ارشد علوم تشریح،اناتومی

reza.aref1374

New member
ببخشید میشه بفرمایید من که از کتاب آناتومی بالینی اسنل بخش تنه رو می خونم قسمت نکات بالینیشو بخونم یا نه؟

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

MANDI89

New member
نه اصلا نیازی نیست
گری به نظر من رفرنس بهتری هست و سعی کنید حتما با اطلس درس بخونید خیلی کمکتون میکنه.

reza.aref1374

New member
ولی من از تنه اسنل شروع کردم والبته قابل فهمه و قصد دارم بقیشو ازگری بخونم به نظرتون اگه از کتاب خلاصه با فت و زیست بخونم امید قبولی هست؟چون حجم مطالبشون خیلیه نمیشه مرور کرد

MANDI89

New member
ولی من از تنه اسنل شروع کردم والبته قابل فهمه و قصد دارم بقیشو ازگری بخونم به نظرتون اگه از کتاب خلاصه با فت و زیست بخونم امید قبولی هست؟چون حجم مطالبشون خیلیه نمیشه مرور کرد

بافت رو سعی کن خلاصه نخونی چون سوالاش میشه گفت ریز هست میتونی سلیمانی راد رو بخونی ی دور بخون .خلاصه بردار از رو خلاصه هات مرور کن ولی من خودم جان کوییرا خوندم .من زیست فقط تست زدم از رو چیز خاصی نخوندم

reza.aref1374

New member
ممنونم ازجوابتون تصمیم گرفتم جان کوییرا بخونم ممنون میشم اگه درصد و رتبتون و دانشگاهی که قبول شدید بگید

MANDI89

New member
ممنونم ازجوابتون تصمیم گرفتم جان کوییرا بخونم ممنون میشم اگه درصد و رتبتون و دانشگاهی که قبول شدید بگید

درصد هام دقیق یادم نیست ولی جنین و اناتومی حدود 80 .بافت حدود 70 .زیست فک کنم40اینا زدم من دانشگاه ایران قبول شدم

reza.aref1374

New member
ممنونم از جواب هاتون انشاء الله همیشه موفق باشید

reza.aref1374

New member
به عنوان آخرین سوال میشه بفرمایید نیاز به خوندن نکات بالینی لانگمن و نکات رادیو گرافیک اناتومی هست یا خیر؟؟؟

بالا