بچه های ایمنی کجایید؟؟؟ منابع عوض شدند!

*baroon*

New member
بچه ها این خیلی نامردیه که ظرفیت مارو هماتو ها بخوان بگیرن این کاملا به ضرر ایمنی هاست چون مسلما هیچ ایمنی نمیتونه هماتوشو در اون حدی خوب بزنه که هماتو قبول شه ولی هماتو ها خیلی راحت میتونن ایمنیشونو بالا بزنن تازه ماشانسی برای قبولی تو رشته ی دیگه ای هم نداریم چون منابع خیلی فرق میکنه مثلا ایا میخوایم بیوشیمی شرکت کنیم ؟؟؟؟!!میتونیم شیمی الی وعمومیشو بخونیم ؟؟؟!!!!!!!میخوایم میکروب شرکت کنیم ؟؟؟؟؟!!میتونیم اون همه ویروسو باکتری وقارچ وانگل و... روبخونیم
؟؟؟؟؟؟؟!!!یا میخوایم تغذیه شرکت کنیم؟؟؟؟؟؟؟ًً!!!!!!
پس میبینیم که همه جوره به ضرر ایمونوهای بدبخت شده حتی اگر ضریب هماتو روبرامون0 بگیرن بازم نمیشه از رقبای هماتومون چشم پوشی کرد
ای خدا
بچه این شب ولادتی بیاین همه واسه هم دعا کنیم که انشالله هممون تو رشته ی مورد علاقمون قبول شیم
انشالله
الله هم صل علی محمد وال محمد

ati1408

New member
بچه ها ! من احساس میکنم خیلی خیلی عقبم! برای درس ایمونو و زبان وضعم اصلا اصلا اصلا خوب نیست!
فقط من اینجوریم یا کسی هم مثل من هست؟
بچه ها به نظرتون چه کار کنم ساعات مطالعه م بره بالا؟
تو رو خدا راهنمایی م کنین! اصلا احساس خوبی ندارم!

love virology

New member
بچه ها ! من احساس میکنم خیلی خیلی عقبم! برای درس ایمونو و زبان وضعم اصلا اصلا اصلا خوب نیست!
فقط من اینجوریم یا کسی هم مثل من هست؟
بچه ها به نظرتون چه کار کنم ساعات مطالعه م بره بالا؟
تو رو خدا راهنمایی م کنین! اصلا احساس خوبی ندارم!

شما ایمنی هستید درس اصلی نخونید یا کم ؟؟ / توی این مدت کم تست و درس توام باشه تا متوجه شید کجا و چطوری بخونید / زبان هم بصورت فلش کارتی و لایتنر شروع کنید و پیش ببرید

ati1408

New member
نه راستش خیلی عقبم. نمیدونم چکار کنم ساعات مطالعه م بالا بره.اینجوری هم نیست که نخونده باشم
ولی امیدوارم بتونم لااقل به برنامه خودم برسم
ممنون دوست عزیز

love virology

New member
میرسید شما حداقل تا اواخر فروردین باید درس اصلیتون تموم کنید و اردیبهشت مرور کلی و جمع بندی روی دروس اصلی

ati1408

New member
جدی!؟ خوبه که اینجوری! خدا خیرتون بده! بد جور استرس گرفته بودم! یه لحظه فکر کردم تا الان باید یه دور خونده باشم! من حداکثر تا اواخر بهمن یه دور رو میتونم بخونم
واقعا ممنون. به طرز شگفت انگیزی اعتماد به نفس پیدا کردم

love virology

New member
دوست خودم که امسال قبول شد البته با رتبه زیر 20 مشاوره بنده هست اصولا ماه اخر جمع بندی و زدن تست کلی و کنکورهای سال پیشه / به فکر دور هم نباشید مفید بخونید با تست تست زیاد زدن خودش نوعی تثبیت درسه

ati1408

New member
آره دقیقا درست میگید!فکر کنم چون من تست کم زدم اینجوری استرس گرفتم.
از راهنمایی مفیدتون واقعا ممنونم
موفق باشید

kolouche

New member
تبـــــریک....
عاغا بیو رو کاش کم نمیکردن ...:)))
ولی خوب شد ایمنی رو زیاد کردن.... :))))

hanas68

New member
بچه ها هماتو ضریبش صفرررررر شد، اما چرا بیوشیمی شده ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا تاریخ امتحان اومده تو اردیبهشت؟؟؟؟؟؟؟ البته خدارو هزاران مرتبه شکر که ضریب هماتو صفر شد:28:

Eagle_78

Member
بچه ها با ضریب 6 برای ایمنی دیگه خیاتون بابت رقابت با هماتو ها راحت باشه !!
تقسیم بندی ضرایب هم به نظرم خوبه فقط حیف از اون همه وقت که اکثر ما روی درس خشک بایوشیمی گذاشتیم...
زمان امتحان جوری شد که دیگه وقت سرخاروندن هم نیست :wacsmiley:

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
بچه ها با ضریب 6 برای ایمنی دیگه خیاتون بابت رقابت با هماتو ها راحت باشه !!
تقسیم بندی ضرایب هم به نظرم خوبه فقط حیف از اون همه وقت که روی بایوشیمی گذاشتم...
زمان امتحان جوری شد که دیگه وقت سرخاروندن هم نیست :wacsmiley:
آخ آخ محمد من درست نقطه مخالف توئم، خیلی خوشحالم بیوشیمی ضریبش کم شد =)))

Eagle_78

Member
آخ آخ محمد من درست نقطه مخالف توئم، خیلی خوشحالم بیوشیمی ضریبش کم شد =)))

نه منم از اون لحاظ خوشحالم حداقل دیگه وقت اضافی رو متابولیسم نمی زارم:tonguesmiley:
احسان خدایی دیگه به راه راست هدایت شو بفرمااینم ضریب 6 برای درس ایمنی جون خودمون :heart:

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:
بالا