بچه های ایمنی کجایید؟؟؟ منابع عوض شدند!

biotec93

New member
بله درسته مثلا به تغذیه ربطی نداره ..اما خدایی دیگه ..میکروب و قارچ و انگل و ویروس و زیست فناوری و ایمنی اخه مگه همه ی اینا از زیست شناسی نیومده ..
درست میگید من الان نگرانیم اینکه منابعم زیاد میشه یا نه؟ از بحث زیست شناسی بیاید بیرون
خدا کنه برای همه دروس ضریب نذارن

Eagle_78

Member
من دیگه تا 21 از استرس نمیتونم درس بخونم همهی برنامه هام نابود شد ..ای وای :13::p7977cujr38iyymsu8:

دوست عزيزم
فعلا قراين بيشتر بر اينه كه ماها هم ميتونيم شركت كنيم
پس بيخود خودتون رو اذيت نكنيد و وقتتون رو از دست نديد
توكل بر خدا...

b.nafas

New member
امیدوارم هر کاری که انجام میدن وضعیت رو از این بدتر نکنه وگرنه خیلی امسال به خاطره بی نظم بودن این سازمان شکست می خورن

Eagle_78

Member
درست میگید من الان نگرانیم اینکه منابعم زیاد میشه یا نه؟ از بحث زیست شناسی بیاید بیرون
خدا کنه برای همه دروس ضریب نذارن

براي بايوتك كه تازه منابعش عوض شده بود ديگه بعيده بازم تغييري دراون بشه
تا ببينيم زمان آزمون كي هست ...

biotec93

New member
براي بايوتك كه تازه منابعش عوض شده بود ديگه بعيده بازم تغييري دراون بشه
تا ببينيم زمان آزمون كي هست ...
اخه در حالت عادی ما 4تا درس داشتیم وای الان که با بیوشیمی و زنتیک در یک مجمو عه قرار گرفتیم شیمی و ژنتیک جز منابع هست
من فقط امیدوارم ضرایب اینا برامون صفر بشن

shentia

New member
منم امیدوارم
اگه ضریب ژنتیک و شیمی برای بیوتک صفر بشه از اون طرفم امتحان جلو نیفته خطری تهدیدمون نمیکنه

Eagle_78

Member
مطمئن باشيد همين طور ميشه
براي ايمني هم قطعا هماتو صفر ميشه
ديگه نمي تونن كه همه چي رو كن فيكون بكنند!!!

TUMS

Well-known member

اگر برای رشته ایمنی هماتو ضریب داشته باشه عجیب نیست
به خاطر اینکه قبلآ وزارت بهداشت یه کنکور داشت به نام کاردانی به کارشناسی علوم آزمایشگاهی
حالا دروس
ایمنی-هماتو-بیوشیمی-انگل-قارچ-ویروس-باکتری-بانک خون-ادبیات فارسی-زبان خارجه-معارف اسلامی و.....

biotec93

New member

به خاطر اینکه قبلآ وزارت بهداشت یه کنکور داشت به نام کاردانی به کارشناسی علوم آزمایشگاهی
حالا دروس
ایمنی-هماتو-بیوشیمی-انگل-قارچ-ویروس-باکتری-بانک خون-ادبیات فارسی-زبان خارجه-معارف اسلامی و.....

:smiliess (3): ,hوای بچه ها فکر کنید با این تغییر منابع که هر سال داریم ..به معارف و تاریح اسلام و ... برسیم

TUMS

Well-known member
:smiliess (3): ,hوای بچه ها فکر کنید با این تغییر منابع که هر سال داریم ..به معارف و تاریح اسلام و ... برسیم

خخخخخ
فک نکنم به اونجا برسه
ولی خدایی حالا که فک میکنم تعجب میکنم چطوری اون آزمون قبول شدم
واسه دکترا سه تا درس بود زورم میومد بخونم

eeeeeeehsan

New member
به نظر منم هماتو برای ما ضریبش صفر میشه، صفر هم نشه بازم زیاد عجیب نیست چون هماتو بی ربط نیست به ایمنی.
فقط امیدوارم که صفر بشه.
هنوز نمیشه حرفی زد تا وقتی ضرایب دروس مشخص بشن.

الکی هم استرس به خودتون وارد نکنید، آخرش که چی؟ به هر سازی که میزنن باید برقصیم چاره ای نداریم.
بذاریم ضریباش معلوم بشه.. فوقش اعتراض می کنیم باهم مث امسال.

sara77

New member
خداااااااااااااااااااااااااا لعنتشون کنه هر سال یه قلطی میکنن

IL-2

Well-known member
سلام...
دوستان ایمنی مطمئن باشید ضریب درس هماتو براتون صفــــــــــــــــــــــــر میشه...
و اگر نه اگه اینطور باشه بچه های هماتو هم باید میکروب بخونن...!!!

فک کنم وزرات بهداشت امسال میخواد برای هر مجموعه یه دفترچه سوال بذلره(مثل وزارت علوم) که اونوقت هرکی هر درسی که براش ضریب داره میزنه...

الکی به خودتون استرس وارد نکنید...
ایشالا که خیره...
موفق باشید:
:riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: baran-

somi3

New member

حالا دروس
آخ گفتی من توی اون کنکورا بودم.بچه ها خدا میدونه دو سه برابر ارشد خوندیم تا قبول شدیم.پوستمون کنده شد.
من یکی که حسابی پوست کلفت شدم عین خیالم نیست.

TUMS

Well-known member
آخ گفتی من توی اون کنکورا بودم.بچه ها خدا میدونه دو سه برابر ارشد خوندیم تا قبول شدیم.پوستمون کنده شد.

آره من آخرین دوره ش بودم 88
در کمال ناباوری سال اول قبول شدم :5:

shentia

New member
امسال واسه چی اعتراض کردید؟ جوابم داد؟

من نمیدونم کی گفته هر سال باید تغییرات داشته باشه؟ این همه ساله علوم تغییر نکرده اتفاقی افتاده؟

خدا ازشون نگذره

vet lab sciences

New member

کاملا قبول دارم واقعا پوست آدم کنده میشه! کنده شدن به معنای واقعی کلمه!!
برا شما شما پزشکیا 8تا درس بود برا ما دامپزشکیا 10تا درس!! با ضریب 1 که نمیشد به راحتی درسی رو حذف بکنی!
چه مصیبتی داشتم برا جمع کردن 10تا درس!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

vet lab sciences

New member
به نظر منم هماتو برای ما ضریبش صفر میشه، صفر هم نشه بازم زیاد عجیب نیست چون هماتو بی ربط نیست به ایمنی.
فقط امیدوارم که صفر بشه.

الکی هم استرس به خودتون وارد نکنید، آخرش که چی؟ به هر سازی که میزنن باید برقصیم چاره ای نداریم.

آواتارت منو کشته مدیرجان!:25r30wi::bunnyearsmiley:
Hotel Transylvania

- - - Updated - - -

فقط امیدوارم که صفر بشه.

آواتارت منو کشته مدیرجان!:25r30wi::bunnyearsmiley:
Hotel Transylvania

hanas68

New member
منم دیروز هیچی نخوندم، از فرط استرس داشتم میمردم،اما یکی از دوستان از دکتر نظری، بورد هماتولوژی تهران سوال کردن، ایشون گفتن این مجموعه بندیا برای منظم شدن، شبیه وزارت علوم شده، هیچ درسی ب ایمنی اضافه نشده، هماتو برای ایمنی ضریبش صفرخواهد بود، و در مورد زیست گفتن اصلا همچین چیزی نیست، من فک میکنم این شایعات برگرفته از ی سری دوستان... که از رقابت با بچه های زیست کم آوردن و اینطوری وقت مارو میگیرن، ایشالا که همینطوریه، دوستان ناراحت نباشین، اینممممممممممم ی خبر خوب:thanks:

biotec93

New member
منم دیروز هیچی نخوندم، از فرط استرس داشتم میمردم،اما یکی از دوستان از دکتر نظری، بورد هماتولوژی تهران سوال کردن، ایشون گفتن این مجموعه بندیا برای منظم شدن، شبیه وزارت علوم شده، هیچ درسی ب ایمنی اضافه نشده، هماتو برای ایمنی ضریبش صفرخواهد بود، و در مورد زیست گفتن اصلا همچین چیزی نیست، من فک میکنم این شایعات برگرفته از ی سری دوستان... که از رقابت با بچه های زیست کم آوردن و اینطوری وقت مارو میگیرن، ایشالا که همینطوریه، دوستان ناراحت نباشین، اینممممممممممم ی خبر خوب:thanks:
:smilies-azardl (113

بالا