▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 95 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sasan71

New member
من موندم برای بیوشیمی چی بخونم چون برای ایمنی ضریبش یکه ? لطفا کمک میکنید? لنینجر هم خیلی حجمش زیاده

eeeeeeehsan

New member
من موندم برای بیوشیمی چی بخونم چون برای ایمنی ضریبش یکه ? لطفا کمک میکنید? لنینجر هم خیلی حجمش زیاده
صبر کن تا نتایج بیاد.

سلام به نظرتون بهترین ترجمه بیوشیمی کدوم انتشارات و مترجمش کیه البته ویرایش جدید
اندیشه رفیع _ یا ایییژ یا اطمینان
خواهشا جواب بدید
سلام
این سوالتون رو باید تو انجمن بیوشیمی بپرسید، هرچند جواب نمیدن هیچ کدومشون، ولی چون واسه ما ضریبش یکه اینجا کسی بیوشیمی درست حسابی نخونده.
ولی بهت توصیه می کنم بری از نزدیک تو کتابفروشی ببینی، یا اگه کسی داری بگو واست عکس بگیرن خودت با دیدن ترجمه تصمیم بگیر.

bioshimi93

New member
سلام به نظرتون بهترین ترجمه بیوشیمی کدوم انتشارات و مترجمش کیه البته ویرایش جدید
اندیشه رفیع _ یا ایییژ یا اطمینان
خواهشا جواب بدید
سلام
بهتر بود تو بخش بیوشیمی سوال میکردین
ترجمه ی کدوم کتاب؟لنینجر یا دولین؟لنینجر که ترجمه رضا محمدی انتشارات آییژ خوبه دولین هم مترجم زیاد داره زیاد دنبال اسم مترجم نباش یه کتابه هر کی برداشته برا خودش ترجمه کرده فرق زیادی ندارن
زیاد هم دنبال رفرنس نباش 25 تا سوال رو با یه کتاب تست میشد جواب داد ولی برای مفهومی خوندن اگه پایه ی ضعیفی داری خوبه هر فصلی که اشکال داری یه نگاه بندازی من که از رفرنس خوندن خوشم نمیاد خیلی سنگینه بیش از حد توضیح دادن
موفق باشی

آخرین ویرایش:

*baroon*

New member
واسه بیوشیمی به نظر من کتاب برای کنکور بیوشیمی جواب ضریب یک رومیده!البته من خودم نخوندمش ازبچه ها شنیدم یکی از دوستام باخوندن این کتاب رشته ی بیوشیمی بالینی ساری قبول شد

ati1408

New member
سلام دوستان ، همگی خوبین ؟ کتاب تست خوب زیست سلولی و مولکولی چی سرغ دارین که تست های جدید آزمون های مختلف توش باشه ؟ البته به جز کتاب آ.ی.کیو.بی ؟

Avid.93

New member
سلام به همه دوستان تازه نفس ... ان شاءا... که با انرژی شروع کنید و تا آخرش هم ادامه بدید
من که به لطف دوستان سنجشی باید امسال برای طرح ثبت نام کنم ولی یسری تجربیاتم براتون بگم بد نیست
اول ااینکه به هیچ عنوان به حرف اطرافیان و انرژی منفیاشون توجه نکنید من خودم ترم آخر کارورزی بودم درست بعد از تابستون هر مرکزی که میرفتیم هرکس یه چیزی میگفت واز بخت بد من اولین مرکز یه همکاری بود که معتقد بود ارشد به هیچ دردی نمیخوره و عاقللانه تره که مجددا کنکور بدیم واولین وقفه در برنامه من ایجاد شد چون یه مقدار بی انگیزم کرد...
بعد اینکه حتما به صورت مستمر بخونید حتی کم ولی بخونید و اصلا اجازه ندید برنامتون عقب بیافته و بعد عید فقط و فقط وفقط بذارید برای مرور کاری که من فقط برای ایمنی انجام دادم متاسفانه...
زیست باید چندبار مرور بشه به نظرم چون به شدت فراره و کتاب با پاسخنامه تشریحی (همون معروف!!!هرجور مینویسم حذف میکنه) به نظرم خوبه برای تست
لازم نیست استرس داشته باشید به نظر من 60-70 درصد کنکور ارشد بدون اغراق مرور و مرور و مروره ...
ان شاء ا... همه شما از قبولیای سال دیگه هستید فقط باید بخواید و حرکت کنید همین:riz304:

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
چرا ؟؟؟؟
وقتی من میخواستم کتاب تست بخرم میگفتن این کتاب خوبه
بعد گفتن آی.کی.بی
کتاب زیستی هم ک خریدم خلاصه لودیش انتشارات رفیع هستش

احتمالا کتابش غلط زیاد داره . آره ؟

- - - updated - - -

احتمالا کتابش غلط زیاد داره . آره ؟
دقیقن. پر از غلط، املایی، مفهومی و علمی.
و پاسخ های الکی تشریحی، و چرت و پرت و متن هایی که زمین تا آسمون با متن کتب بخصوص لودیش فرق می کنه.
بهترین کار خرید یه دونه i.q.b هست و پاسخ هاش رو از تو کتاب پیدا کنید که تنبل نشین.
نخواستین هم سوالات کنکورهای 88 تا 94 هم ارشد هم دکترا رو کار کنید کفایت می کنه.

همون خلاصه لودیش اندیشه رفیع! آدم با خوندنش از زندگیش سیر میشه o_O

muhammad133

New member
دوستان به نظر شما واسه میکروب که ضریبش یکه رفرنس بخونیم یا ج.ز.و ه ؟ازبین رفرنس ها کودمش خوبه مورای یا جاوتز .در ضمن نظرتون چیه تو واتساپ یه گروه تشکیل بدیم

mahya70

New member
و پاسخ های الکی تشریحی، و چرت و پرت و متن هایی که زمین تا آسمون با متن کتب بخصوص لودیش فرق می کنه.
بهترین کار خرید یه دونه i.q.b هست و پاسخ هاش رو از تو کتاب پیدا کنید که تنبل نشین.

ای وای بر من ....هم کتاب تست هم خود کتابم پ ناجور بوده!!!!

- - - Updated - - -

ای وای بر من ....هم کتاب تست هم خود کتابم پ ناجور بوده!!!!

Sahar_az

New member
واقعا عبادی کتاب مزخرفیه
فقط در یه صورت می تونه خوب باشه اونم اگه برای بانک سوال می خواید ولی برای آموزش افتضاح
من هی می خوندم هی می دیدم جوابش به کتابم نمی خوره
فکر می کنم کلا بر اساس منابع قدیمی مثل مجد نوشته شده
من خودم i/q/b رو ندیدم ولی تعریفش رو شنیده بودم از دوستان که لااقل غلط جواب نداده

eeeeeeehsan

New member
دوستان به نظر شما واسه میکروب که ضریبش یکه رفرنس بخونیم یا ج.ز.و ه ؟ازبین رفرنس ها کودمش خوبه مورای یا جاوتز .در ضمن نظرتون چیه تو واتساپ یه گروه تشکیل بدیم
من جاوتز رو بیشتر شنیدم که گفتن خوبه، ولی فعلن صبر کنید تا نتایج قبولی ها بیاد از بچه های قبول شده بپرسیم.
اگرم جـزوه کامل پیدا کردید که چه بهتر، این دیگه تصمیمش با شماست.
گروه هم بسیار عالیه.. ولی اگه هدفتون تجمعه بچه های هماتو یه گروه تشکیل دادن، می تونید شرکت کنید تو گروهشون.
بچه های ایمنی تابستون یه دونه دیگه مطالعه گروهی هم خواهند داشت که سبکش یکم فرق می کنه با این مطالعه گروهی و گروهی هم تو تلگرام تشکیل داده میشه و ...

Immunity

Well-known member
من جاوتز رو بیشتر شنیدم که گفتن خوبه، ولی فعلن صبر کنید تا نتایج قبولی ها بیاد از بچه های قبول شده بپرسیم.
گروه هم بسیار عالیه.. ولی اگه هدفتون تجمعه بچه های هماتو یه گروه تشکیل دادن، می تونید شرکت کنید تو گروهشون.
بچه های ایمنی تابستون یه دونه دیگه مطالعه گروهی هم خواهند داشت که سبکش یکم فرق می کنه با این مطالعه گروهی و گروهی هم تو تلگرام تشکیل داده میشه و ...

salam...nazar manam ye goroh toye telegrame...fekre khobie..man ozve ye goroh bacteri bodam emsal keyli komak konandas

- - - Updated - - -

salam...nazar manam ye goroh toye telegrame...fekre khobie..man ozve ye goroh bacteri bodam emsal keyli komak konandas

CTLA4

New member
چرا ؟؟؟؟
وقتی من میخواستم کتاب تست بخرم میگفتن این کتاب خوبه
بعد گفتن آی.کی.بی
کتاب زیستی هم ک خریدم خلاصه لودیش انتشارات رفیع هستش

هر کتابی میخری تست سلولی و مولکولی انتشارات کتابخانه فرهنگو نخر. به جرات میتونم بگم بدترین کتابیه که از اوله خلقت بشر تا به امروز نوشته شده

mahya70

New member

درس ایمنی من جالب نیست و اگر اجازه بدین میخوام با شما هم همراه باشم

- - - Updated - - -

درس ایمنی من جالب نیست و اگر اجازه بدین میخوام با شما هم همراه باشم

bioloji945

New member
بچه ها بیوشیمی دکتر پروین پاسالار کسی خونده یا اطلاعی ازش داره؟استاد ما این کتابو معرفی کرده.نظر شما چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا