بچه های ایمنی, بیوشیمی را دریابید........

mojiii1369

Member
bichemistry.jpg

سلام دوستان.با اجازه دوستان خواستم بگم من این فلش کارت رو به زور تهیه کردم.خیلی عالیه.واقعا ارزش اون همه دردسر رو که برای تهیه کردنش کشیدم داشت.فقط کاش زوذتر به دستم میرسید.
امیدوارم بتونید تهیه کنید و استفاده کنید.

behnaz.h

New member
سلام دوستان خسته نباشید منم بدبختانه با بیوشیمی خیلی مشکل دارم چون از پایه ضعیفم بخشهای آسونشو خوندم مثل هورمون و...اما بخشهای اصلی رو نخوندم ضریبش 1 هست
فقط یه سوال دارم بیوشیمی رو در حد همین سوالای سال قبل میدن یا باید از پایه بلد باشیم؟ چون من دارم با کتاب تست جعفرنزاد میخونم مفیده یا کلا بزارم کنار ؟
ژنتیک ضریبش 5 هست بدبختی من شده بیوشیمی واز همه بدتر دفترچه ما با گروه بیوشیمی یکی هست یعنی سوالایی رو که اونا با ضریب 6 جواب میدن همونارو ما باضریب 1 جواب خواهیم داد اما اونا ژنتیک مارو اصلا جواب نمیدن چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

eeeeeeehsan

New member

سلام دوستان.با اجازه دوستان خواستم بگم من این فلش کارت رو به زور تهیه کردم.خیلی عالیه.واقعا ارزش اون همه دردسر رو که برای تهیه کردنش کشیدم داشت.فقط کاش زوذتر به دستم میرسید.
امیدوارم بتونید تهیه کنید و استفاده کنید.
شما چطوری تهیش کردین؟ شماره ای آدرسی چیزی اگه هست بدین.
من با این دو شماره تماس گرفتم نداشتن: 66475793 - 66414474

سلام دوستان خسته نباشید منم بدبختانه با بیوشیمی خیلی مشکل دارم چون از پایه ضعیفم بخشهای آسونشو خوندم مثل هورمون و...اما بخشهای اصلی رو نخوندم ضریبش 1 هست
فقط یه سوال دارم بیوشیمی رو در حد همین سوالای سال قبل میدن یا باید از پایه بلد باشیم؟ چون من دارم با کتاب تست جعفرنزاد میخونم مفیده یا کلا بزارم کنار ؟
ژنتیک ضریبش 5 هست بدبختی من شده بیوشیمی واز همه بدتر دفترچه ما با گروه بیوشیمی یکی هست یعنی سوالایی رو که اونا با ضریب 6 جواب میدن همونارو ما باضریب 1 جواب خواهیم داد اما اونا ژنتیک مارو اصلا جواب نمیدن چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
سلام
نه مفیده همون جعفرنژاد رو بخون. احتمال زیاد در همین حد پارسال میدن. واسه رشته ایمنی هم ضریبش 1ـه.
البته زیاد سخت نگیر، در حد 40 یا 50 بزنی قبولی. به شرط اینکه درصدای درسای دیگت رو خوب بزنی.
سختیش واسه همست، باید زیاد بخونی و تکرار پشت تکرار کنی تا ملکه ذهنت بشه.

hanas68

New member
علی رضا می تونی یه عکس از فلش کارت بیوشیمی جبارزاده رو بذاری اینجا؟

نه اتفاقن اندازه گفته، زیاد نیست.
یه متابولیسم رو بخون که اسم آنزیما آشنا باشه واسط، بعد شروع کن تست خوندن، و پاسخای تشریحیشون رو نگاه کن.
کل چرخه رو نباید باهم حفظ کرد، باید تیکه تیکه حفظ کرد.
استارت بزن دستت میاد چطوری بخونی.

می تونی هم اسم آنزیم ها اینا رو کلید کنی تقلب ببری سر جلسه :)

هرسال فرق می کنه، ولی میانگین حدود 50 درصد.

ممنونم احسان جان, خخخخخخ, همونم مونده تقلب کنم سر جلسه...., تصمیم گرفتم زیاد کتابولیسمو نخونمش, چون وقت زیاد ندارم....

hanas68

New member
خدا این وزارت بهداشت بی برنامرو بکشه ما راحت شیم, آخه تایم امتحان عوض کردنتون چی بود, تغییر ضرایب چی بود, بدتر ازهمه مارو تو گروه هماتو انداختنون چی بود, خدایااااااااااا.خخخخخ

hanas68

New member
من با چند جا تماس گرفتم, اصن این فلش کارتو ندارن!!!!!! تو نتم زیاد گشتم, اصن موجودی ندارن!!!!! دور از جون همگی, ب جهنم, هرچی شد شد, بیوشیمی خر است....خخخخ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408

mojiii1369

Member
شما چطوری تهیش کردین؟ شماره ای آدرسی چیزی اگه هست بدین.
من با این دو شماره تماس گرفتم نداشتن: 66475793 - 66414474

سلام
نه مفیده همون جعفرنژاد رو بخون. احتمال زیاد در همین حد پارسال میدن. واسه رشته ایمنی هم ضریبش 1ـه.
البته زیاد سخت نگیر، در حد 40 یا 50 بزنی قبولی. به شرط اینکه درصدای درسای دیگت رو خوب بزنی.
سختیش واسه همست، باید زیاد بخونی و تکرار پشت تکرار کنی تا ملکه ذهنت بشه.

سلام.والا منم هر جا گشتم نداشتن.از یکی از دوستام گرفتم.البته با کلی دردسر.خیلی هم طول کشید به دستم برسه.شما از سایت ایران بیولوژی با خود استاد در ارتباط باشید شاید راهنماییتون کردن.

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
ما که نتونستیم تهیشون کنیم.
خود استاد جبارزاده هم ایمیل زدم گفتند همشون فیلم شدن.

این تصویر به نوبه خودش جالبه، واقعن هست کسی اینو حفظ کنه؟ :)

iZtwaVnJebcCv.jpg

ati1408

New member
ظاهرا باید محتویات این عکس رو بلد باشیم :1dco2x0p1lilzhfpg1t ولی من یکی که نهایتا ده درصد از این عکس بلد باشم . اونم شاید !
راستی بچه ها کسی یه فایل فوق خلاصه از فصل ویتامین و هورمون داره ؟ اگه بذارین اینجا عالی میشه:bunnyearsmiley:

love virology

New member
بیوشیمی خر است خخخخ/ بابا یه کتب بگیر بخون الان وقت سبک و سنگین نیست / الکی استرس هم بخودت راه نده

• Like

hanas68

New member
بچا اینجی واس ماس, ینی کلیش ماس ماس.....بچارمن بیوشیمی نجات شکوهیو گرفتم دسم, با ضروریات, دیگه ی کتاو بگیرینو بخونین.....بیوشیمی خررررررر است....

• Like
بالا