عصرانه انلاین زبان انگلیسی

• نویسنده موضوع admin2
  • تاریخ شروع

N@RVIN

Well-known member
هیچ درسی اسونتر از زبان نیست، لغات ضروری تافل + سوالات کنکورای قبل وزارت بهداشت

هر کتابی اینا رو شامل بشه میشه منبع مناسب برای مطالعه،میخواد کتاب رضازاده باشه لزگی یا هرچی

همیشه ب دوستام ک امسال کنکور دارن هم میگم (هر وقت اه و ناله میکنن) : هر وقت سوالای کنکور ده سال اخیرو خوندی اونوقت بیا غر بزن بگو بلد بودم ولی تو ازمونا جوابگو نیست :/

لغت تنها خوندنم فایده نداره ، لغت در بهترین حالت 50% نمره ی زبانو تشکیل بده ، هر متنی خواستین بزنید ( مثلا متن ارشد 90) با دقت بخونید و ب سوالا جواب بدین بعد برین دنبال معنی کلمات جدیدش. اونقد باید متن بخونید تا یاد بگیرین چطور در عرض 3-4 دقیقه ی متنو بخونید و ی بک گروند ازش بیاد تو ذهنتون و با اون حداقل نصف سوالای متنو میشه جواب داد بعد واسه بقیه برگردید و سریع و با دقت اون قسمتی ک مربوط ب جواب هست رو مرور کنید

پارسال خیلی دیر منابع زبان عوض شد بعضیا دسپاچه شدن ک حالا چیکار کنیم من ب چیزایی ک خونده بودم اطمینان داششتم اصن مگه زبان منبع داره :) مگه لزگی منبع وزارت بهداشته ک هر کی با دقت خونده موفق بوده :) رفتم سر جلسه همون ریتم سوال دادن قبلی، همون حسی ک تو خونه تست زده بودم و درنهایت 75% زبان ک بیشترم میشد زد
:tsimuzpzwoap1t9y3o7

پرفکت :applause:

دقیقا با روخو موافقم ..هیچ کتابی نمیتونه تضمین کننده ی این باشه که شما بری آزمون ارشد و سوالاتش رو با ی درصد بالا جواب بدی چون اکثرا ریتم سوالات هر ساله فرق میکنه و چیزی که واقعیت هست اینکه نمیشه زیاد به سوالات لغات امیدی بست

منم توصیه میکنم سوالات سالهای قبل رو بخونید و حتما روی ریدینگ کار کنید ، ریندینگ چیزی هست که اگه در موردش مهارت داشته باشین حتما میتونید امیدوار باشید 40 درصد ازش نتیجه می گیرید.اما لغت را واقعا نمیشه تضمین کرد. در مرود لغات اطلاعات عمومی بالا میخواد و اینکه به لغات تخصصی رشته ت واقف باشی غیر از اون منکه هر ساله دیدم معلوم نیست لغات بیشتر از چه کتابهایی میاد.

البته کتاب لزگی و تافل و 504 هم همیشه خوب بوده ، هرچند من خودم با وجود داشتنشون نرسیدم هیچکدومو بخونم بنا به مشکلاتی که سال ارشد برام پیش اومد و حتی یه لغتم برای ارشد نخوندم و درصد زبانمم شد 56 درصد . این بخاطر اینکه تو زبان پایه قوی و داشتن مهارت ریدینگ خیلی مهمه.

موفق باشین:riz304:

بالا