کارنامه قبول شدگان ارشد امارزیستی ۱۳۹۴

prinses

New member
دانشگاه تهران خیلی تو رشتمون کشکیه ،اساتیدش اصلا برای دکتری یا بازار کار اماده نمیکنن دانشجو رو ...همه ی دانشگاها هم دیگه فهمیدن و بها نمیدن به فارغ التحصیلاش
امیدوارم اشتباه نگفته باشن بهم، من از چندتا اشنا هام و اساتید لیسانسم شنیدم ، 4 یا 5 نفرم توی تاپیک های سالای قبل همینجااومدن و گفتن که از علوم بهزیستی راضی هستن و اگه دوباره بگردن اول علوم بهزیستی میزنن خودم دیدم پیامشونو
ربطی به دانشگاه نداره تلاش دانشجو اولین ملاکه
حالا که انتخاب تموم شده و فقط اولین جایی که تو لیستتون خالی باشه میزنه قبولی ،وبقیشو نمیتونید برید ، فکرشو نکنید و سر خودتونو گرم کنید ایشالا هرچی خیره برای همه پیش بیاد

prinses

New member
شبانه ای که شما و مدیر میگید مدرک روزانه نمیده ها ، بین ال ملله ، و مدرکش میزنه که بخش اموزشش متفاوت بوده مثل مجازی که میزنه اموزش از راه دور ...

amin.ghz

New member
امسال اسمی از بین الملل نبود.همه رو زده بود ظرفیت مازاد با پرداخت شهریه.
بابا شماها دیگه خیلی دارین بد می گین. من فکر نمی کنم هیچ جوره دانشگاه تهران اینجوری که می گین ضعیف باشه. هیچ دانشگاهی هم دانشجو رو برای دکترا آماده نمی کنه. همه چی خود دانشجوه.
بعدشم دیگه نو مقطع ارشد و دکترا فقط مهمه که اساتید و فضا مناسب باشه. دیگه مثه کارشناسی نیست که توی یه چارچوب قرار بگیری. خودت همه کارا رو باید بکنی. حتی اونا رو هم نداشته باشی باز خودت می تونی همه کارو بکنی.
از نظر recommendation هم قطعا دانشگاه تهران بهتر از بقیه ی دانشگاهاست...
روزانه بودن مدرک هم اونقدرها که فکر می کنین مهم نیست. اول معدل، بعد مقاله، بعد توانایی های کامپیوتری بعد زبان. که اینا بسته به شرایط عوض می شه اولویتشون.

آخرین ویرایش:

prinses

New member
حرفیه که خودتون گفتین که دانشگاهش براتون مهمه شهریشم زیاد باشه میرم من اگه بودم، با اینکه تهرانیم با اینکه تا ترمی 10 میلیون میتونم هزینه کنم ، با رتبه 60 میرفتم اول 17 تا روزانه همه کشور رو میزدم بعد بین ال ملل . من دو سال نشستم که روزانه برم ، نظر شخصی خودمه . ببخشید اگه به نظر تحمیل اومد نه فقط نظرمه .

jojo.ph

New member
سلام..........
چراااااااااا دوستان نمیان بگن کجا قبول شدن!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kghb

New member

سلام
تبریک می گوییم به خاطر رتبه تان
با رتبه ی 60 در شهر تهران می توان دانشگاه علوم بهزیستی تهران قبول شد
با رتبه ی حدود 200 و یا حتی بالاتر نیز می توان شبانه یا بین الملل قبول شد
شبانه علوم پزشکی تهران ارزش مند است
منتها باید دید این ارزش پرداخت هزیته ی حدود 6 میلیون برای هر ترم را دارد؟
احتمالا علاوه بر بین الملل قبولی تان در یکی از دانشگاه های روزانه هم اعلام می شود، تا جایی که من می دانم باید چنین باشد
تا که بعد تصمیم بگیردید کجا بوید
شبانه علوم پزشکی تهران متقاضی خواهد داشت و نیز به حد نساب هم خواهد رسید.

رتبه ی یک کنکور سال 92 که از دوستان من بود نیز همین وضعیت را داشت که در پست های قبل گفتید
اما با آن که نمی خواست بیاید آمارزیستی وقتی مشورت می گرفت حتی وقتی از اساتید محض مشورت می گرفت هول اش می دادند و تشویق اش می کردند به سمت آمارزیستی
تا که نهایتا الان دانشچوی ترم چهار آمارزیستی مشهد است [/SIZ
من که پارسال رتبه ام 139 شد جایی قبول نشدم چطور با 200 میشه شبانه قبول شد ؟

بالا