مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sungirl0077

New member
عرض سلام خدمت همه دوستان آماری. رشته امتحانی من روانشناسی بالینی ویکی از دروس امتحانی ما آمار زیستی با منبع دانیل و کاظم محمد. از اونجایی که شما رو مباحث آمار تسلط دارید اگه سوالی داشتم شما لطف میکنید راهنمایی بفرمایید؟:rose:

دوست عزیز
فکرمیکنم دوستانی که تو این تاپیک خواهند بود اگر بتوانند از کمک به بقیه دریغ نمیکنند

آخرین ویرایش:

پالیز

New member
دوست عزیز
فکرمیکنم دوستانی که تو این تاپیک خواهند بود اگر بتوانند از کمک به بقیه دریغ نمیکنند

ممنون از شما و همه دوستای دیگه این تاپیک:28:

- - - Updated - - -

دوست عزیز

- - - Updated - - -

دوست عزیز

- - - Updated - - -

دوست عزیز

faAl

New member
سلام
دوستانی که یا علی گفتند برای خواندن منم راه میدید ؟
البته تا یک ماهه آینده زیاد اینجا نیستم
اما انشالله 94 قبول میشم
سال قبل رتبه ام تقریبا 220 بود
التماس دعا

- - - Updated - - -

سلام
دوستانی که یا علی گفتند برای خواندن منم راه میدید ؟
البته تا یک ماهه آینده زیاد اینجا نیستم
اما انشالله 94 قبول میشم
سال قبل رتبه ام تقریبا 220 بود
التماس دعا

Hamed.N

New member
درود و صد درود
دوستان در چه مرحله ای هستید انگیزه ی لازمو بدست آوردید و منابع و مطالبو جمع کردید؟؟؟

nerci

New member
دوستانی که میخواید بخونید،واقعا بیخیال زبان نشید اصلا.وقت دارید،بخونیدش،ارزش داره

faAl

New member
دوستانی که میخواید بخونید،واقعا بیخیال زبان نشید اصلا.وقت دارید،بخونیدش،ارزش داره

این رو گل گفتی
دوستم که سال قبل رتبه اش 20 بود با نفر اول فقط سر زبان تقریبا 30 درصد تفاوت داشتن

prinses

New member
سلام
در جواب دوستی که فرمودن کجای خوندن هستید
من برنامه ریختم اگه خوب اجرا کنم با روزی 6 ساعت خوندنم و با توجه به اینکه 3 تا کتاب رو تموم کردم و دو سه تا رو نیمه راهم
تمام اختصاصی هام تا اخر ابان تموم میشه من موازی میخونم و تموم که میکنم تستشم روزی 10 تا میزنم ریاضی رو نصف مباحث رو که راحتترم میخونم زبانم که دارم روزی 1 ساعت میخونم تا روز کنکور
خوبه؟

prinses

New member
البته ریاضی رو فعلا ریاضی عمومی یه دور خوندم که چندتا مبحثشو ول کردم انالیز نمیخوام بخونم و جبرم شاید بخونم کلا رو ریاضی حساب نمیکنم
برای وزارت علوم البته .
زبانم دوسش دارم ، بلد نیستم ولی یاد میگیرم حتما . امار ریاضی رو فقط دوسش ندارم که بازم دارم میخونم جزوم خیلی خوبه امیدوارم بهش علاقه مند بشم ، بقیه اختصاصی ها رو دوست دارم و خوبم پیش میرم

biosta

Well-known member
سلام
در جواب دوستی که فرمودن کجای خوندن هستید
من برنامه ریختم اگه خوب اجرا کنم با روزی 6 ساعت خوندنم و با توجه به اینکه 3 تا کتاب رو تموم کردم و دو سه تا رو نیمه راهم
تمام اختصاصی هام تا اخر ابان تموم میشه من موازی میخونم و تموم که میکنم تستشم روزی 10 تا میزنم ریاضی رو نصف مباحث رو که راحتترم میخونم زبانم که دارم روزی 1 ساعت میخونم تا روز کنکور
خوبه؟

سلام چون نظر خواستید بهتان می گویم که
اگر می گویید روزی 6 ساعت پس ساعات مفید مطالعه تان را یاد داشت کنید و هفته ای باید 42 ساعت بشود .
نظم و استمرار در مطالعه بسیار اهمیت دارد در کنار نظم و استمرار استفاده از منابع مناسب .
مطالعه عمقی و آشنایی با نحوه ی مطالعه و برنامه ریزی بسیار بسیار بسیار کمک کننده هست
آنقدر که نصف رتبه تان بر می گرد به تلاشتان برای مطالعه
نصف رتبه تان هم مربوط هست به دانستن این که راه درست چیه
موفق باشید دوست عزیز

biosta

Well-known member
این رو گل گفتی
دوستم که سال قبل رتبه اش 20 بود با نفر اول فقط سر زبان تقریبا 30 درصد تفاوت داشتن

اصلا کم نیست
وقت زبان را روی دروس دیگر گذاشته وگرنه که دروس دیگرش به رتبه ی یک نمیرسید .
مثل من که زبانم را صفر زدم و رتبه ام شد 57
اما ندیدم در آن سال هیچ کسی از قبول شدگان رتبه ی زیر 57 کاربردی شان را بالاتر از من بزنند.

prinses

New member
سلام مرسی
اره 6 ساعت از تجربه این مدتیه که از وسط تابستون شروع کردم
تایمر میذارم و وقتی از پای درس بلند شم متوقفش میکنم و بعد که اومدم بقیشو میزنم بره
6 تا 8 ساعت مفید خوندم ولی یه روز در هفته رو گذاشته بودم برای خودم تو تابستون که اونم الان اوردم تو برنامه خوندن.

یه ساعت خوندن من چون سریع میخونم حجم زیادی میشه من درسارو یادمه تست که میزنم خوب میفهمم اشکالم کجاست و میرم مبحثو نگاه میکنم کوتاه ، خیلی مفیده برای اونایی میگم که سبک من میخونن خیلی خوندنو لفت ندین مثلا خیلی ها هستن میخوان اثباتا رو هم بخونن من که نمیخونم فقط نگاه میکنم نکته قابل استفاده و جدید یا راه خوبی برای حل تست داره یا نه وگرنه بعضی اثبات ها کاملا بی مورده
خیلی هم حفظ کردن نداره فرمولا از هم بدست میان البته تو کنکور وقت بدست اوردن نداریم پس حفظ کنیم بهتره.

prinses

New member
راستی من بیشتر برنامم براساس مبحث هست اگه قراره نصف این فصل رو تو دو روز تموم کنم اگه 1 ساعت بشه یا 10فرق نداره ساعت بشه میخونم تا یادش بگیرم و تموم شه بعد ولش میکنم توی همون دو روزم حتما انجام میدم
اگه زودتر بشه ساعتای مونده تا برنامه بعدم رو درس نمیخونم به خودم جاییزه اش میدم .فیلم میبینم.:thumbsupsmileyanim:
دوستان مث من برنامه تونو بگید ممکنه به درد یکی بخوره یا اصلاح کنیم برنامه همو:idea_majidonline::smilies-azardl (113

pegii

New member
سلام چقد اینجا خلوته ه ه ه!
البته الان زوده اما سعی کنید زیاد به اینجا بیاید و گرمش کنید تا حس درستوت بیاد:smilies-azardl (181:smiliess (10):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

mary jon

New member
سلام جناب بیوستا من ارشد اپدمیولوزی ام یه سوال آماری داشتم بپررررررررررررسم؟

biosta

Well-known member
سال 91

یک کلاسور داشتم موقعی که برای کنکور می خواندم
گاهی نوشته های اون کلاسور را می خواندم که جلوی کم کاری ام را بگیرم
یکی از این مطالبی که توی کلاسوی گذاشته بودم این بود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا