مطالعه گروهی آزمون کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

m14

New member
شما برای شیمی عمومی و آلی چی خوندید؟

من شیمی آلی نادری رو خوندم برای شیمی عمومی هم برای.کنکور را تهیه کردم ولی وقتی منابع اعلام شد دیدم اشاره ای به عمومی نشده نخوندم سرجلسه هم با اطلاعات قبلیم جواب دادم

جهان.

New member
سلام دوست عزیز.
منابعتون کافیه
فقط برای شیمی عمومی دبیرستان و شیمی آلی هم اگه براتون مقدوره برید کللاس و کنارش کتاب نادرری
زبان هم کتاب لغات تافل و 504 و سوالات سالای پیش
یعنی شیمی عمومی نمیخاد دیگه؟
منم ایشالا از اول تابستون کم کمک شروع میکنم
منابع من ایمنی بوده الان تصمیم دارم بیو بخونم
بنظرتون اینا ک میگم کافیه یا برم جدید بخرم
بیو جزو ه خلی لی +هارپر
زیست نقوی +مهدوی
شیمی ندارم
زبان تافل

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز.
منابعتون کافیه
فقط برای شیمی عمومی دبیرستان و شیمی آلی هم اگه براتون مقدوره برید و کنارش کتاب نادرری
یعنی شیمی عمومی نمیخاد دیگه؟
منم ایشالا از اول تابستون کم کمک شروع میکنم
منابع من ایمنی بوده الان تصمیم دارم بیو بخونم
بنظرتون اینا ک میگم کافیه یا برم جدید بخرم
بیو جزو ه خلی لی +هارپر
زیست نقوی +مهدوی
شیمی ندارم
زبان تافل

آخرین ویرایش:
سلام به همگی بیوشیمی دولین رضا محمدی رو خریدم به نطرم خوبه کنار میخونم دیگه کتاب نمیخرم خیلی گرونه

سلام واقعا سوالات پارسال سخت بود مثلا یکی از سوالات در مورد کمبود پیروات دهیدروژناز بود که پرسیده بود تمام انزیم ها در سرم فرد افزایش میابد به غیر از چی من تمام دولین رو گشتم تا پیداش کردم واقعا باید خط به خط خونده بشه

sepide.s

New member
سلام دوستان.من بیوشیمی پوران پژوهش دکتر احسانی به علاوه ی کتاب تست دکترجعفرنژاد رو خوندم بیوشیمی رو نزدیک 90 زدم.این دوتا عالین اگه میخاین بخونین.اگه منابع دیکه هم اضافه براینا دارین میتونین درکنارش بخونین.ولی به نظر من همون دوتا کافیه.

سلام به همگی واقعا گیج شدم به نظر شما واسه زبان چی بخونیم هر کس چیزی میگه
لزگی - یعقوبی - - تافل پیشنهاد شما چیه واسه کسی که زبانش ضعیفه چکار باید کرد

جهان.

New member
سلام دوست عزیز
زبان حد ومرز نمیشناسه
هرچی بیشتر بخونید، قوی تر میشین
به یعقوبی و لزگی و ... نیست.

sepide.s

New member

به نظر من تافل و آی کیو ب ی دکتر خلیل ی کمکتون میکنه.این کتاب خلیل ی که میگم واقعاااااااااا عالیه.چون حاوی کنکورای سالهای گذشته به همراه لغات سوالات چهارگزینه ای و حتی لغات ریدینگ هاش.همچنین حاوی لغات کلیدی کنکور وزارت بهداشت هست که آخر کتابه.به نظر من لزگی نیاز نیست.شما کل لغات کنکورای سالهای گذشته رو بلد باشین کم کم 50 درصد میتونین بزنین که تو همین کتاب خلیل ی هست که گفتم.

آخرین ویرایش:

sepide.s

New member
به نظر من تافل و آی کیو ب ی دکتر خلیل ی کمکتون میکنه.این کتاب خلیل ی که میگم واقعاااااااااا عالیه.چون حاوی کنکورای سالهای گذشته به همراه لغات سوالات چهارگزینه ای و حتی لغات ریدینگ هاش.همچنین حاوی لغات کلیدی کنکور وزارت بهداشت هست که آخر کتابه.به نظر من لزگی نیاز نیست.شما کل لغات کنکورای سالهای گذشته رو بلد باشین کم کم 50 درصد میتونین بزنین که تو همین کتاب خلیل ی هست که گفتم.این اون چیزیه که کافیه...البته ناگفته نمونه هرچی بیشتر زبان بخونین و کار کنین قوی تر میشین.ولی من خودم چون خیلی فرصت نداشتم تافل و آی کیو ب ی خلیل ی رو خوندم.بااین دوتا میشه بالای 50 یا حداقل 50 رو زد.

nafasmrn

New member
دوستان سلام
میشه ی کمک به من بکنید
برای رشته تکنولوژی گردش خون تو قسمت بیوشیمی دوتا منبع اعلام شده
بیوشیمی دولین و بیوشیمی استرایر
من چون واسه خودم نمیخوام و اشنایی با این رشته ندارم نمیدونم این منابع ترجه فارسی دارن یا نه؟؟ اگه دارن کدوم ترجمش بهتره و اگه ندارن کتاب جایگزین هست براشون؟؟ممنونم

nafasmrn

New member
ی فضولیم بکنم برای زبانتون البته جسارتا
من سال قبل کنکور وزارت بهداشت زبان رو ده درصد زدم ولی امسال پنجاه ک البته بیشترم میشد زد
من خودم لزگی خوندم خیلی راضیم دوستمم یعقوبی خونده اونم به همین ترتیب راضیه برای زبان مهم اینه کتابی رو ک میخوید درست بخونید نخواید مارپله ای ازش رد شید شما هرکتاب رفرنسی رو خوب بخونید حداقل پنجاه میزنید

سلام به نظرتون واسه شیمی عمومی چی بخونیم مورتیمر که خیلی زیاده پیشنهاد شما چیه
یا کتاب خواهشا کمک کنید چون امسال شیمی عمومی من دفترچه رو نگاه کردم خیلی اومده بود

سلام به نظرتون واسه شیمی عمومی چی بخونیم مورتیمر که خیلی زیاده پیشنهاد شما چیه
ج * ز *و *ه یا کتاب خواهشا کمک کنید چون امسال شیمی عمومی من دفترچه رو نگاه کردم خیلی اومده بود

مائده 70

New member
مورتیمر ک خوبه ! متنش روونه تازه خیال آدم راحته ک رفرنس خونده به نظرم یه ماهه میشه دو جلدشو جمع کرد

سلام دو هفتست هیچی نخوندم ولی به نظرم این روش خوبه:
قبلا از خوندن هر فصل ابتدا تست های اون فصل رو نگاه کنید بهد خوندن رو شروع کنید سپس برای مرور نکات تست ها رو کنار کتاب یا ای که میخونید بنویسد
واقعا مشکله زبان نمیدونم واسه زبان چکار کنم

مائده 70

New member
اتفاقا من با یکی از رتبه های برتر ک مشورت کردم همین روشو پیشنهاد کرد
ولی حتما باید یه کتاب تست طبقه بندی شده کنار دست آدم باشه
راستی بچه ها از سوالات کنکور دکترا غافل نشید امسال چند تا از سوالا، سوالای تکراری دکترا بوده

alireza-ja

New member
خوب دوستان بدلیل مجموعه ای شدن آزمون ان شاالله از این به بعد واسه رفع اشکال دروس بیوشیمی به تاپیک زیر مراجعه کنید:

http://forum.oloompezeshki.com/thread16690.html#post643438

و برای گزارشات و صحبتا و سوالات مشاوره ای و ... هم به تاپیک زیر مراجعه کنید.

http://forum.oloompezeshki.com/thread16676.html

منتظر حضور پر رنگتون در تاپیکای مربوطه هستیم.

با عرض پوزش از همگی از این لحظه تاپیک بسته شد.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا