نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

jojo.ph

New member
سلام به همگی دوستان وتبریک فراوان به هرکی که قبول شده....:riz304::riz304::riz304:
ایران قبول شدم من...

Mahsabani

New member
تبریک به همگی. بچه ها من دوستم بین الملل شیراز قبول شده کسی میدونه شهریه بین الملل چه جوری هست

jojo.ph

New member
تبریک به همگی. بچه ها من دوستم بین الملل شیراز قبول شده کسی میدونه شهریه بین الملل چه جوری هست
مرسی انشالا سال بعد مابه شما تبریک بگیم..
تاجایی که من شنیدم شهریش زیاده احتمالابین 5تا7میلیونی باشه....

amin.ghz

New member
سلام.دانشگاه تهران شبانه قبول شدم.به هرکی هم که قبول شده تبریک می گم.
نمی دونم چرا هر دفعه من میام اینجا رقمایی که واسه شبانه می گن زیاد می شه...
من رفتم سایت دانشگاه یکم گشتم.دیدم اگه 12 واحد بردارم می شه 4میلیون و 440 هزاز تومن یا یه چی تو این مایه ها.یه درس تک واحدی فقط عملیه که یکم بیشتره...

sungirl0077

New member

SEM

New member
سلام بچه ها
یه سوال داشتم، کسایی که ثبت نامشون غیر حضوریه باید از مدارکشون اسکن بگیرن و بفرستن یا باید در سایت ثبت نام کنند و مدارکی که گفته شده رو به آدرسی که دادن ببرن؟

کرهانی

New member
سلام بچه ها
یه سوال داشتم، کسایی که ثبت نامشون غیر حضوریه باید از مدارکشون اسکن بگیرن و بفرستن یا باید در سایت ثبت نام کنند و مدارکی که گفته شده رو به آدرسی که دادن ببرن؟
سلام ،غیر حضوری ها کاملا مراحلش اینترنتیه و اسکن مدارک رو باید آپلود کنن ، بعدا یا توی شهریور یه تاریخ میدن برای ثبتنام حضوری و مدارک مورد نیاز رو میگن ، یا اینکه مهر یه تاریخ میدن که مدارک رو تحویل بدید

البته من از دوستان پرسیدم

راستی کسی اصفهان قبول نشده؟!

SEM

New member
سلام ،غیر حضوری ها کاملا مراحلش اینترنتیه و اسکن مدارک رو باید آپلود کنن ، بعدا یا توی شهریور یه تاریخ میدن برای ثبتنام حضوری و مدارک مورد نیاز رو میگن ، یا اینکه مهر یه تاریخ میدن که مدارک رو تحویل بدید

البته من از دوستان پرسیدم

راستی کسی اصفهان قبول نشده؟!
ممنون[emoji259]

biosta

Well-known member
سلام به همگی
خانم کرهانی زحمت می کشند متشکریم
دیگه اینجانب به عبارتی اقای کیانی تو چند سال اخیر خیلی تو این انجمن تلاش کردن و کمی خسته اند
و مشغله های شان زیادتر از قبل شده برای همین حضورشان کم رنگ است.

کرهانی

New member
سلام به همگی
خانم کرهانی زحمت می کشند متشکریم
دیگه اینجانب به عبارتی اقای کیانی تو چند سال اخیر خیلی تو این انجمن تلاش کردن و کمی خسته اند
و مشغله های شان زیادتر از قبل شده برای همین حضورشان کم رنگ است.

سلام اقای کیانی
انشاءا ... به زودی خبر دکترای شمارو بشنویم
کمی استراحت کنید اما هنوز این انجمن و بچه هاش به کمکای شما نیاز دارن
واقعا بابت وقتایی که گذاشتید :riz304:ممنون

بالا