کنکور کارشناسی ارشد 1395

digoxin

New member
دوستان من الان دارم از یک سال معافیت تحصیلی بعد از فارغ التحصیلی استفاده میکنم.تو وضعیت نظام وظیفه کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم ؟

اگر برای بار دوم این کنکور رو میدی و رشتت مشمول طرح نیروی انسانی هست حق شرکت در این آزمون رو نخواهی داشت

psychology93

New member
منظور از طرح نیروی انسانی همون ۲سال کاراموزی هست ک باید داشته باشن

behzad70

New member
سلام بچه ها. من فارغ التحصیل 93/10/30 هستم. رشته ام علوم آزمایشگاهیه. تو آزمون سال 93 هم شرکت نکردم میخواستم بدونم اگه تو آزمون امسال شرکت کنم و قبول نشم میتونم سال آینده(کنکور96) باز هم تو کنکور شرکت کنم؟؟ در ضمن 3 ماهه که تو طرحم . من از قانون اینا اصلا سر در نمیارم ممنون میشم کمکم کنین.

آخرین ویرایش:

omid1369

New member
سلام بچه ها. من فارغ التحصیل 93/10/30 هستم. رشته ام علوم آزمایشگاهیه. تو آزمون سال 93 هم شرکت نکردم میخواستم بدونم اگه تو آزمون امسال شرکت کنم و قبول نشم میتونم سال آینده(کنکور96) باز هم تو کنکور شرکت کنم؟؟ در ضمن 3 ماهه که تو طرحم . من از قانون اینا اصلا سر در نمیارم ممنون میشم کمکم کنین.
اگر دوستانتون پاسخ ندادند توصیه میکنم دفترچه آزمون رو از سایت دانلود کنید،تقریبا مطمئنم پاسخ این پرسش شما در دفترچه درج شده.

ghazalenutr

New member
سلام دوستان کانال تلگرامی زیر واسه اطلاع رسانی کنکور سراسری،ارشد و دکترای وزارت بهداشت و وزارت علوم و همچنین تخصص های پزشکی و دندان پزشکی و آزمون های استخدامی و آزمون های زبان خیلی مفیده/ عضو بشین

لینک کانال:
https://t.me/joinchat/AAAAAERbxj6uZeluYsECQw

بالا