مصاحبه در مورد درس بیوشیمی با رتبه 19 بیوشیمی وزارت علوم- Mrs.pink

e coli

New member
سلام وقت همتون بخیر
بچه ها من برای میکروب شرکت کردم و منابع ضریب بالاشو خوندم. میخوام لودیش رو برای سلولی مولکولی که ضریب 1 داره(برای رشتمون)رو بخونم ،بنظر شما همین کتابو خوب بخونم نتیجه میده یا کتاب سبکتر و یا سنگین تر بگیرم؟یا همین کافیه؟یا اصلا فایده نداره و نخونم!؟

تو گرایشه دامپزشکیه ولی همون بیوشیمی بالینی و مهر وزارت علوم برا بهداشتم مهر وزارت بعذاشت ولی کارش یکیع

خیر دوستان اشتباه نکنید!!!!!!!
بیوشیمی بالینی که در دفترچه علوم هستش مربوط به مجموعه گروه دامپزشکی است و هیچ ارتباطی موکداً با اون بیوشیمی بالینی که در وزارت بهداشت هستش ندارد بلکه رشته تحصیلی شما میشود دکتری تخصصی دامپزشکی با گرایش بالینی و کاملا در زمینه دام و طیور میباشد و هیچ ارتباطی با انسانی ندارد و هیچگونه امتیازی برای شما در زمینه انسانی و فعالیت در حیطه انسانی ایجاد نمیکند!!!!!سعی کنید دقت کنید در انتخاب

موفق باشید

اشکال ندارد باینحال ارزش خودش رو داره اگر قبول شوید ولی از نظر شخصی خودم و پرس وجو سعی کنید برای وزارت بهداشت هم تلاش کنید از آنجائیکه شرایط کاری جذب خیلی توفیری ندارند به یکدیگر در هر دو زیرمجموعه علوم و بهداشت ولی بهداشت حداقل در صورت عدم جذب شرایط کار آزمایشگاهی بیشتر برایتان مهیاست تا رشته های وزارت علوم!!
موفق باشید

sabere.khavari

New member
سلام....
ریدینگ زبان توی کنکور بیوشیمی بالینی بیشتر از متن و لغات تخصصیه؟ ؟؟؟

Z0HRE

New member
سلام وقت بخیر دوستان
سوالم درباره ی بازارکار بیوشیمی بود؟ایا مثل سایر رشته های بهداشت بازارکار خوب داره؟در چ جاهایی؟
ممنون میشم جواب بدید

بالا