ژله رولتی

آرام 68

New member
به جای بستنی میشه از مارشمالو یا پف پفی هم استفاده کرد، من قبلا با یه بسته کوچیک پف پفی شیبا درست کردم خیلی خوب شد، فقط از بستنی شیرینتر میشه اما فک کنم درست کردنش با پف پفی راحتتر باشه تا بستنی، برا ذوب کردنش هم پف پفیا رو داخل یه کاسه بریزین و روی بخار کتری بگیرین تا ذوب بشه (با پشت قاشق له شون کنید) و به جای بستنی طبق دستور دوست عزیزمون اضافشون کنید.

hasti69

New member
باسلام درست کرد ضخامتشم هم حدود3میلی متر
خوب رول نشد؟
چندتاسوال دارم لطفا جواب بدید
ضخامتش چقدربایدباشه؟چکارکنم درهمه جا یکسان باشه؟
احساس میکنم چون نرم بودرول نمیشد
ممنون میشم بگین اشکال کارکجاست؟واینکه شماچقدراب وبستنی اضافه می کنین؟2لیوان مجموعا یایک ونیم؟
باتشکر

biotechnologist

New member
باسلام درست کرد ضخامتشم هم حدود3میلی متر
خوب رول نشد؟
چندتاسوال دارم لطفا جواب بدید
ضخامتش چقدربایدباشه؟چکارکنم درهمه جا یکسان باشه؟
احساس میکنم چون نرم بودرول نمیشد
ممنون میشم بگین اشکال کارکجاست؟واینکه شماچقدراب وبستنی اضافه می کنین؟2لیوان مجموعا یایک ونیم؟
باتشکر

سلام
برای یکسان شدن ضخامت باید روی سطح صاف بگذارید. سه میایمتر ضخامت هم زیاد نیست. احتمالا ژله تون زیادی سفت شده. یک لیوان اب و سه قاشق سوپخوری بستنی کافی هست. نیم ساعت بعد هم رول کنید.

hasti69

New member
سلام
برای یکسان شدن ضخامت باید روی سطح صاف بگذارید. سه میایمتر ضخامت هم زیاد نیست. احتمالا ژله تون زیادی سفت شده. یک لیوان اب و سه قاشق سوپخوری بستنی کافی هست. نیم ساعت بعد هم رول کنید.
بسیارسپاس دوست عزیز

- - - Updated - - -

سلام
بسیارسپاس دوست عزیز

بالا