نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

biosta

Well-known member
بعععععععععله! در تخصص بیوستا که شکی نیست!

فقط کاش زودتر کلیدها بیاد بدم یکی برگه مو صحیح کنه!
خودم دلشو ندارم!

هر سوال کنکور برای رتبه ی بین 30 تا 120 باعث تغییر 7 نفر در رتبه می شود
یعنی 5 تا سوال رتبه ی 40 را به 75 میرسونه
برای رتبه های زیر 30 تا 10 این رقابت کمتر است و هر سوال شاید 3 تا رتبه را تغییر دهد.

biosta

Well-known member
میتونید همین جا شماره سوالات را با گزینه هایش بنویسید و در رابطه اش صحبت کنید
اگر که حوصله اش است.

fateme5

New member
من خیلی سعی کردم الکی جواب ندم! سعی کردمهر سوالی که بیشتر از 70درصد مطمئن باشم رو بزنم
غلط زدن واقعا حالگیریه!

biosta

Well-known member
سلام به همگی خسته نباشید.من کنکورو تموم کردم همون 5:40راه افتادم رفتم یه مسافرت یه روزه البته یه خرده بیشترازیه روزرفتم پیش دوستام وحسابی خستگی کنکوردر رفت.درموردکنکورم بگم که 9تاریاضی زدم 16تا آمارریاضی 32تازبان متاسفانه 16تاهم روشهای آماری درکل راضی بودم بخاطرمشکلات وحشتناکی که پیش روداشتم ازشهیدشدن دامادمون گرفته تایه سری مشکلات واقعابدنتونستم روشهای آماری روخوب بخونم.ازخانم فاطمه وخانم پرستو تشکرویژه دارم که زحمت کشیدن سوالهای سالهای قبل روفرستادن تاصرفه جویی بشه تووقت.درکل بااین وضعیتی که امسال برام پیش اومده بودخیلی راضی ام.درضمن یه سوال کسی ازشهریه ی شبانه رشته مون خبرداره چون اگه روزانه قبول نشم میخوام شبانه بزنم من باعلاقه ی بسیارزیادی اومدم سمت رشته آمارزیستی و دوس دارم ادامه بدم.خواهشادعاکنیدمنم قبول شم.

امیدوارم تعداد سوالاتی که غلط زدی زیاد نباشد

fateme5

New member
میتونید همین جا شماره سوالات را با گزینه هایش بنویسید و در رابطه اش صحبت کنید
اگر که حوصله اش است.

والا حوصله ش هست ولی آدم نمیدونه کی درست میگه و کی غلط!
این بیشتر آدمو به شک میندازه!
مگر اینکه کسی بینمون باشه که میدونیم خیلی بلده! و در نهایت نظر اونو قبول کنیم!

biosta

Well-known member
من خیلی سعی کردم الکی جواب ندم! سعی کردمهر سوالی که بیشتر از 70درصد مطمئن باشم رو بزنم
غلط زدن واقعا حالگیریه!

به جای اینکه 7 تا رتبه ات بهتر بشه
10 تا بدتر بشه
و این یعنی به راحتی قبولی در یک انتخاب دیگر

biosta

Well-known member
والا حوصله ش هست ولی آدم نمیدونه کی درست میگه و کی غلط!
این بیشتر آدمو به شک میندازه!
مگر اینکه کسی بینمون باشه که میدونیم خیلی بلده! و در نهایت نظر اونو قبول کنیم!

سالهای قبل بچه هایی که کنکور داستند این کار را می کردند
و در یک پست لیست می کردند سوالات و گزینه هایی که زده بودند
بهرحال هر طور صلاحه همان کار را بکنید. شاید بهتر باشه این عمل را انجام ندهید و همچنان صبر کنید.

biosta

Well-known member
دوستان من وقتم خیلی پر است و چه بسا دیر به دیر بیام انجمن
عذر خواهم . شبتون بخیر و اوقات بکام.

prinses

New member
ان شالا این طوره عزیز ، انشالا همه خوب بوده کنکورشونو سوالاشونو درست زدن :) توکل بهخواست خدا

fateme5

New member
دوستان من وقتم خیلی پر است و چه بسا دیر به دیر بیام انجمن
عذر خواهم . شبتون بخیر و اوقات بکام.

والا خدا خیرتون بده! کلی وقت میذارید برا بچه های آمارزیستی.
ممنون

پرنسس ما هم بریم؟ ایمیلتم ج دادم. چک کن.

faAl

New member
سلام
من تا اومدن جواب منتظر میمونم
راست میگین استرس داره برامون ایجاد میشه!!!
انشالله که خیر و صلاحمون سر راهمون قرارا بگیره
ولی بچه ها من به راهنمایی های بیوستا اعتقاد دارم
سال قبل هم بحث مالی و مسافت رو در نظر گرفتم و دانشگاه شرکت نکردم والان هم پشیمان نیستم

fateme5

New member
دقیقا من هم مسافت خیلی برام مهمه! بیوستا همیشه میگن مسافتو در نظر بگیرین.. واقعا ملاک مهمیه!

من اگه قبول شم فقط شهرهای نزدیک رو میزنم. اگه راه دور برم، چه بسا یه ترم نشده انصراف بدم برگردم! مخصوصا که دست به انصرافمم خوبه!!

آخرین ویرایش:

alohao

New member
سلام و خسته نباشید...
کلیدا نیومده، ولی بچه ها چند درصدی زدین؟؟؟؟

alohao

New member
ی سوال این نمره کل چطوری حساب میشه؟؟؟؟ یعنی هر سوال دستو ضربدر سه کنیم و به تعداد غلطا نمره کم کنیم؟؟؟؟

prinses

New member
اره همینطوری حساب میشه

من درصد حساب نکردم ولی ایشالا بالای 120 نمره بیارم ایشالا

فاطمه جان ، اره واقعا مسافت مهمه منم شهر خودمو اترجیه میدم اگه برم راه دور فکنم بشه یه بار وسط ترم تعطیلی بخوره برم خونه یه بار بین دو ترم ... سخته واقعا من خیلی وابستم ، ولی دیگه امسال دورترین جا رم تو اولویت اخرم میزنم اخه نمیخوام بشینم برا سال دیگه سخته، نمیدونم تا ببینیمرتبه ها چه میشود ...

m.g.h

New member
biosta پنج میلیون هزینه که گفتی شهریه دانشگاهه فقط؟یاسایرهزینه هاروهم درنظرگرفتی؟مثل مسکن وکتاب وخوراک.واقعااگه فقط شهریه باشه خیلی زیاده.مسافتم به نظرمن مهم نیست.سطح دانشگاه واستادراهنما توارشدمهمترین چیزهاهستن برای کسانی که میخوان ادامه تحصیل بدن وازالان به قکردکتری هستن.خانواده مهمترین چیزتوزندگیه هممون هست.اماهمین خانواده هرتلاشی که میکنه برای کسب موفقیت بیشترماهاست.پس به نظرمن بااینکه دوری ازخانواده سخته ولی اگه به نفعمون باشه بهتره که انجامش بدیم.وبه نظرمن 2سال چیزی نیست که نشه تحمل کرد.من چون این دوریو چندبارتجربه کردم میدونم که سخت نیست اوایل شایدسخت باشه ولی کم کم که دراونجایی که هستیدبه موفقیت می رسیدتحمل دوری هم آسونتر خواهدشدبراتون.

prinses

New member
من چون هرچی از خونه فعلیم دور تر بشم سطح دانشگاه میاد پایین میگم... ولی در کل دوری راه مساله ای نیست که بخاطرش بخوایم بعضی جاها رو نزنیم ، کاش دانشجوهای ارشد درباره خوابگاه و امکانات و استادا میگفتن ، توی اون تاپید فقط دو سه تا ار دانشجوهای ارشد خوب درباره استادا و امکانات گفتن بقیه همه چی گفتن غیر از موضوع تاپیک ! میدونید کدومو میگم؟

بالا