آبریزش بینی دارید؟ مدام عطسه می‌کنید؟

مجید دیجی

مدیر بخش
با اجازه ...

به نظرم شستشو تاثیر فوق العاده ای داره مخصوصا اگر به شکل هدفمند( به دستور پزشک روزی چن بار ) و بلند مدت استفاده بشه ( من و چن نفر دیگه که از نزدیک دیدم به شکل قابل توجهی جواب گرفتیم ) .... بله ممکنه برگرده چون دو فاکتور داخلی و خارجی در امر حساسیت دخیل هستن ولی با روش شستشو ، فقط یک فاکتور خارجی حذف میشه ... فاکتور داخلی هم که ایمونولوژیکی هس به نظرم زیاد نباید باهاش کلنجار رفت چون داروهای شیمیایی عوارض دارن ...

یه پیشنهاد هر بار که حساسیت سراغتون اومد از این روش استفاده کنید ...

مجید دیجی

مدیر بخش
وووییییییی من ازین آلرژی ذله شدم واقعا
چنبار دکتر رفتم هربار با اسپری کوتیکواستروئیدهای طولانی اثر درمان کردم ولی در طولانی اثر ی کوچولو کمتر شد ولی بازم هس. با گردوخاک و باد سرد بوی گل و گیاه. سینوزیت هم که هس
البته تو تهران خیلی بهتر شدم کرمان خیلی آلرژن زاس خیلی بدترم اونجا.
این شستشو بینی در کم شدنش تاثیر نداره . چون هردفه که باهاش برخورد کنی بازم فعال میشه.
آلرژی درمانش فقط پیشگیریه. همین......

نمیدونم چقد به طب سنتی اعتقاد داری ... اما به نظرم یه سر برو پیش پزشکی که حجامت هم انجام می ده ... بعد در مورد مشکلت بگو یه روش درمانی جالب توی طب سنتی وجود داره که نمی تونم اینجا دربارش صحبت کنم چون زیاد علمی نیست ولی فوق العاده به شکل تجربی جواب داده ...

نه با کلمه *فعال* زیاد موافق نیستم چون با آب عامل حساسیت زا حذف میشه و امکان التهاب به حدالقل میرسه ...

آخرین ویرایش:

.Nazanin

New member
وووییییییی من ازین آلرژی ذله شدم واقعا
چنبار دکتر رفتم هربار با اسپری کوتیکواستروئیدهای طولانی اثر درمان کردم ولی در طولانی اثر ی کوچولو کمتر شد ولی بازم هس. با گردوخاک و باد سرد بوی گل و گیاه. سینوزیت هم که هس
البته تو تهران خیلی بهتر شدم کرمان خیلی آلرژن زاس خیلی بدترم اونجا.
این شستشو بینی در کم شدنش تاثیر نداره . چون هردفه که باهاش برخورد کنی بازم فعال میشه.
آلرژی درمانش فقط پیشگیریه. همین......
ولی استفاده از کورتيکويدها عوارض حانبی داره ... وی با استفاده از شستشو الرژی من کمتر شد

آخرین ویرایش:
بالا