لحظه به لخظه با استخدامی آموزش و پرورش 94

RBC!

New member
بچه ها یه سوال ذهنمو مشغول کرده.اگه کسی استخدام آموزش پرورش باشه میتونه ارشد بهداشت شرکت کنه؟؟خانوادم اصرار دارن شرکت کنم ولی خودم نگرانم که از ارشد بمونم...
حالا انگار همه چی حله ومن استخدامم:thumbsupsmileyanim:

لیلی، شما آزمون رو شرکت کن، حالا یه چی میشه دیگه.
اگه ساعت کاری شما صبح ها باشه، ساعت های و دانشگاه هم چند روز در هفته باشه، به مشکل میخوری.
شاید هم تونستی صحبت کنی و ساعت ها رو کمی تغییر بدی.

mohammad63

Well-known member
ممنونم...
به نظرتون وضعیت کار و حقوق توی آموزش و پرورش چه طوره؟ چند تا از فامیل های نزدیکمون توی آموزش پرورش هستند ولی معلم ابتدایی اند... افراد با مدرک لیسانس و فوق لیسانس توی دبیرستان باید کار کنند ...نه؟

دوست عزیز آموزش و پرورش هم مث بقیه ارگان ها مزایا و معایبشو داره اما فکر نکنم معایبش بیشتر از مزایاش باشه. الان فوق لیسانس های زیادی هستند که مدرک مرتبط با علوم ابتدایی دارند و دارند تدریس می کنند.

mohammad63

Well-known member
بچه ها یه سوال ذهنمو مشغول کرده.اگه کسی استخدام آموزش پرورش باشه میتونه ارشد بهداشت شرکت کنه؟؟خانوادم اصرار دارن شرکت کنم ولی خودم نگرانم که از ارشد بمونم...
حالا انگار همه چی حله ومن استخدامم:thumbsupsmileyanim:
دوست عزیز شما استخدام شو مطمئن باش اصلا مشکلی برای ادامه تحصیلت پیش نمیاد .. داداش خودم دبیر علوم هست و الان دانشگاه اصفهان شنوایی سنجی میخونه و هیچ مشکلی نداره فقط یه کم وقت بیشتری رو باید گرفتار باشه.

Dexter2009

New member
از یه نظر استخدامی خوبه ، از یه نظر هم اصلا علاقه ای به معلمی بچه ها ندارم و دوست دارم توی رشته ی خودم کار کنم...:mad_majidonline:
مشکل اینه قبول بشی دیگه حق شرکت در آزمون استخدامی دیگه ای رو نداری!

mohammad63

Well-known member
از یه نظر استخدامی خوبه ، از یه نظر هم اصلا علاقه ای به معلمی بچه ها ندارم و دوست دارم توی رشته ی خودم کار کنم...:mad_majidonline:
مشکل اینه قبول بشی دیگه حق شرکت در آزمون استخدامی دیگه ای رو نداری!

اگه رشته تو بخوان دیقا مصداق شانسه که فقط یه بار در خونه ادمو میزنه..... به قول rbc ایقد غر نزن عزیزم... اگه رشته تو خواستن خودتو بکش که قبئل بشی

IL-2

Well-known member
سلام.
میگم باید طرح تموم شده باشه که شرکت کرد ؟

آخرین ویرایش:

Dexter2009

New member
سلام.
میگم باید طرح تموم شده باشه که شرکت کرد ؟
توی شرایط عمومیش چنین چیزی رو نگفته ولی توی شرایط اختصاصیش نوشته :
افراد ملزم به رعایت شرایط اختصاصی رشته شون هستند... فکر کنم این شامل طرح اجباری ما هم بشه. باز باید منتظر بمونیم خبرای بعدی ببینیم چیه.

RBC!

New member
قبول بشم که دیگه غر زدن فایده ای نداره...:smiliess (7):
خودت می خوای شرکت کنی ؟

برای هیجانش هم شده دوس دارم شرکت کنم :a2d3:

فک کن به جای دانشگاه سر از مدرسه ها در بیارم :25r30wi:

تو هم شرکت کن. نگرانی ها رو بذار برای روزی که باهات روبرو شدن. از الان فکرشون رو نکن :bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

ZOT

New member
سلام بچه ها پس دفترچه و اطلاعیه ی جدید مگه نباید امروز بیاد؟ چرا من چیزی ندیدم تو سایت سنجش!؟

Hobbit

New member

چی باحال!!!
من همیشه دوس داشتم معلم ورزش بشم بچه ها رو بفرستم حیاط ،خودم تو دفتر چای بخورم:25r30wi:
بچه ها فک میکنین واس مهندسی بهداشت محیط هم باشه استخدامش؟؟

mohammad63

Well-known member
طبق اعلام سازمان سنجش، قرار هست دفترچه و لینک ثبت نام از ساعت 17 امروز بر روی سایت قرار گیرد. اطلاع رسانی خواهد شد

Hobbit

New member
طبق اعلام سازمان سنجش، قرار هست دفترچه و لینک ثبت نام از ساعت 17 امروز بر روی سایت قرار گیرد. اطلاع رسانی خواهد شد

اکنون ساعت 17:30 و همچنان خبری از اطلاعیه روی سایت ها نیست!:whistle:
من فک میکردم فقط وزارت بهداشته ک اینقد وقت شناسه:New (6):

biosta

Well-known member
ثبت نام اغاز گردید و نیز دفترچه ثبت نام در سایت سازمان سنجش گذاشته شده
سایت شلوغ است! در همین دقایق اولیه و احتمالا امکان ورود در برخی مواقع وجود نخواهد داشت

ZOT

New member
میشه اگر کسی دفترچه رو دید لینکش رو اینجا بذاره؟ ممنون

Hobbit

New member
ثبت نام اغاز گردید و نیز دفترچه ثبت نام در سایت سازمان سنجش گذاشته شده
سایت شلوغ است! در همین دقایق اولیه و احتمالا امکان ورود در برخی مواقع وجود نخواهد داشت

آری آری!
دوستان همینک نروید ک سایت بسی شلوغ است!:sdasdasd:
جای سوزن انداختن نیست.اگه رفتین وسایلتونو سفت بچسبین ک تو دست و پا گیر نکنه:sarma:

آخرین ویرایش:
بالا