نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

biosta

Well-known member
دوست گرامی m.g.h
رتبه ی خوبی خواهید آورد
نه در حد قبولی در دانشگاه های مطرح اما اگر بخواهید با این درصدها قبولید
اگر انتخاب دانشگاه می کنید با دقت و آینده نگری این کار را انجام دهید.

m.g.h

New member
دوست گرامی
نمره ی شما 129 می شود به لینک زیر مراجعه کنید تا نمره ی خود را با رتبه ی قبولی های سالهای قبل بسنجید
توجه داشته باشید که بعد از آمدن کارنامه متوجه می شوید نمره ی شما خیلی کمتر از این خواهد بود مثلا 105
بهرحال امید به قبولی به عنوان نفرات آخر وجود دارد
باید صبر کرد و امیدوار بود.
ضمنا اگر مکان قبولی مهم نیست تمام کدرشته ها را با ترتیب اولویتی که برای خودتان در نظر دارید بزنید .

ببخشیدمدیرجان منظورت کدوم لینک هستش؟

m.g.h

New member
دوست گرامی m.g.h
رتبه ی خوبی خواهید آورد
نه در حد قبولی در دانشگاه های مطرح اما اگر بخواهید با این درصدها قبولید
اگر انتخاب دانشگاه می کنید با دقت و آینده نگری این کار را انجام دهید.

میشه منظورتوواضح تربگی؟یه خرده بیشترتوضیح بده البته اگه وقت داری؟

biosta

Well-known member
میشه منظورتوواضح تربگی؟یه خرده بیشترتوضیح بده البته اگه وقت داری؟

یادم شده بود چگونه نمره را حساب می کنند الان یاد آوری کردم برای خودم
نمره ی شما با این درصدها که گفتید 195 شده است و تا بحال کسی طی سالهای اخیر به یاد ندارم به این نمره رسیده باشد
نفر اول حدود 185 میشود .
اما توجه داشته باشید که این نمره در صورت نداشتن سوال غلط است و بنظرم نمره ی واقعی شما در کارنامه حدود 150 میشود .
این نمره ی عالی است و حرفم را پس می گیرم چرا که اگر دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول نباشید دانشگاه های دیگر قبولید ، البته این سخن با فرض کسب نمره ی 150 است.

prinses

New member
به سایت
Shabaneh.tums. ac.ir
مراجعه کنید من فقط در جریانم پارسال تهران 10 تا شبانه گرفته فکر میکنم سال دیگه ای شبانه نگرفتن برای امار زیستی ، البته بگم ممکنه به حد مجاز نرسه و نتونن تشکیلش بدن وتوی دفترچه نوشته خوابگاه و هیچ تسهیلات دانشجویی داده نمیشه به دوره شبانه ، برای تهرانیا خوبه که خونه خودشونه یا برای اونایی که فامیل دارن ، چون اجاره ها اوووووووه بالاست

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
دوستان عزیزم
امسال سومین سالی است که داوطلبان کنکور را در این انجمن راهنمایی می کنم و همیشه موقع انتخاب دانشگاه که میشود
می گویم یکی از مهمترین اولویت هایتان برای ترتیب دانشگاه ها مسافت باشد.
نمی دانم چقدر دور از خانواده بودیده اید تا بحال
اما مسافت را لطفا بهت وزن سنگینی بدهید.

fateme5

New member
من گیج شدم:21:

کارنامه های دو سال اخیر کلی باهم فرق دارن!
انگار سال به سال خیلی فرق میکنه!

biosta

Well-known member
دوستان عزیزم
امسال سومین سالی است که داوطلبان کنکور را در این انجمن راهنمایی می کنم و همیشه موقع انتخاب دانشگاه که میشود
می گویم یکی از مهمترین اولویت هایتان برای ترتیب دانشگاه ها مسافت باشد.
نمی دانم چقدر دور از خانواده بودیده اید تا بحال
اما مسافت را لطفا بهت وزن سنگینی بدهید.

البته الان زمان انتخاب دانشگاه نیست اما بهتره از الان مشورت ها را بگیرید و اولویت هایتان را بچینید .

prinses

New member
فاطمه جان رفتی تاپیک های قبل رو دیدی؟ اره منم دقت کردم بهشون ، که چقدر فرق داره ....

biosta

Well-known member
من گیج شدم:21:

کارنامه های دو سال اخیر کلی باهم فرق دارن!
انگار سال به سال خیلی فرق میکنه!

آسان و یا سخت بودن سوالات
تعداد سوالات حذفی
باعث میشه با یک نمره ی ثابت در سالهای مختلف رتیه های مختلفی آورد.

biosta

Well-known member
این درصدها و نمره ها و رتبه های سالهای قبل دقیق و درست است و از این جهت مطمین هستم.

fateme5

New member
آره دیدم اونا رو!
خیلی فرق میکنن باهم!

اوه خدای من! تا قیل اینکه آن شم اصلا و ابدا استرس نداشتم(حتی سر جلسه کنکور!) ولی الان استرس گرفتم!!:5:

prinses

New member
اره داوطلبا فرق دارن و سوالا فرق داره ، 100 درصد نتایج اون سالهارو نمیشه تعمیم داد ولی یه حدودی درسته که اقای کیانی با سابقه و تجربشون من دقت کردم خوب تخمین میزنن و درسته با یه تقریبی

prinses

New member
چرا سنا رشته ما رو تحویل نگرفته واقعا که برای ما کلید منتشر نکرده .... جای دیگه ای سراغ ندارین ¡؟¡ :(

fateme5

New member
بعععععععععله! در تخصص بیوستا که شکی نیست!

فقط کاش زودتر کلیدها بیاد بدم یکی برگه مو صحیح کنه!
خودم دلشو ندارم!

fateme5

New member
مثل اینکه کلیدهای دکتر خخللیلی هم هست! البته برای رشته ی ما نمیدونم جواب دادن یا نه!
کاش زودتر کلیدهای اصلی بیاد بابا!

biosta

Well-known member
شبانه ی تهران به تکمیل ظرفیت می رسد
فقط مسئله هزینه مطرح است وگر نه شنابه این دانشگاه هم خیلی خیلی ارزش دارد .
هزینه ترمی حدود 5 میلیون تومان

biosta

Well-known member
اره داوطلبا فرق دارن و سوالا فرق داره ، 100 درصد نتایج اون سالهارو نمیشه تعمیم داد ولی یه حدودی درسته که اقای کیانی با سابقه و تجربشون من دقت کردم خوب تخمین میزنن و درسته با یه تقریبی

سال 91 تخمین زدم رتبه ها را
و می گفتم قبول نیستید می گفتم احتمالا قبول نیستید
اما قبول شدند، درست تخمین می زدم اما ظرفیت ها از 80 نفر به 125 نفر رسید و تخمین های من رو برای محل قبولی و این که اصلا قبول باشد یا نه بهم ریخت . ب
عد که نتایج آمد کلی ملت ازم طلبکار بودند.
دوستان به درصدها و نمره های سال های قبل مراجعه کنید و خودتان را مقایسه کنید .
این طوری بهتر قضاوت می کنید وضعیت تان را و خودتان می توانید بسنجید وضعیت خودتان را بدون این که من بخواهم نظری بدهم.

prinses

New member
من اون تخمینایی رو دیدم که تقریبا درست بود ، اره اینقدر درصد خطا که هست ، کلا جامعهها با هم فرق دارن ، تجربه خیلی تاثیر داره دید شما با ما فرق داره ، و نظر شما دقیق تره
بی تعارف عرضمیکنم

5 میلیون؟ وای من فکردم کمتر میشه تو اون سایت دانشگاه تهران که دیدم ، خب پس یکم تجدید نظر میکنم روش
نمیدونم بی ارزه یا نه....

بالا