مطالعه گروهی آزمون کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

جهان

New member
سلام خانم نگین از من گفتن که برای بیوشیمی دنبال کتابای ترجمه نرو.
یه جزززززوه ترتمیز با تستش بگیر بخون، ولی خوب بخون که فوت آب شی :motat:

آخرین ویرایش:
سلام من امسال یکی از دوستانم امتحان رو خوب داده بود میگفت حتما قبول میشه تو علوم هم رتبش 8 شده بود جزوات بیوشیمی خ ل ل ی رو خونده بود من ازش گرفتم عالیه زبانش خیلی خوبه البته من خودم دارم مینوبسم ولی گفتم داشته باششم خوبه

negin ka

New member
امروز ج زوه خل یلی رو گرفتم فقط بیوشیمیش البته زیست سلولی مولکولی مهدوی و خل یلیم دارم.....
برا شیمی الی و عمومی موریس و مورتیمر کافیه؟

nava

New member
سلام بچه ها واسه شیمی آلی و عمومی جززززززززوه بهتره یا رفرنس؟؟؟ من خیلی وقته از درس دور بودم مخصوصا شیمییییییی

آخرین ویرایش:

مائده 70

New member
بچه ها کجایین؟!
شروع کنین دیگه ...
من میگم تا اواسط خرداد منابعمونو جمع کنیم، و استارت بزنیم
من چون یه دختر شش ماهه دارم وقتم خیلی پره
من واسه بیوشیمی نمیدونم چکار کنم میخاستم لنینجر و هارپر و دولین بگیرم حالا میبینم امسال سطح سوالا پایین بوده ولی خب معلوم نیس سال دیگه چکار کنن سخت بدن یا آسون شماها چکار میکنین؟!

محیااا

New member
یکی از دوستای صمیمی من 2 ساله داره کنکور میده و قبول نشده...و فقط و فقط جزوات دک..تر..خل..یلی رو خونده بود ومیگفت خوندن این جزوات یک ریسک به حساب میاد..وگرنه دوست من خیلی درسخون هم بود...دیگه خودتون میدونین...1 سال وقت کمی نیست...بادقت تر منابعتون رو انتخاب کنیددوستای من...

genetik

New member
سلام.من خودم واسه ارشد ژنتیک پزشکی میخونم.فقط در صورت کمبود وقت(متاهل یا شاغل)سراغ برید.من خودم امسال از جزوات استفاده کردم. زبانش عالیه-زیست سلولی متوسط به بالا. بیوشیمیش کافی نیست حداقل برا شما که میخواید بیوشیمی بالینی شرکت کنید کافی نیست.تجربشو دارم و از رتبه های برتر شنیدم فقط فقط رفرنس
(یکسال زمان کمی نیست واسه خوندن رفرنس)

جهان

New member
امروز ج زوه خل یلی رو گرفتم فقط بیوشیمیش البته زیست سلولی مولکولی مهدوی و خل یلیم دارم.....
برا شیمی الی و عمومی موریس و مورتیمر کافیه؟
کار خوبی کردی گرفتی، شیمی آلی ام یا برو کللااااس یا اونم جززززوه بگیر دوست عزیز:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

جهان

New member
سلام جزززززوه بگیرید رفرنس سنگینه
بچه ها کجایین؟!
شروع کنین دیگه ...
من میگم تا اواسط خرداد منابعمونو جمع کنیم، و استارت بزنیم
من چون یه دختر شش ماهه دارم وقتم خیلی پره
من واسه بیوشیمی نمیدونم چکار کنم میخاستم لنینجر و هارپر و دولین بگیرم حالا میبینم امسال سطح سوالا پایین بوده ولی خب معلوم نیس سال دیگه چکار کنن سخت بدن یا آسون شماها چکار میکنین؟!

جهان

New member
رفرنسا چون ترجمه ان لفظشون سنگینه
یا یه جززززوه بگیرین یا کتب تالیفی داخل کشور که خیلی ام سلیس و روونن مثه دکتر پااسالار ، امیرره نجات شکوهی و ....
شیوه ی بنده برای ارشد 95 اینه :a2d3:
هر شخصی خودش مختاره و نظری داره (صلاح مملکت خویش خسروان داند)

آخرین ویرایش:

جهان

New member
ایشالله فردا میرم ثبت نام آزززمون آزمایشیی بعد یه برنامه ریزی و ایشالله استارت...:smilies-azardl (181

k.soheyli

New member
سلام
دوستان لطف می کنید یه کتاب معرفی کنید که مثلا ساختمان آب ویا مسیر های وچرخها رو با عکس یا شکل نشون داده باشه تا بهتر متوجه بشم لطفا فارسی باشه چون هایی که دیدم هیچ کدومش دارای شکل ویا عکسی که بتوان بهتر فهمید نیست در ضمن دوستان برای شروع چه کتابهایی خریدید که منم برم بگیرم

ja-alireza

New member
فقط یه کاری کنید و تصمیمی بگیرید که سال آینده اینطوریتون:smiliess (15)::13::5::p7977cujr38iyymsu8: نشه

جهان

New member
سلام.واسه ساختمان آب کتابای شیمی پایه
کتاب بیوشیمی نجات شکوهی متابولیسما رو شماتیکم نشون داده
من خودم زبان:504،تافل،gre،مدیکال ترمینولوژی، متون پرشکی
سلولی مولکولی خلیییلی و عبادی
بیوشیمی جزوات دانشگاهیم و کتب: نجات شکوهی، شهبازی ملک نیا، پاسالار
شیمی ام مورتیمروکتاب نادری سهی
سلام
دوستان لطف می کنید یه کتاب معرفی کنید که مثلا ساختمان آب ویا مسیر های وچرخها رو با عکس یا شکل نشون داده باشه تا بهتر متوجه بشم لطفا فارسی باشه چون هایی که دیدم هیچ کدومش دارای شکل ویا عکسی که بتوان بهتر فهمید نیست در ضمن دوستان برای شروع چه کتابهایی خریدید که منم برم بگیرم

k.soheyli

New member
جهان جان ممنون از راهنمایی شما عزیز منظورم فقط آب نبود کلی میگم مثلا اطلسی داره که کامل یا شماتیک البته فارسی باشه وشماتیک توضیح داده باشه ممنون میشم راهنماییم کنید ببخشد نظرتون در مورد سلولی مولکولی بین و عبادی کدوم بهترن

آخرین ویرایش:

ja-alireza

New member
جهان جان ممنون از راهنمایی شما عزیز منظورم فقط آب نبود کلی میگم مثلا اطلسی داره که کامل یا شماتیک البته فارسی باشه وشماتیک توضیح داده باشه ممنون میشم راهنماییم کنید ببخشد نظرتون در مورد سلولی مولکولی بین و عبادی کدوم بهترن

واسه بیوشیمی من اطلس خیلی خوبی سراغ دارم ولی نوشته های داخل عکس انگلیسی هستند.

این رو حتما دانلود کنید ببینید. واسه زبان تخصصیتون هم عالیه. ضمن اینکه اسامی داخل شکل خوب انگلیسیش با فارسیش تفاوتی نداره.

دانلود رایگان کتاب اطلس رنگی بیوشیمی | سایت جامع علوم پزشکی ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا