریدیگ جداست و نمیشه وقت لسینینگ رو به بقیه بخش ها تخصیص داد.
انشا الله همه موفق بشیم تا بتونیم آزمون اصلی یعنی دکترا رو با موفقیت سپری کنیم

انشالله نتیجه خوبی میگیرید

helena

New member
سلام
به نظر من هم آزمون mhle این سری خیلی سخت تر بود نسبت به ازمون قبلی. وکبش اصلا از لزگی نبود و الان که 1100 واژه را نگاه کردم به نظرم ازین کتاب بود ولی ریدینگهاش مفهومی بود برعکس سری قبل که جواب سوالات عینا داخل متن بود و مشابه ریدینگهای لزگی بود. گرامرش خوب بود تقریبا. من امیدی ندارم و انشالله برای msrt نمره بیارم و همینطور همه ی دوستان عزیزم

mehrshad.namdar

New member
ام اس آر تی مثل اینکه سخت بوده. از ام اچ ال ای سخت تره و زمان محدود تر.
من با حداقل نمره ممکن قبول شدم. کلا آزمون زبان برام مشکله. ضعیف ام.

helena

New member
سلام
خداراشکر من هر دوی mhle,msrt را نمره ی قبولی آوردم. امیدوارم خدا به بقیه دوستان هم کمک کنه.
1100واژه، 504، اسنشال ورد فور تافل و کتاب درسنامه mhle,msrt ل ز گ ی فراموشتون نشه. لیسنینگ را من همه را زدم سی و 9 تا درست از کار دراومد. تستهای گرامر اخر کتاب تافل رهنما هم خیلی خوبه.
موفق باشین
برای قبول شدگان هم دعا کنید که امتحان دکترا هم با موفقیت پشت سر بذارن

آخرین ویرایش:
بالا