نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی اردیبهشت 94

irani

New member
سلام بچه ها میشه جوابای بیوشیمی رو بزارید مطمئن شم درصد بگیرم?
البته میدونم تابلو بود ولی محض اطمینان

مائده 70

New member
پس با این اوصاف واسه سال دیگه باید همه دروس رو بدون توجه به ضرایبشون دقیق خواند
لیف آدمو مشخص نمیکنند!!
من میخاستم برم لنینجر بخرم شروع کنم الان واقعا نمیدونم چکار کنم!!!!

alireza-ja

New member
یعنی خوشم میاد زدن توی برجک بیوشیمی ها هیچکس حرفی ازش در نمیاد. اینجا فقط بیوشیمی ها ضرر کردن.

یاسمنم

New member
من که خودمو واسه ی بیوشیمی سخت آماده کرده بودم خوندن اون همه متابولسم، دولین با بالینی هاش افسوس ...:smiliess (2): یعنی کسی که از اسفند شروع کرده با منی که از پاییز شروع کردم فرقی نبوده واقعا این درست نیست ،همیشه درس با ضریب بالا تعیین کننده رتبست ولی حالا ی درس مثل سلولی که واسه ماهم تازه اضافه شده تعیین کننده باشه .

bioshimi93

New member
من که خودمو واسه ی بیوشیمی سخت آماده کرده بودم خوندن اون همه متابولسم، دولین با بالینی هاش افسوس ...:smiliess (2): یعنی کسی که از اسفند شروع کرده با منی که از پاییز شروع کردم فرقی نبوده واقعا این درست نیست ،همیشه درس با ضریب بالا تعیین کننده رتبست ولی حالا ی درس مثل سلولی که واسه ماهم تازه اضافه شده تعیین کننده باشه .
:tsimuzpzwoap1t9y3o7
:sad:

alireza-ja

New member
ولی دقت کردید از پارسال کنکور بهداشت با علوم هماهنگ شدن؟

پارسال علوم بیوشیمی سخت بهداشت سخت. پارسال علوم سلولی نسبتا آسون بهداشت آسون

امسال علوم بیوشیمی آسون بهداشت هیچی نگم بهتره. امسال علوم سلولی سخت بهداشت سلولی هیچی نگم بهتره.

امیدوارم ظرفیتهاش هم با علوم هماهنگ بشه.

bioshimi93

New member
ولی دقت کردید از پارسال کنکور بهداشت با علوم هماهنگ شدن؟

پارسال علوم بیوشیمی سخت بهداشت سخت. پارسال علوم سلولی نسبتا آسون بهداشت آسون

امسال علوم بیوشیمی آسون بهداشت هیچی نگم بهتره. امسال علوم سلولی سخت بهداشت سلولی هیچی نگم بهتره.

امیدوارم ظرفیتهاش هم با علوم هماهنگ بشه.
حتما ظرفیتها هم کمتر از پارسال میشه!!!!!

nrk

New member
سلام دوستای گل بیوشیمیستم
محض همدردی اومدم
من رشته اولم نانو هستش و بیوشیمی رو همینطوری به عنوان رشته دوم شرکت کردم و سر جلسه فقط منتظر بودم یه سری سوال بیوشیمی تخصصی دستم بدن ...که البته خبری نشد و با وجود اینکه روز قبلش تا 6 سرجلسه نانو بودم و کلن از خستگی داشتم میمرم بازم چهل و خورده ای بیوشیمی زدم..
واقعن آدم میمونه به اینا چی بگه آخه؟!

alireza-ja

New member
سلام دوستای گل بیوشیمیستم
محض همدردی اومدم
من رشته اولم نانو هستش و بیوشیمی رو همینطوری به عنوان رشته دوم شرکت کردم و سر جلسه فقط منتظر بودم یه سری سوال بیوشیمی تخصصی دستم بدن ...که البته خبری نشد و با وجود اینکه روز قبلش تا 6 سرجلسه نانو بودم و کلن از خستگی داشتم میمرم بازم چهل و خورده ای بیوشیمی زدم..
واقعن آدم میمونه به اینا چی بگه آخه؟!

نوش جونتون اصلا شما 80 بزن. طراح خواسته یه حالی به همه بده و واسه سال آینده همه رو امیدوار کنه. دیگه اینکه ناراحتی نداره.

Zahra7069

New member
ضرر من ک کردم
که بیوشیمی تست گنجینه رو چندور خوندم و زبان رضا زاده ..زیست نقوی ..از ترس قبول نشدنم نیومدم سر جلسه....د آدم اینقد بدشانس ... سال دیگه با گفته های دوستان و اعتراضات یقینا تخصصی و در حد دکترا ..شانس دیگه.

آخرین ویرایش:

layale

New member
سلام دوستان
واقعا آزمون امسال مزخرف بود
بیو68
سلولی22
شیمی 50
زبان 22
من ک اصلا امیدی ندارم خوشبحال اونایی ک سلولی خوب زدن

atichemi

New member
دقیقا.من ده بار دفترچمو زیرورو کردم ببینم اشتباه نشده اخه مگه میشه درس ضریب شش با ضریب دو یه تعداد سوال باشه.ده بار از مراقبه سوال کردم الانم هنو تو شکم.بیان حذفش کنن خیال خودشونو راحت کنن دیگه

امیر 68

New member
سلام خسته نباشید
با این درصدا احتمال قبولی هست؟

بیوشیمی 92 درصد زیست 60 درصد شیمی 40 زبان 20

atichemi

New member
اگه درصد زبانتون یه کم بالاتربپد عالی میشد البته الانم درصدتون خوبه ولی حتی یه درصدم نمیشه حدس زد.من پارسال با اینکه بیو سخت بود هفتاد زدم الی و زیست بالای هشتاد و زبان 17درصد رتبم صدوچهل شد و برای قبولی همدان صدنفر جلوم بودن

zoha asl

New member
به خاطر گروه زنتیک بیوشیمی اسون شد و زیست شد سلولی مولکولی ؟؟؟؟؟؟؟

athena65

New member
کی گفت کار وزارت علوم درسته که الان میرن ازشون کپی برداری میکنن. چقد بیو خوندم هیشکی نمیفهمه.از مرور همه زدم .فقط بیو رو تقویت کردم.حالا یه ضریب ۶ با اون همه مبحث شد ۲۴ تا سوال. :sad: سر امتحان همش میگشتم دفترچم از نظر تعداد سوال درس باشه. بی برنامگی و اطلاع رسانی ضعیف تا چه حد

sisakhtpour

New member
کی گفت کار وزارت علوم درسته که الان میرن ازشون کپی برداری میکنن. چقد بیو خوندم هیشکی نمیفهمه.از مرور همه زدم .فقط بیو رو تقویت کردم.حالا یه ضریب ۶ با اون همه مبحث شد ۲۴ تا سوال. :sad: سر امتحان همش میگشتم دفترچم از نظر تعداد سوال درس باشه. بی برنامگی و اطلاع رسانی ضعیف تا چه حد
ای خدا...به راحتی آیندم رو به باد فنا دادن...

بالا